Effector Kielce

2:3 (22:25, 25:21, 25:21, 22:25, 8:15) Mecz się zakończył

AZS Politechnika Warszawska

20:27

Wielka szkoda. Naprawdę niewiele brakowało, by dzisiaj to kielczanie mogli cieszyć się z wygranej. Ale gdy się nie ma, co się lubi, to się lubi... Co się ma. A mamy 1 punkt - pierwszy w tym sezonie. Dzięki za emocje, pozdrawiam - Tomasz Porębski. Miłego wieczoru!

20:25

MVP spotkania został Paweł Zagumny.

8:15

Niestety. Pojedynczy blok Smolińskiego i prosto w jego ręce trafia Bieniek. Dwa punkty lecą na konto AZS-u Politechniki.

8:14

Zaciera już powoli ręce Jakub Bednaruk... Po ataku Filipa, piłkę meczową będą mieli przyjezdni.

8:13

Samica na zagrywce - tym razem w aut.

7:13

Samica na zagrywce. Przyjmuje Buchowski, ale źle... Błąd za błędem.

7:12

Lemański. Ze środka. Bomba.

Kielczanie bezradni.

7:11

Ajjj... Dwie dobre akcje gości z Warszawy. To ostatnia chwila, żeby poruszyć drużynę Effectora. I to robi Daszkiewcz. Czas.

7:9

Podwójny blok drużyny Bednaruka, ale Buchowski lepszy! Brawo Adrian!

6:9

Niestety, teraz Politechnika już zaatakowała dobrze. Na parkiecie zameldował się Igor Vitiuk w miejsce Wierzbowskiego.

5:8

I popełniają błąd warszawianie. I drugi. Dwa autowe ataki Politechniki, uff.

4:8

Jako że siedzimy po sąsiedzku, zaglądamy w sprzęty Effectora. W sumie jest to fajna strona siatkówki :)

Mniej fajny jest wynik, ale my wierzymy!

4:8

Wierzbowski mocno, po prostej, ale na aut. Nie dotknęli tej piłki goście, zostało to sprawdzone na challenge, po interwencji Daszkiewicza. Zmiana stron.

4:7

Niestety, Wierzbowski zamiast w parkiet, zaatakował w siatkę. Wchodzi Komenda za Kędzierskiego, zmiana na rozegraniu gospodarzy.

4:6

Atakują AZS-iacy i punkt dla nich. Siatki dotknął Takvam, prosty, niepotrzebny błąd "Andrzeja".

4:5

Halaba na zagrywce. W siatkę!

3:5

Pięknie, ambitnie teraz kielczanie, ale... akcja dla AZS-u. Halaba.

2:4

Pojedynczy blok Wierzbowskiego. Górą Filip.

2:3

Jest riposta Effectora, dobry atak Jungiewicza.

1:3

Blokują Bieniek z Buchowskim, ale przechytrzył ich Halaba. Czas dla Daszkiewicza.

1:2

Bieniek po odegraniu Kędzierskiego - niestety, prosto w blok.

1:1

Ogromna walka i determinacja kieleckich siatkarzy, ale na razie remisowo.

0:0

TIE BREAK. Ostatnie uwagi i... jedziemy z nimi.

Show must go on!

22:25

Niestety. Atakuje Wierzbowski, ale zablokowało go trzech graczy Politechniki i czwarty set na korzyść AZS-u. Przed nami tie-break.

22:24

Najpierw Jungiewicz, teraz Bieniek. Nie odpuszczamy! Bronimy piłki setowe i walczymy do końca, to nam się podoba.

20:23

Jeżeli nawet zdobywamy punkt, to potem fatalnie psujemy to na zagrywce. Teraz pomylił się Bieniek.

19:22

Myli się teraz "Buchu" na zagrywce. Robi się coraz nieciekawiej.

18:21

Panowie, wierzymy w Was, atakujcie do końca!

18:20

Bardzo sprytnie Buchowski, kapitalna kiwka.

17:20

Zagumny krótko do Smolińskiego i nie dajemy rady przyjąć dobrze tej piłki. Musimy gonić, coraz mniej "czasu". A jeżeli mowa o czasie, to o przerwę poprosił Daszkiewicz.

16:18

Kędzierski krótko do Takvama i jest punkt! Jeszcze, jeszcze!

15:18

Teraz w walce o piłkę przeszkodził nam... sufit. Los nie sprzyja drużynie Effectora. Brakuje nam odrobiny szczęścia.

14:17

Gonimy ten wynik! Takvam w roli głównej, ale wciąż spora strata. Gramy do końca!

13:16

Próbuje Wierzbowski, ale prosto w blok. Potrójna tama AZS-u znów skuteczna. Przerwa techniczna.

13:14

I dobrze Bieniek - bez specjalnego kombinowania, mocno i szybko ze środka.

12:14

Błąd teraz Wierzbowski, piłka przenoszona, odskakują rywale... Czas dla Daszkiewicza.

12:12

Takie dzisiaj dostaliśmy zaproszenie, więc i Was zapraszamy :)

11:11

W trudnych momentach drużynę do ataku powinien porywać kapitan. I to robi Jungiewicz, bardzo dobry atak zawodnika Effectora!

10:11

Atakuje Buchowski, ale jest potrójny blok AZS-u. Nie dał rady Adrian przeforsować tego muru.

10:10

Niewiele, bardzo niewiele zabrakło Sobczakowi do skutecznego podbicia... Remis.

10:9

Sprytnie teraz warszawianie, Zagumny do Halaby i tylko punkt straty gości. Trzymajmy to!

9:8

Niestety, dwa razy próbuje sprytnie Buchowski, ale dwukrotnie o centymetry się myli.

9:6

Pojedynczy blok Kędzierskiego, ale jakże skuteczny! Ogromna radość na twarzy młodego zawodnika, ale nie może to dziwić.

8:6

Sytuacja wraca do normy, już prowadzimy! I to dwoma punktami, w roli głównej Sławek Jungiewicz. Przerwa techniczna.

6:6

No właśnie, głowa. Niestety, remis.

6:5

Juuungiewicz! Panowie, tak trzymać.

Dokładnie tak, jak pokazuje Krzysztof Wierzbowski - głowa, koncentracja, to jest najważniejsze!

5:3

Bardzo dobre zachowanie kieleckich siatkarzy, odskakujemy gościom ze stolicy!

2:2

Jungiewicz po prostej. I tak trzeba! Bardzo mądry atak, mamy remis.

1:1

Jungiewicz mocno, ale prosto w blok. Piłka ląduje po stronie kieleckiej.

1:0

Jest punkt dla Effectora na początek IV seta! Oby to były miłe miłego początki ;)

25:21

Jest! Zdołali zdobyć dwa punkty jeszcze "Akademicy", ale ostateczny głos należał do Effectora! 2:1 w całym meczu!

24:19

Buchowski w blok, ale piłka wylatuje na aut Tak, tak - mamy piłkę setową!

23:19

I z tego samego miejsca, lecz nie Wierzbowski, tylko Buchowski. Ale równie znakomicie!

22:18

Wierzbowski - to jest jego dzień! Krzysiek bierze na siebie odpowiedzialność i ataki, co mu świetnie wychodzi!

21:18

Dla odprężenia, rzut okiem na drugą stronę trybun hali w Chęcinach :)

21:18

Halaba po prostej, nie dali rady kielczanie. Ale spokojnie, tylko bez nerwów.

21:17

Autowa zagrywka Halaby! Znów jesteśmy bardzo bliscy zwycięstwa!

20:16

Atakuje Samica, ale powstrzymany! Dał radę potrójny blok Effectora! Znowu czas bierze Bednaruk.

19:16

Znakomity atak Wierzbowskiego, który oszukał podwójny blok Politechniki! Oj, chyba wyrasta nam postać tego spotkania!

18:15

Atakuje po bloku Halaba - tak uważają sędziowie. Kielczanie sprawdzają to na taśmach telewizyjnych. I oczywiście podjęli bzdurną decyzję! Punkt dla Effectora!

17:15

Zagrywka Lemańskiego, leci prosto w ręce Wierzbowskiego. Nie dał rady Krzysiek jednak...

17:13

Jungiewicz! porsto w parkier i prosto w kamerkę :)

16:13

Wykorzystał teraz chwilę nieuwagi Filip, dobry atak tego zawodnika. Czas dla Daszkiewicza.

16:12

Zmiana w Effectorze. Za Takvama wchodzi Maćkowiak.

AZS-iacy jacyś tacy niewyraźni. Ale to chyba nie brak rutiscobinu tylko efekt wyniku. Bardzo niekorzystnego wyniku, dodajmy :)

16:11

Zagumny na zagrywce - prosto w siatkę. Aż to do niego niepodobne. Ale to nieistotne! 5 punktów przewagi i mamy drugą przerwę techniczną.

15:10

Świetnie teraz przedarł się przez blok Jungiewicz, niejako przypominając: heeej, ja tu wciąż jestem! Dobrze kapitan!

13:8

Podwójny blok Politechniki bezradny wobec ataku Wierzbowskiego. Cały czas trzymamy sporą, bezpieczną przewagę.

11:7

Genialny jest Zagumny. GENIALNY. "Guma" teraz nawet nie dotknął piłki, bo... nie musiał. Ta spokojnie przeleciała tuż nad siatką, gdy wszyscy oczekiwali, że on ją odegra do swojego kolegi.

11:6

Pognał za piłką Halaba, ale był bez szans. Któż do tego doprowadził? Adrian Buchowski!

10:5

Das ist konzert!!! Takvam!

No i zapomnieliśmy o Szymańskim. To znaczy o jego zdjęciu :)

9:5

Szymański sobie dzisiaj za dużo nie pogra, ale ten widok nas cieszy ogromnie. Jeszcze chwila i to będzie ogromne wzmocnienie Effectora.

8:4

Blok Politechniki, ale przy okazji było dotknięcie siatki i punkt zaliczony na konto kieleckiej drużyny. Po chwili blok Buchowskiego - pojedynczy i... No pięknie jest! Przerwa techniczna.

6:3

Wierzbowski! Tym razem z lewej strony, ale kapitalnie, obok bloku. Bardzo dobrze gra dzisiaj Krzysiek.

5:2

Myli się Filip na zagrywce, widać, że "Akademicy" są śpięci, nie radzą sobie z tą sytuacją, a my to dalej wykorzystujemy. Jungiewicz! Czas dla Bednaruka.

3:1

Kędzierski do Bieńka i punkt! Może się podobać teraz gra Effectora.

2:0

I oczywiście machnęliśmy się w wyniku. Ale teraz już jest 2:0 po ataku Wierzbowskiego!

0:1

Samica w aut! Dobrze zaczynamy. To znaczy... AZS źle zaczyna ;)

0:0

Radość była większa, nie tak jak nam to wyszło na zdjęciu :) Kibice też zadowoleni, chyba nikt nie narzekał, że przybył dzisiaj do hali "Pod Basztami".

25:21

Jest!!! Zwycięstwo w II secie. Autowa zagrywka AZS-u i możemy się cieszyć!

24:20

Autowa zagrywka gości i mamy piłkę setową!

23:19

Zdołał odpowiedzieć jednym punktem AZS, ale wtedy czas na przerwę wykorzystał Daszkiewicz. To się nazywa rozproszenie myśli przeciwnika ;)

23:18

Co ten Buchowski teraz wyrabia. A to wszystkie dzięki kapitalnemu rozegraniu Kędzierskiego. To znaczy może nie wszystko, ale na pewno bardzo dużo :) Coraz bliżej jesteśmy wygranego seta! Booo teraz... Jungiewicz z Bieńkiem na bloku. Cudo!

21:17

Drugi czas dla Bednaruka w tym secie.

21:17

Jakże sprytnie, jakże mądrze teraz Buchowski - techniką, nie siłą! Zaskoczeni warszawianie.

20:16

Juuuungiewicz! Prosto w głowę Olenderka. Wyglądało to groźnie, ale libero już w grze. A my.... mamy as Wierzbowskiego! No cudnie!

18:16

Takvam na bloku! Kaaaapitalnie! Czas bierze Bednaruk.

17:16

Poobijani kielczanie, nie daliśmy rady zablokować ataku. Teraz czeka nas bardzo ważny fragment, musi być ogromna koncentracja. I zagrywka - ona może być kluczowa. Prowadzimy!

16:15

A teraz błąd Zagumnego, bardzo prosty i punkt dla kielczan! Przerwa techniczna. Jest nieźle!

15:15

Zaatakował Samica, sędziowie wskazali, że był blok... O challenge poprosił Daszkiewicz i bloku nie było! Remis!

14:15

Ależ teraz wszystkich oszukał Zagumny. Geniusz.

14:14

Znakomite rozegranie Kędzierskiego do Jungiewicza i mamy punkt. Mocny, kąśliwy atak!

13:14

Niewiele teraz zabrakło, by udał się Bieńkowi pojedynczy blok. Szkoda. Wrócił Sobczak na parkiet.

13:12

As serwisowy Buchowskiego!!! A na boisku Biniek w miejsce Sobczaka, czyli zmiana libero.

11:11

Kielczanie cały czas mocno liczyć na głośny doping swojego Klubu Kibica. Zwłaszcza w takich momentach jest on bardzo ważny. I to pomaga! Buchowski! Kapitalnie!

10:10

Cały czas wynik remisowy. Teraz mieliśmy próbkę ogromnych umiejętności Buchowskiego. Tak dalej, Adrian!

9:9

Bieniek ze środka, ale... blokuje go Lemański. Remis.

9:8

Niestety, przespaliśmy dwa ostatnie ataki. AZS odrabia straty, głupie, proste błędy.

9:6

Buuuchowski!

8:6

Juuungiewicz! Kolejny świetny atak kapitana Effectora, to jest jego set! Przerwa techniczna.

7:6

Wierzbowski na zagrywce. Niestety, w aut. Ale niewiele brakowało...

7:5

Gdy ten gość serwuje, wszyscy wstrzymują oddech. A pot na skroniach przeciwników zaczyna płynąć znacznie większym nurtem.

5:3

Potrójny blok Effectora, ale w jakiś sposób zdołał go przedziurawić Halaba. Jak? Nie mamy pojęcia.

5:2

As serwisowy Bieńka! Kapitalnie!

4:2

Kapitalnie teraz Jungiewicz, jeden z jaśniejszych punktów drużyny. Prowadzimy! A teraz Sławek znakomicie na bloku!

2:1

Buchowski! Ładny atak. A teraz: "dawaj Buchu asa" - krzyczy Marta Mgłosiek, trener ds. przygotowania fizycznego. Asa nie było, ale jest punkt po ataku Wierzbowskiego!

0:1

Niestety, pierwsza akcja dla Politechniki. Atak z krótkiej - sprytny, celny.

22:25

Potrójny blok Effectora nie dał rady. Samica górą, bardzo dobry atak zawodnika AZS-u i w setach 1:0 dla warszawskiej drużyny.

22:24

Bronimy pierwszą piłkę setową. Dobre przyjęcie, dobry atak Buchowskiego!

21:24

Niestety... Zagrywka prosto w siatkę. Nie wiemy, kto to uczynił, nie widzieliśmy, ale... Lepiej dla niego.

21:23

Ładne rozegranie AZS-u, ale Świrydowicz atakuje w aut!

20:23

Niestety, zdołał się przebić przez blok gospodarzy Halaba. Zmiana powrotna w drużynie z Kielc.

20:22

Zagrywka, Filip, aut! Zmiany w Effectorze. Schodzą Jungiewicz oraz Kędzierski. Wchodzą Komenda i... Grzegorz Szymański! Debiut!

19:22

Bardzo się cieszymy!

Posted by Effector Kielce on 25 listopada 2015
19:22

Niezmordowany jest ten Filip. Znowu w ten sam sposób - z prawej, po prostej... Czas dla Daszkiewicza.

19:21

Jungiewicz po bloku na aut!

18:21

Maćkowiak niestety na aut. Wraca Buchowski.

18:20

Teraz Samica z zagrywki prosto w siatkę. W drużynie z Kielc zmiana. Maćkowiak za Buchowskiego.

17:20

Zaatakował Samica, ale przyjęli kielczanie. Jest atak Effectora, ale niestety... Samica... Na bloku...

17:19

Rację mieli kielczanie! I teraz o przerwę prosi Bednaruk.

16:19

Błąd AZS-u, dotknięcie siatki i punkt dla Effectora. Aleb będzie challenge, oczywiście na prośbę Bednaruka.

Czas na pierwszą część trybun :)

15:18

Zapomnieli zupełnie o Filipie kielczanie. Ale nie zapomniał Zagumny. Niezwykle mądre rozegranie tego doświadczonego siatkarza. Ale teraz Buchu! Buchowski, kapitalnie!

14:16

Właśnie spiker powitał... Marcina Brosza, trenera Korony Kielce, który podobno jest obecny i zasiadł na trybunach. No to my też witamy :) A tymczasem - punkt! Jungiewicz!

13:16

Ambitnie teraz Sobczak, pognał za piłką w stronę trybun, ale niestety nie dał rady. Druga przerwa techniczna.

13:15

Kędzierski znakomicie do Jungiewicza, a ten jeszcze lepiej! Brawo kapitan!

12:14

Effector odrabia straty, dwa punkty zdobyte! Myli się AZS, ale my to świetnie wykorzystujemy. Wzmaga się doping na trybunach.

11:14

Poczytajmy, co w ostatnich dniach do powiedzenia miał trener AZS-u :)

10:12

Mocny atak Effectora - i jakże skuteczny, trafił prosto w kamerkę znajdującą się obok naszego stanowiska. Dobrze, że nie w nas :)

9:12

Tym razem Zagumny krótko, do Lemańskiego - ale było to idealne rozwiązanie. Zaskoczeni kielczanie.

7:10

Znowu to samo. Zagumny do Filipa, atak po prostej - punkt dla AZS-u.

6:10

Otóż to - nie zawsze trzeba siłą, niekiedy wystarczy sprytem. Jungiewicz - tym razem znakomicie.

5:10

Dwa złe ataki Effectora i o czas prosi trener gospodarzy, Dariusz Daszkiewicz.

5:9

Zagumny... Zaskoczył wszystkich. Kapitalny, niespodziewany atak. Poezja.

5:8

Jungiewicz! Świetny atak, oby takich więcej.

4:8

Bardzo ładne rozegranie Zagumnego do Filipa, mocny atak z prawego skrzydła. Punkt i przerwa techniczna.

4:7

Głupie błędy ze strony Effectora, źle w przyjęciu. Kolejny as serwisowy, tym razem Halaby. Można było tego uniknąć.

3:5

Nie brakuje dzisiaj w drużynie z Warszawy znanych postaci, choć oczywiście nikt nie przebija Pawła Zagumnego. Klasa sama w sobie.

A tu obrazek wykonany tuż przed meczem.

3:4

As serwisowy Filipa, choć próbował przyjąć tę piłkę Sobczak.

3:2

Ależ genialna kiwka Bieńka, bardzo mądre zachowanie reprezentanta Polski!

2:2

Niestety, mamy przebudzenie gości. Już remisowo.

2:0

I zaczynamy świetnie, dwa bardzo dobre ataki - Buchowski oraz Wierzbowski. Mamy dwa punkty!

0:0

Zaczynamy!

17:58

Politechika zacznie dzisiaj w składzie: Zagumny, Halaba, Świrydowicz, Samik, Lemański, Filip oraz Olenderek (libero)

Effector: Jungiewicz, Wierzbowski, Kędzierski, Takvam, Buchowski, Bieniek oraz Sobczak (libero)

17:54

Jeszcze dosłownie kilka chwil i zaczynamy. Wszyscy mamy nadzieję, że to będzie mecz na przełamanie Effectora, który wciąż czeka na pierwsze punkty w tym sezonie.

17:52

Ufff, poszli na drugą stronę, jest trochę spokoju :)

17:49

Tak poza tym to bardzo lubimy mecze w Chęcinach. Mają swój klimat. Mniejsza hala działa zdecydowanie na korzyść spotkań Effectora.

17:47

Niech że ten mecz się zaraz zacznie, bo jeszcze chwila i dostaniemy zawału.

17:46

Składy uzupełnione, można sprawdzać w wiadomym celu. A to nie było proste, bo właśnie lecą w nas piłki atakowane przez siatkarzy Effectora. Co prawda młodzież z SOS-ów próbuje je blokować, ale... No cóż, gdyby nie nasz refleks przed 30 sekundami, to nie mielibyśmy już komputera :)