Vive Tauron Kielce

39:23 (20:12)

Chrobry Głogów

20:04

Brawo dla Żółto-biało-niebieskich za konsekwencję w spotkaniu z Chrobrym. Mogli zlitować się nad bezradnym rywalem, ale mimo wszystko cały czas powiększali przewagę. Ogromny szacunek! Ciekawiej by oczywiście było, jakby rywal podjął jakąś walkę, ale czy to nasz problem? No nie! Cieszymy się więc ze zwycięstwa i czekamy na rywalizację Ligi Mistrzów z Aalborgiem! Za uwagę serdecznie dziękuje Mateusz Kępiński! Dobrej nocy!

60. minuta (39:22)

Zdekoncentrowali się w końcówce nasi szczypiorniści. Chrobry rzuca na 39:23. Po chwili koniec meczu!

59. minuta (39:22)

Dwudziestu bramek przewagi chyba już nie będzie. Ale i tak jest imponująco!

58. minuta (39:21)

Sego obronił kontrę. Nie ma litości!

57. minuta (39:20)

A teraz Strlek! Coraz bardziej zbliżamy się do 20 bramek przewagi!

55. minuta (38:20)

Tak jest! Krzysiek Lijewski! Wielki szacunek dla Vive, że nie spuścili z tonu. To się nazywa klasa!

54. minuta (37:20)

Płócienniczak zmiejsza stratę na 17 goli. Jak to brzmi...

52. minuta (37:19)

Pierwsza od dobrych paru minut bramka Chrobrego. Po chwili Cupić i jest 37:19.

51. minuta (36:18)

Odnoszę wrażenie, że Sego broni rzuty Głogowa od niechcenia. Mobilizują się goście, ale nic z tego nie wynika. A Strlek wbija kolejną bramkę.

50. minuta (35:18)

Kibice mogą być dziś zadowoleni. Pogrom Chrobrego jest niemiłosierny.

49. minuta (34:18)

"Siwy"! I dzieło zniszczenia trwa dalej!

48. minuta (33:18)

A teraz Strlek! 15 bramek różnicy!

47. minuta (32:18)

Zorman pojawił się na boisku i uczcił to bramką! 32:18!

43. minuta (31:18)

Trzech kibiców i jedna kibicka. W takim gronie przyjechali do Kielc kibice z Głogowa. Kawałek do nas musieli jechać więc brawo za wytrwałość.

42. minuta (29:16)

Ach ten Sego! Po chwili Bielecki i jest 29:16.

41. minuta (28:16)

W roli rzeźnika występuje teraz Sego. Broni w nieprawdopodobny sposób. Nie chciałbym być w skórze szczypiornistów Głogowa. To bardzo demotywujące.

40. minuta (27:15)

Tak tak... Wiem... Sahara... Ale jak tu nie wymyślać głupot, jak Vive tak znęca się nad Chrobrym. Już 13 bramek różnicy. Pogrom!

38. minuta (27:15)

Czas dla Głogowa. A tymczasem dochodzą do nas słuchy, że PKW czekając na przesyłanie protokołów z komisji wyborczych zaczęło liczyć bramki w meczu Vive z Chrobrym. No cóż... Wychodzi im że 40 procent bramek Vive nie powinno być uznanych. Prowadzi więc Chrobry...

37. minuta (27:15)

Bramka cud, miód, malina! No Liga Mistrzów normalnie! Cupić w powietrzu łapie piłkę podaną przez Bunticia i lobuje bramkarza.

36. minuta (24:15)

I znowu Musa! Tym razem bardzo ofiarnie. Wydawało się, że mocno ucierpiał, ale to twardy chłop. Szybko się podniósł. Mały grymas na twarzy był, ale jest wszystko w porządku. Kara dla Tylutkiego.

35. minuta (23:15)

Musa skutecznie! Po chwili piękny blok Chrapkowskiego. Mieliśmy kontrę, ale Cupić wybiegł z piłką za boisko.

34. minuta (22:14)

Na razie bramka za bramkę. Kielczanie grają na luzie. Ale czy nie za bardzo. Mecz już mają w zasadzie wygrany. Jest po co się męczyć przed Aalborgiem?

31. minuta (21:12)

Buntić otwiera drugą odłonę.

31. minuta (20:12)

Tak zaczynamy drugą połowę: Sego - Cupić, Buntić, Tkaczyk, Bielecki, Strlek, Musa. Do obrony będzie wchodził Chrapkowski.

255. minuta (20:12)

Koniec pierwszej połowy. Po przerwie raczej nie możemy się spodziewać innego przebiegu meczu. Vive zdecydowanie dominuje, a po Chrobrym zdecydowanie widać trudy niedzielnego meczu z Wisłą. Nie są tak dobrze przygotowani kondycyjnie jak nasi szczypiorniści.

29. minuta (20:12)

Dujszebajew nie chce dzisiaj ryzykować zdrowia Grabarczyka. Mógłby on wprawdzie zagrać w specjalnej masce, ale czy warto się śpieszyć?

28. minuta (20:12)

No wreszcie obudzili się kibice. Bo było nudno zarówno na parkiecie i trybunach.

27. minuta (19:10)

Jachlewski! I już 9 bramek przewagi!

26. minuta (18:10)

Mały festiwal słupków. Teraz Bielecki chciał uszkodzić bramkę gości.

25. minuta (18:10)

"Kola" odbił się od bloku. Niebywałe. Ale goście tego nie wykorzystali! Zadrżała bramka Sego, bo w słupek trafił jeden z gości.

22. minuta (16:9)

A jednak coś się zaczęło dziać! Dwie bramki z rzędu gości! Czy to chwilowy zryw?

21. minuta (16:8)

W kwestiach mody się nie znam. Może nasze fanki to ocenią. Fajna ta fryzura? Czy jednak nie? :) To tak w kwestiach okołomeczowych, bo zaczyna się robić nudno ;)

20. minuta (15:6)

Chyba zaczyna się rzeź niewiniątek... Niestety lub stety. Zależy kto co lubi. Kontra "Dzidziusia i 15:6.

19. minuta (14:6)

Brawo Lijewski! Powiększamy przewagę!

17. minuta (13:6)

Trener Dujszebajew rotuje skrzydłowymi. Zaczęli Cupić i Strlek. Po 5 minutach w miejsce Strleka wszedł Jachlewski. A teraz zmiana powrotna. Za Cupicia wchodzi Strlek.

16. minuta (12:6)

Ależ to Cupić teraz zrobił! Obudziła się kielecka publiczność. Przepiękny rzut wylądował w siatce Chrobrego.

14. minuta (10:5)

Babicz! Ten zawodnik jako jedyny imponuje w barwach Głogowa. Rzucił 4 z 5 bramek Chrobrego.

14. minuta (10:4)

Kapitalna obrona Sego! Po Chrobrym widać chyba zmęczenie po niedzielnym meczu z Wisłą. Nie są przyzwyczajeni do takiego maratonu. Wykorzystał to Musa. 10:4.

13. minuta (9:4)

Nikt go nie atakował, ale fatalnie chybił... Buntić rzuca nad bramką. Po chwili jednak błąd popełniają też goście!

12. minuta (9:4)

A jednak Chrobry minimalnie zmniejsza stratę. Babicz na 9:4.

11. minuta (9:3)

Bielecki nie trafił karnego. Mogło być 10:3. Ale co się odwlecze, to nie uciecze! Przynajmniej mam taką nadzieję...

10. minuta (8:3)

A teraz Jurecki! Nie będzie to łatwo odrobić Chrobremu. Trener gości prosi o czas, aby wybić Mistrzów Polski z rytmu.

9. minuta (8:3)

I tak się właśnie dzieje! Cupić w swoim stylu pakuje piłkę do siatki!

8. minuta (7:3)

Musa zdobywa bramkę na 7:3. Dwie minuty kary otrzymał Witkowski. Mamy więc szansę odskoczyć.

7. minuta (6:3)

Tyle nas jest dzisiaj na trybunach. Nieźle jak na środek tygodnia.

6. minuta (4:2)

Żółta kartka dla Bartosza Witkowskiego. Nieładnie zatrzymał Jureckiego.

5. minuta (3:1)

Tak jest! Przejęcie w obronie i kontra Strleka!

4. minuta (2:1)

Babicz z karnego. Po chwili tracimy piłkę w ataku.

3. minuta (2:0)

Teraz genialna kontra Cupicia! O to chodzi!

2. minuta (1:0)

Adam Babicz popełnił błąd przy rzucie. I wykorzystaliśmy to! Buntić na 1:0!

Sego - Cupić, Buntic, Tkaczyk, Jurecki, Chrapkowski, Strlek. Tak to wygląda na początku. Do ataku będą wchodzili Bielecki i Musa. Do boju Panowie! Bez lekceważenia przeciwnika!

Przerywnik... Może trochę brzydko nazwaliśmy Chrobrego. No ale nie ma co ukrywać, że faworyt jest dzisiaj jeden. Choć mamy też nadzieję, że szczypiorniści z Głogowa postawią wysoko poprzeczkę naszej drużynie, aby mogli przećwiczyć parę fragmentów przed starciem w Lidze Mistrzów z Aalborgiem.

18:34

Szczypiorniści już na parciecie!

18:31

Żółto-biało-niebiecy ostatnio zmagają się z kontuzjami. Kłopoty zdrowotne mają Tobias Reichmann, Julen Aginagalde i Tomasz Rosiński. Życzymy powrotu do zdrowia, bo przy maratonie meczowym są niezbędni drużynie!

18:27

Humory wśród kielczan dobre. Jest luz! Oby tak też było w czasie meczu! Czekamy na pierwszy gwizdek.

18:24

A Chrobry jest w stanie grać dobrze, o czym przekonała się Wisła Płock w niedzielę. Do 49. minuty głogowianie remisowali z wicemistrzami Polski. Potem jednak Wisła pokazała klasę i pewnie wygrała 27:21.

18:19

Stęskniliście się za piłką ręczną? No pewnie, że tak! W końcu zaczęliście czytać na tę relację! Vive Tauron Kielce dzisiaj ma przerywnik między Ligą Mistrzów. Czy w meczu z Chrobrym Głogów będzie ciekawie? Oby! A tymczasem na relację zaprasza Mateusz Kępiński!

Grego2014-11-19 19:57:21
Bedzie piwko za 40!!!!!!!
ziele2014-11-19 19:49:20
Ich przyjechało cztery osoby a od nikt tam nie pojedzie
NobodyR2014-11-19 19:41:51
Zaczynaliśmy od obrony więc ciężko wyczuć, a do ataku wchodził Musa.
p.s. z Aalborgiem chyba Jureckiego pare razy na kole widziałem
Grego2014-11-19 19:03:13
Ciekawi mnie stan Grabarczyka, moze powinien miec "przetarcie" przed nadchodzacymi meczami
Grego2014-11-19 18:41:52
Niby latwy mecz ale zespol taki jak Vive nie powinien schodzic ponizej pewnego poziomu.