Jagiellonia Białystok

Fedor Cernych (6')
1:0

17:21

Jaka szkoda, ogormna. Skończyła się fantastyczna seria - nasza taktyka została rozpracowana jednym strzałem - strzałem Cernycha. Wielka szkoda, bo nie porwała dzisiaj Jagiellonia - po prostu skutecznie się broniła. No nic, wracamy do Kielc i myślimy o pojedynku z Zagłębiem Lubin. To tyle na dzisiaj - dziękuje już za uwagę, Wojciech Staniec.

17:20

Koniec! Przegrywamy!

92. minuta

Na spalonym Przbyła - wznawia Drągowski.

92. minuta

Wrzuca Cabrera, uderza głową Trytko, ale bronie Drągowski.

91. minuta

Świetnie zachował się Trytko, ale Cabrera nie dobiegł do jego podania.

Trzy minuty do końca. Na szpicy gra już Radek Dejmek.

Nie spieszy się Jagielloni - minuty do końca.

89. minuta

Fauluje Gabovs, leży na boisku Góralski.

88. minuta

Małkowski na środku boiska przejmuje piłkę i zagrywa do przodu. Walczymy!

87. minuta

Ostatnia zmiana - Romanchuk za Vassiljeva.

86. minuta

Gabovs na Przybyłę, ale ten nie sięgnął piłki.

86. minuta

A tak wygląda to z naszej perspektywy.

85. minuta

Czas leci, Korona musi podkręcić tempo. Szkoda byłoby zaprzepaścić taką piękną serię.

84. minuta

Faulowany Trytko przez Maderę, piłka dla nas.

83. minuta

Wrzuca Sobolewski, piłka wybita, uderza jeszcze Fertovs, ale niecelnie.

82. minuta

Wycięty równo z trawą Jovanović. Wolny dla Korony! W międzyczasie zmiana - Trytko za Sierpinę.

81. minuta

Kapitalnie zatrzymuje Wilusz Mackiewicza.

81. minuta

Kielczanie biją głową w mur - nic nie wychodzi w ataku.

80. minuta

Po raz kolejny - fatalna wrzutka Sylwestrzaka!

79. minuta

Strata Sobolewskiego, po chwili doświadczony skrzydłowy chce naprawić błąd, ale fauluje Grzyba.

78. minuta

Dośrodkowanie Sobolewskiego w kierunku Przybyły, ale po raz kolejny przejmuje ją Drągowski.

77. minuta

Nie daje się minąć Wilusz - rożny dla Jagielloni.

76. minuta

Cabrera ze środka pola na skrzydło do Sylwestrzaka. Beznadziejnie jednak dogrywa dzisiaj nasz kapitan - bez trudu łapie Drągowski.

75. minuta

Kapitalny przechwyt Tomasika, który pociągnął akcje, ale uderzył w sposób niezwykle komiczny. Wznawia Małkowski.

74. minuta

Sylwestrzak w pole karne, przejmuje Przybyła, ale nie udało mu się uderzyć. Po chwili Jovanović, ale niecelnie.

73. minuta

Wrzuca Sieprina, a przewrotką uderzać próbuje Cabrera - bardzo nieudanie.

72. minuta

Wybite dośrodkowanie Sobolewskiego, dogrywa jeszcze Sieprina, ale łapie Drągowski.

71. minuta

Kolejny faul Mackiewicza - leży Gabovs na boisku.

71. minuta

Sieprina z rzutu wolnego! Niewiele zabrakło - udane uderzenie "Sierpika"!

70. minuta

Drybling Jovanovica, którego dopiero faulem zatrzymał Frankowski. Rzut wolny z około 25. metrów.

69. minuta

Dogrywa z narożnika boiska Mackiewicz, uderza Tomasik. Mamy sporo szczęścia, bo strzał niecelny.

67. minuta

Pokazał się do gry Cabrera - przegrywa jednak walkę z trzema defensorami. Siadło tempo gry, nie dzieje się zbyt wiele.

66. minuta

Kapitalne dośrodkowanie Mackiewicza, lecz fatalnie pudłuje Madera. Wynik bez zmian - od bramki Małkowski.

66. minuta

Faulowany teraz w okolicach naszego pola karnego Mackiewicz. Będzie groźnie pod bramką.

65. minuta

Tracimy piłkę - fatalna pomyłka Sylwestrzaka.

64. minuta

Jagiellonia przed własnym polem karnym - staramy się atakować.

63. minuta

W dobrej sytuacji znalazł się Świderski, ale sędzia odgwizdał spalonego.

62. minuta

Wysoki pressing Korony - niepewnie zagrywa Drągowski.

61. minuta

Jeszcze jedna zmiana - Frankowski za Sekulskiego.

60. minuta

Zmiana też w "Jadze" - Świderski za Cernycha.

60. minuta

Będzie druga zmiana w Koronie - Sobolewski za Pawłowskiego.

59. minuta

Brutalnie zaatakowany Jovanović. Kartka dla Cernycha.

58. minuta

Uderza Tomasik, ale kapitalnie broni Małkowski!

57. minuta

Teraz to Cabrera będzie pełnił rolę "10", a najwyżej ustawionym piłkarzem będzie Przybyła.

55. minuta

Zmiana w Koronie - Przybyła za Grzelaka!

54. minuta

Ładnie utrzymał się Jovanović przy piłce, ale nie dał rady pójść w jego ślady Pawłowski i w bezsensowny sposób stracił piłkę.

53. minuta

Nie na długo, bo traci Gabovs, ale asekuruje go Wilusz.

52. minuta

Cernych walczy z Grzelakiem i nie utrzymuje się w boisku. Piłka dla Korony.

51. minuta

Mocno Fertvs zaatakował  Góralskiego - rzut wolny dla Jegiellonii w okolicach pola karnego Drągowskiego.

50. minuta

Ładna akcja Korony - Gabovs do Jovanovica, ten do Sylwestrzaka, który płasko dośrodkowuje.

49. minuta

Gospodarze skutecznie sie bronią, Korona atakuje i bije głową w mur - tak to wygląda.

48. minuta

Mocny pressing Korony sie popłacił - Jagiellonia wybija na aut.

47. minuta

Kielczanie starają się grać piłką i rozgrywać - do tej pory na własnej połowie.

Jovanović do Cabrery i gramy!

255. minuta

Bardzo ciężko będzie grać Koronie w drugiej połowie - nasz styl się nie sprawdziły, to my musimy teraz atakować! Nowe wyzwanie przed podopiecnzymi Brosza - przyznajemy, sami jesteśmy ciekawi.

255. minuta

I tym niezbyt miłym akcentym zakończyliśmy pierwszą połowę.

Indywidualna akcja Grzelaka i uderzenie z dystansu. Bardzo jednak niecelnie.

44. minuta

Wrzuca Cernych w nasze pole karne, ale pewnie łapie Małkowski.

44. minuta

Niecelnie zagrał Sylwestrzak do Siepriny. Zdenerwowany trener Brosz, ale mocno motywuje kapitana!

43. minuta

Teraz Vassiljev mocno w Cabrere. Po raz kolejny bez kartki.

42. minuta

Sierpina w pole karne,piłka podbita i łapie ją Drągowski.

41. minuta

Wziął na siebie ciężar gry Cabrera i urzymał się przy piłce. To się opłaciło - rzut wolny dla kielczan.

39. minuta

Teraz to Korona gra w piłkę, ale nie możemy przebić się przez mur ustawiony przez "Jagę".

38. minuta

Niebezpiecznie było pod naszą bramką - wrzuca Mackiewicz, strzela Cernych. Małkowski nawet się nie ruszył, a piłka minęła słupek o centymetry.

36. minuta

Piłka wybita, będzie rzut z autu.

35. minuta

Zagrał Grzelak długą piłkę do Sylwestrzaka, ale dotknął futbolówkę ręką Cernych. Wolny!

34. minuta

Niebezpiecznie się zrobiło pod naszą bramką - nie trafił w piłkę Małkowski, ale na szczęście asekurował go Gabovs.

33. minuta

Szybkie rozegranie akcji pomiędzy Cabrerą a Pawłowskim. Nie przejął jednak piłki skrzydłowy i od bramki zacznie Drągowski.

32. minuta

Skutecznie bronimy - rozpoczyna Małkowski.

31. minuta

Fauluje teraz Dejmek przy linii bocznej. Kolejna okazja dla gospodarzy.

30. minuta

Niesamowicie nabuzowany jest Grzelak - dyskutuje teraz z Probierzem i nawet splunął mu pod nogi. Przypomnijmy - były piłkarz Dolcanu Ząbki ma na swoim koncie żółtą kartkę.

29. minuta

Dogrywa Jovanović do Sylwestrzak, ale ten przegrał pojedynek z Tomasikiem i nie dał rady zgrać tej piłki.

28. minuta

Faulowany Grzelak w środku pola - będziemy mieli rzut wolny.

27. minuta

Długa piłka od Wilusza na głowę Cabrery, ale ten zgrał bardzo niecelnie.

26. minuta

Kolejna pomyłka Gabovsa - stracił w środku pola. Piłkę ma Mackiewicz i dośrodkowuje do Sekulskiego. Kapitalnie jednak w bramce zachował się Małkowski, który uprzedził snajpera i wybił piłkę.

25. minuta

Agresywny wślizg Grzelaka na Sekulskim. Kartka dla naszego pomocnika!

24. minuta

Fatalna pomyłka Gabovsa, przejął piłkę Mackiewicz i dograł w pole karne. Zgrał Sekulski, ale Wilusz zablokował Cernycha! Wybijamy!

23. minuta

Wrzuca z autu Piotr Tomasik, wybijamy, ale do piłki dopadł Jacek Góralski, który uderzył. Obok bramki - na nasze szczęście.

22. minuta

Długo gra w piłkę Jagiellonia - głównie na własnej połowie.

20. minuta

Przypomnijmy - dzisiaj na sektorze goście nie pojawią się nasi kibice. Jest to kara za zachowanie po meczu w Gliwicach.

19. minuta

Sylwestrzak w walce z Maderą. Górą nasz kapitan - obrońca Jagi wylądował na bandach reklamowych. Małkowski zacznie od bramki.

18. minuta

Jovanović chciał przerwać długie posiadanie piłki i sfaulował Mackiewicza - wolny dla gospodarzy.

17. minuta

Siadło tempo tego meczu, lech przewagę ma Jagiellonia. Korona nie jest już aż tak groźna, jak na początku spotkania.

15. minuta

Kapitalnie Cernych ograł Sylwestrzaka i Fertovsa, zagrał do Grzyba, który uderzył, ale bardzo niecelnie.

14. minuta

Rzut wolny dla Korony - centruje Sierpina, ale gospodarze na aut.

13. minuta

Niepewnie Dejmek - odbiła się piłka od jego uda w naszym polu karnym, ale przechwycił futbolówkę Małkowski.

12. minuta

Uderza z wolnego Vassiljev, ale pewnie broni Małkowski.

11. minuta

Teraz to gospodarze mają przewagę - Korona w potrzasku. Fauluje Dejmek - rzut wolny dla "Jagi" z około 25. metrów.

10. minuta

Zrobiło się ciut politycznie na trybunach.

8. minuta

Dodajmy - to druga bramka stracona przez Koronę na wyjeździe.

8. minuta

Fatalnie rozpoczęło się to spotkanie dla Korony - Cernych dostał piłkę w naszym polu karnym i zrobił dokładnie to, co chciał. Minął obrońców, bramkarza oraz skierował piłkę do pustej bramki obok bezradnego defensora.

7. minuta

Atakowaliśmy, ale co z tego! Błąd w obronie i do bramki trafia Cernych!

6. minuta

Korona w nararciu - tym razem aktywniejsza lewa strona. Ostatecznie z daleka uderza Grzelak, ale bardzo niecelnie.

5. minuta

Spore problemy mają gospodarze w obronie - pełno kiksów i niedokładności! Nie narzekamy - pasuje nam to. To Korona prowadzi grę!

4. minuta

Kapitalna okazja - piłka w pole karne do Cabrery, ale ten nie był w stanie oddać strzału i zażegnali niebezpieczeństwo defensorzy.

3. minuta

Rzut rożny dla kielczan - sprytnie rozegrany, ale wybija "Jaga" na aut.

2. minuta

Znowu Korona - uderza Sierpina, ale zbyt lekko i broni Drągowski.

2. minuta

Atak Korony - uderzenie Jovanovica, ale zablokowane. Po chwili jeszcze nieporozumienie Bośniaka z Sierpiną, ostatecznie niecelnie podał skrzydłowy.

Szybki atak gospodarzy, ale od bramki rozpocznie Zbigniew Małkowski.

No i zaczynamy! Rozpoczęła "Jaga"

15:29

No i powitaliśmy bohaterów dzisiejszego widowiska! Przypominamy - dzisiaj wyjątkowo nie za "żółto - czerwonymi" :)

15:21

Mamy dla Was ciekawostkę - przed nami dokładnie 300. mecz Korony na najwyższym szczeblu rozgrywkowym! Oj, takie święto trzeba uczcić zwycięstwem.

15:12

Pamiętamy, jak pojawiliśmy się tutaj w marcu. Drużyna Ryszarda Tarasiewicza walczyła wtedy o utrzymanie, a zwycięstwo kielczan oglądał komplet publiczności. Dzisiaj fanów jest znacznie mniej, bo i sytuacja "Jagi" jest inna. Drużyna Michała Probierza jest w kryzysie - nie wygrała od przeszło dwóch miesięcy. Oczywiście nie życzymy jej źle, ale niech złą passe przerwie dopiero w przyszłym tygodniu.

15:09

Tak to teraz wygląda - kielczanie w trakcie rozgrzewki.

15:08

Nie ma niespodzianek w składzie Korony - wraca na lewą obronę Kamil Sylwestrzak, więc w środku pola, w miejsce Vanji Markovica, zagra Rafał Grzelak!

15:03

Halo, witamy z Białegostoku. Ładnie tutaj, przyznajemy, choć trochę zimno. No nic, damy radę! Przyjechaliśmy tutaj przecież po trzy punkty! Innej opcji nie przewidujemy! Chcecie się przekonać, że mamy rację? Zostańcie z nami! Wojciech Staniec, witam i zapraszam!

14:52

Mecz rozpocznie się o godz. 15.30.

14:51

W ramach promocji dobrych, lokalnych firm. Pizzerię prowadzą fajni, młodzi ludzie, którzy robią naprawdę smaczną pizzę. Warto się o tym przekonać na własnej... skórze? No, nie za bardzo, ale wiecie o co nam chodzi :)

Ale nas granie dzisiaj czeka!Żółto-czerwone derby, czyli Jagiellonia - Korona Kielce!Gran Derbi, czyli Real Madryt -...

Posted by SIĘ KRĘCI on 21 listopada 2015

CK2015-11-21 16:56:26
jest 70 minuta i powiem krótko. Mecz puszczony. Po znajomości.
Nie ma co się emocjonować. Karty rozdano przed meczem.
CK732015-11-21 16:42:37
Pawłowski do natychmiastowej zmiany !!!
M_M2015-11-21 16:19:00
Korona gra żałośnie... jak (prawie) zawsze w tym sezonie...
CK732015-11-21 16:18:08
Jeden celny strzał brawo , w ofensywie bogactwo !!!
Luker2015-11-21 16:17:24
Pawłowski i Sierpina ojcowie i autorzy wszystkich porażek Korony. Dwa wielkie zera biegające bez celu.