Vive Tauron Kielce

41:32 (21:15)

SPR Stal Mielec

19:58

Włodarz Stali podziękował jeszcze kielczanom za słowa otuchy! Piękna sytuacja! A za uwagę dziękuje już Marcin Długosz - dobranoc!

255. minuta (41:32)

Było blisko, ale jednak 9 goli przewagi Vive, a nie 10!

60. minuta (41:32)

Koniec! Trafia jeszcze Bartłomiej Bis!

59. minuta (39:32)

Już za momencik, już za chwileczkę...

58. minuta (37:32)

Jeszcze jeden dla gości. No cóż - naszego konkursu nie będzie, ale odwiedzajcie nas w czwartek i piatek, na pewno te bileciki i tak ktoś wygra!

57. minuta (37:31)

Davidović w sytuacji jeden na jeden nie dał szans Markowskiemu.

56. minuta (37:30)

Ależ piękne trafienie Fąfary! Czas dla gości.

56. minuta (36:30)

A my chyba przeprowadzimy akcję "Zabierzcie Krzyśkowi Węglarczykowi długopis" :)

55. minuta (35:30)

Cupić tarfia z karnego.

53. minuta (34:30)

Lijewski zderzył się z jednym z zawodników Stali i mocna ucierpiała przy tym jego dłoń. A na boisku tylko cztery gole przewagi Vive, kto by się spodziewał!

51. minuta (34:28)

Markowski broni! Ale kontra kielczan nieskuteczna.

50. minuta (33:28)

Fafara i Bis pojawili się na boisku! I ten pierwszy uż z golem, zebrał owacje od wszystkich kibiców! O - a teraz w bramce jeszcze Krzysztof Markowski, piękna sprawa.

49. minuta (32:25)

Aaaale gol "Manu"! Przepiękna przerzutka!

48. minuta (31:24)

Czas dla gości. A po wznowieniu gry Szmal broni rzut Krępy!

47. minuta (31:24)

"Młyn" dzisiaj głośny! Pięknie się oglada mecze przy jego akompaniamencie!

46. minuta (31:24)

W końcu kontra kielczan! Trafia Jachlewski.

45. minuta (30:24)

Znowu gol dla Stali.

44. minuta (30:23)

Wypych trafia dla gości.

43. minuta (30:22)

Krępa w poprzeczkę, idzie kontra Vive, ale jest faul w ataku.

42. minuta (30:22)

Jachlewski! Już osiem bramek przewagi Vive, lada chwila może pojawić się pytanie!

41. minuta (29:22)

Goool! Bielecki z karnego. I Szmal broni!

40. minuta (28:22)

Dobra, zmieniamy nieco zasady konkursu! Pytanie pojawi się jak Vive obejmie 10-bramkowe prowadzenie! Także stała czujność!

39. minuta (27:20)

Przez chwilę pomocy medycznej potrzebował jeden z graczy Stali.

37. minuta (27:19)

Kapitalny rzut Vujovicia z drugiej linii, jest gol Czarnogórca!

36. minuta (26:19)

Trafia Kus! A co do kibiców gości - ciężko powiedzieć, ale jeśli się zjawili, to raczej dopinguja z Młyna gospodarzy.

35. minuta (25:18)

Nie daja ci gości kompletnie odskoczyć kielczanom na jakaś znaczna przewagę. Czyżby nikt jednak nie sięgnał po podwójny bilet na mecz z KIF? To się może rozstrzygnać w samej końcówce!

34. minuta (23:17)

W bramce Stali pojawił się Nikolić, ale Bielecki nadal skuteczny!

33. minuta (23:17)

Rafał Krępa zmniejsza straty mielczan.

31. minuta (22:15)

Najpierw trafia Bielecki.

0. minuta (21:15)

Zaczynamy!

255. minuta (21:15)

Zawodnicy Vive już na parkiecie, Stal powoli też wraca na boisko.

Kwadrans przerwy! Na razie sześć bramek przewagi Vive, a my przypominamy o naszym konkursie. Szczegóły na starcie relacji. Badzcie czujni!

30. minuta (21:15)

Sędziowie nie uznali gola Strleka, Chorwat wpadł w pole.

29. minuta (21:15)

Manuel Strlek pewnie z lewego skrzydła!

28. minuta (20:14)

Wooow! Piękny gol! Bielecki od poprzeczki.

27. minuta (19:14)

Ciosy wymienione!

26. minuta (18:13)

Tym razem Lipka broni rzut karny Bieleckiego.

25. minuta (18:13)

Najpierw świetnie Reichmann, ale potem Lipka lepszy od Lijewskiego.

24. minuta (17:13)

A jak karny, to gol Bieleckiego!

23. minuta (16:13)

Rzut karny dla Vive za obronę w polu po rzucie Chrapkowskiego.

21. minuta (15:12)

Reichmann! Tobias bezlitosny w sytuacji sam na sam z Lipka!

20. minuta (13:12)

Kapitalne wykończenie kontry przez Strelka! Ale po chwili z drugiej linii trafia Wypych.

19. minuta (12:11)

Niespodziewanie dużo dzieje się dziś pod bramka Vive. Ale teraz kapitalnie broni Szmal!

18. minuta (12:10)

Ponownie trafia Bielecki.

17. minuta (11:10)

Był czas dla trenera gości, ale po przerwie to Vive wychodzi na prowadzenie!

16. minuta (9:9)

Bielecki, gol!

15. minuta (8:9)

Stali naprawdę nie brakuje ambicji!

14. minuta (8:8)

Najpierw Lijewski, po chwili z kontry Kus i mamy już remis!

13. minuta (6:8)

Kłoda ponownie trafia do bramki strzeżonej przez Szmala. Czas się obudzić, panowie!

12. minuta (6:7)

Nie jest lekko Vive w tym meczu.

11. minuta (6:6)

Wszyscy czekamy na KIF i Vardar!

10. minuta (5:6)

Bielecki z rzutu karnego trafia!

9. minuta (4:5)

W bramce Vive... Manuel Strlek, bo nie zdażył zmienić się ze Szmalem. Gol dla mielczan.

8. minuta (4:4)

Pierwsze dwie minuty kary w tym meczu - dostał je Mateusz Kus.

7. minuta (4:4)

Przy fajnym akompaniamencie przyśpiewek kibiców Jurecki wyprowadza Vive na pierwsze w tym meczu prowadzenie. Ale wyrównuje Krygowski i to w jakim stylu! Świetnym rzutem z daleka.

5. minuta (2:3)

Kolejne dwa trafienia - Jachlewskiego i Janysta.

4. minuta (1:2)

Bieleeecki, jak on to wiadomo, że bomba z daleka!

3. minuta (0:2)

Niespodziewanie znowu do głosu doszli mielczanie, a konkretnie Michał Obiała.

1. minuta (0:1)

Zaczynamy od błędu kielczan i trafienia Jakuba Kłody.

"Nigdy nie spadnie, Stal Mielec nigdy nie spadnie!" - piękne zachowanie kibiców z kieleckiego Młyna! Vive zaczyna w ataku w składzie: Szmal - Jachlewski, Bielecki, Cupić, Lijewski, Vujović, Kus. Gotowi do wejścia Jurecki i Chrapkowski, "Cupko" na środku rozegrania.

18:34

Jak to się mówi we Włoszech - andiamo!

18:32

Mistrzowie Polski również na boisku!

18:30

Ale kończymy wspominanie rozgrzewki. Mielczanie na parkiecie!

18:30

Tak to się rzucało!

18:25

Młode twarze w kieleckiej ekipie: Krzysztof Markowski, Bartłomiej Bis, Filip Fąfara. No i jest też Branko Vujović. To cieszy!

18:23

Rozgrzewka już dobiega końca, a jeszcze chwilę temu się zaczynała! No jak ten czas leci...

18:19

I od razu, żeby nie tracić czasu, mamy dla Was fajna informację: ogłaszamy konkurs! Do wygrania podwójna wejściówka na niedzielny mecz Vive w Lidze Mistrzów z KIF Kolding Kopenhaga. Zasady sa proste: jeśli kielczanie wyjda na 15-bramkowe prowadzenie, wówczas od razu w relacji pojawi się pytanie. Kto odpowie na nie poprawnie w komentarzu jako pierwszy, zgarnie nagrodę. Warunek: nick musi być adresem e-mail, żebyśmy mogli się potem skontaktować. Tak więc życzymy powodzenia i warto z nami zostać! :)

18:17

Dobry wieczór! Zaczynamy rundę rewanżowa PGNiG Superligi. Starcie lidera z outsiderem w Hali Legionów, a dla kibiców mecz przyjaźni: Vive Tauron Kielce - Stal Mielec. Witam, zapraszam, Marcin Długosz!