Effector Kielce

17:25 (1:3) (11:25), (22:25), (25:23), (17:25) Trwa 4 set

Lotos Trefl Gdańsk

17:25

Effector zaczał ten mecz bardzo słabo, potem było lepiej, ale ostatecznie i tak nie zdołał urwać punktów gościom z Gdańska. MVP tego spotkania został gracz ekipy znad Morza Bałtyckiego, Damian Schulz. Tymczasem dziękuję już za uwagę i życzę dobrego wieczora! Kłania się Marcin Długosz.

17:25

Schulz serwuje, sędziowie przyznaja punkt Effectorowi, na co trener Anastasi prosi o wideoweryfikację. Ostateczny werdykt? Koniec meczu!

17:24

Brawa dla Sobczaka, który mocno powalczył w obronie, ale kontra Grzyba już bezlitosna. Matchball Lotosu.

17:23

Effector nie wybronił ataku gości. Pierwsi kibice opuszczaja Halę Legionów...

17:22

Mika gra znakomicie, znowu zdobywa punkt.

17:21

Wszedł Maćkowiak na zagrywkę, ale to nie pomogło.

15:20

Buchowski wybronił piłkę noga, ale po chwili i tak swego dopięli goście. Czas dla trenera Daszkiewicza, ciężko będzie doprowadzić do tie-breaka.

15:18

I znowu ukraiński zawodnik Effectora! Tym razem świetnie w bloku.

14:18

Vitiuk!

13:18

Mika atakuje z całej siły, a piłka zanim opadła odbiła się jeszcze od twarzy Bieńka. Nic przyjemnego.

13:17

Ale teraz "17" wskakuje na stronę Lotosu.

13:16

Jungiewicz i Vitiuk punktuja!

11:16

Druga przerwa techniczna już przy dość znacznym prowadzeniu Trefla. Kielczanie musza teraz naprawdę się zebrać w sobie!

11:15

As serwisowy Wojciecha Grzyba i trener Dariusz Daszkiewicz bierze czas. Effector musi uważać, żeby teraz ta odsłona nie wymknęła mu się spod kontroli.

11:13

Buchowski w aut z zagrywki.

10:12

Takvam... przekopał piłkę na stronę Trefla. Ale gdańszczanie i tak dopięli swego zdobywajac punkt.

10:11

Sobczak wznosi ręce ku niebiosom, ale nie zdołał przyjać ataku gości.

9:10

Schulz bardzo mocno, kielczanie nie przyjmuja tej piłki.

9:9

Lotos nie poradził sobie z zagrywka Bieńka!

7:9

Vitiuk serwuje w siatkę.

7:8

Walka, walka, walka!

6:8

Jungiewicz w aut z zagrywki i mamy pierwsza przerwę techniczna w czwartym secie.

6:7

Anastasi się irytuje, a duet Kędzierski-Bieniek znów przynosi punkt kielczanom!

5:7

Jungiewicz w aut.

5:6

Teraz punkt dla gdańszczan. Na zagrywkę wędruje Falaschi.

4:4

Słaaawomir Jungieeewicz!

3:3

Falaschi fatalnie nie trafił w pole gry.

2:3

Kędzierski-Takvam, co za blok! Brawo!

1:2

Schulz to ma parę w ręku...

1:0

I zaczynamy czwartego seta od punktu Bieńka!

0:0

Walczymy dalej!

25:23

Jungiewicz kończy tego seta atakiem z lewego skrzydła! Gramy dalej, Effector się przebudził!

24:23

Lotos broni pierwszego setballa. Czas na drugi.

24:22

Anastasi bierze czas. Jak to będzie wygladało w tej końcówce?

24:22

Hebda się myli! Setball dla Effectora!

23:22

Jungieeeewicz! Jest moc!

22:22

Niestety, Buchowski w aut. Ależ emocje w końcówce!

22:21

Schulz na zagrywce, bronimy! Czas dla trenera Daszkiewicza.

22:20

Bieniek-Kędzierski, to dziś funkcjonuje naprawdę nieźle!

21:20

Ajjj, skutecznie goście ze środka.

21:19

Kędzierski znakomicie! Vitiuk na zagrywce.

20:19

Tym razem challange nie pomógł, dwa punkty z rzędu gości.

20:17

I jeszcze raz po punkcie! Koniec seta coraz bliżej!

19:16

Dwa punkty z rzędu Lotosu... Daszkiewicz prosi jeszcze o wideoweryfikację. I się opłaciło! Punkt dla Effectora!

18:15

Po punkcie. A te punkty przybliżaja Effectora do wygrania seta!

17:14

Gacek nie radzi sobie z atakiem Buchowskiego! Czas dla trenera Anastasiego.

16:14

Schulz fatalnie przestrzelił z zagrywki. Druga przerwa techniczna w trzecim secie, Effector prowadzi!

15:13

Bieniek, brawo! Jest punkt!

14:13

Ależ teraz powymieniali piłkę siatkarze obu drużyn! Ostatecznie ta akcja kończy się jednak punktem dla Lotosu.

13:11

I ponownie! Klasa!

12:11

As serwisowy Jungiewicza!

11:11

Blok! No, trzeba przyznać, że po tej pierwszej fatalnej partii kielczanie naprawdę podejmuja rękawice ze świetnym rywalem.

10:11

Kędzierski znowu znakomicie wystawił piłkę Bieńkowi i jest punkt dla Effectora!

9:10

Ojjj, nie zgarnał teraz piłki Kędzierski.

8:9

Świetne atakuje Jungiewicz, ale po chwilu niecelnie z zagrywki Buchowski.

6:8

Zdajemy sobie sprawę, że lepsze zdjęcia robi się tosterem, ale mimo wszystko - Andrea Anastasi, trener Lotosu, a niegdyś selekcjoner reprezentacji Polski :) Przerwa techniczna przy prowadzeniu ekipy znad morza.

6:7

Ale teraz z zagrywki pomylił się także Jungiewicz. Ale już się rehabilituje!

5:6

Podskcozył teraz trochę Effector w punktach. To w dużej mierze efekt złych zagrań gdańszczan.

2:5

Jungiewicz zdobywa punkt, ale tym samym odpowiada Schulz.

1:4

Znakomite "magiczne dotknięcie" Miki. 1:4 i czas dla trenera Daszkiewicza.

1:2

Vitiuk przesadził z moca tego ataku.

0:1

Zaczynamy trzeci set! Od punktu gości.

22:25

Tym razem nie była to jednostronna odsłona, ale i tak kończy się zwycięstwem Lotosu. Czekamy na set numer trzy!

22:24

Grzyb posłał świetna piłkę. Setball gdańszczan.

22:23

Bieniek, znakomicie! Świetne zagranie Kędzierskiego. Sa emocje!

21:23

Taaak! Gacek nie radzi sobie z zagraniem Jungiewicza! Czas dla trenera Anastasiego.

19:23

Czas dla trenera Daszkiewicza.

19:22

I już "Buchu" ponownie na boisku. A z prawego skrzydła skutecznie Jungiewicz!

18:22

Zmiana w Effectorze: Maćkowiak za Buchowskiego. I obity blok kielczan, Lotos coraz bliżej wygrania drugiej partii.

17:20

Jungiewicz skutecznie!

16:20

Ogromnie długa wymiana, świetne przyjęcie Vitiuka, ale atak fatalnie zepsuł Buchowski.

15:19

Jungiewicz, mimo chęci, nie zdażył z przyjęciem.

15:18

15:17

Siatkarze Lotosu nie przyjęli piłki po zagraniu Buchowskiego! Niestety, już po chwili z zagrywki myli się Vitiuk.

14:16

Na druga przerwę techniczna z prowadzeniem schodza goście.

13:14

Niebywała radość bije od gdańszczan po każdej skutecznej akcji. Wygladaja na naprawdę znakomita drużynę z wielkim duchem.

12:13

Ależ znakomity atak Ratajczaka, klasa.

11:11

Walczy Effector w drugim secie, już nie jest tylko tłem dla gdańszczan! Przed chwila świetnie Kędzierski.

10:10

As serwisowy "Bienia"! Ale po chwili mocnym atakiem odpowiada gracz Lotosu.

9:9

Mateusz Bieniek znakomicie kończy ze środka akcję rozegrana przez Michała Kędzierskiego!

8:7

Znowu pomyłka ekipy Anastasiego, atak w siatkę i to kielczanie prowadza podczas pierwszej przerwy techniczej. A my zasięgnęliśmy opinii kibiców zebranych w hali. Jak mówi jedna fanka, "Wierzba co nie dogra, to dowyglada". Taka recenzja gry Krzysztofa Wierzbowskiego, tak to właśnie wyglada :)

7:7

Bieniek sprytnie popchnał piłkę nad blokiem Trefla.

6:6

Remis! Teraz pomylili się znowu goście.

5:6

Schulz zepsuł zagrywkę.

4:5

Boli nas, że na meczu z wicemistrzem kraju frekwencja jest tak bardzo przeciętna. Dużo lepiej wygladało to przed tygodniem, gdy do Kielc przyjechała Skra Bełchatów.

3:5

Daszkiewicz wział challenge, ale decyzja sędziów podtrzymana. Punkt dla gdańszczan.

3:4

Blok-aut gospodarzy.

3:3

Jungiewicz! Świetny blok!

2:3

Effector znowu nieporadny. Kielczanie rozgrywali piłkę i zaatakowali w siatkę.

1:0

Drugi set zaczynamy od punktu zdobytego przez Bieńka!

11:25

Sobczak nie przyjmuje bomby Schulza. Kielczanie rozbici w pierwszej partii. Pogrom.

11:24

Jeszcze skutecznie Jungiewicz!

10:24

Wierzbowski zablokowany, co jest równoznaczne z setballem Lotosu.

10:22

Jest punkt numer 10 dla Effectora! Takvam.

9:22

Ratajczak na zagrywce.

8:21

Pojawił się na boisku Vitiuk. Nie pomogło, Effector nadal gra fatalnie.

8:19

Falaschi - bomba ze środka.

7:18

Wierzbowski mocno zaatakował z lewego skrzydła i jest punkt! A spiker zachęca: "Jeszcze nic straconego!".

5:17

Bieniek zablokowany. Ale po chwili się rehabilituje! Zmiany powrotne: Jungiewicz i Kędzierski ponownie za Więckowskiego i Gontarewicza.

5:16

Druga przerwa techniczna. Gdańszczanie punktuja Effectora niemiłosiernie, kielczanom póki co wyszły może tylko ze dwie-trzy akcje.

4:14

Bład techniczny Buchowskiego. Dwie zmiany: Więckowski za Kędzierskiego i Gontarewicz za Jungiewicza. To dwa debiuty w PlusLidze.

4:13

W końcu niezły atak Takvama ze środka. Ale wynik i tak jest fatalny.

3:12

Drugi czas dla Daszkiewicza.

3:11

Sroga lekcja siatkówki, naprawdę sroga. Teraz niecelnie atakuje Wierzbowski.

3:10

W końcu! Kolejny raz kielczanie skutecznie obili blok gdańszczan.

2:10

Kolejna przerwa nie pomogła, Schulz dalej bezlitosny tak jak był.

2:8

Pierwsza przerwa techniczna. Wynik widać, nie mamy nic do dodania.

2:7

Dopiero teraz Jungiewicz obił blok Lotosu, a piła wyszła w aut.

1:7

Tragiczny poczatek Effectora, nic nie wychodzi kielczanom...

1:6

Damian Schulz bezlitosny z prawego skrzydła.

1:5

Mika zdobywa punkt z zagrywki. Piłka przeszła po siatce i przetoczyła się na pole Effectora. Reaguje Daszkiewicz - bierze czas.

1:4

Ależ blok Ratajczaka... Ściana.

1:1

Jungiewicz z lewego skrzydła! Jest pierwszy punkt kielczan.

0:1

Na zagrywce Kędzierski! Zaczynamy! I, niestety, od punktu Miki z kontry.

16:59

Lotos: Grzyb, Falaschi, Schulz, Schwarz, Ratajczak, Mika oraz libero Gacek.

Effector: Jungiewicz, Wierzbowski, Kędzierski, Takvam, Buchowski, Bieniek oraz libero Sobczak.

16:58

Prezentacja za nami!

16:54

Przed kielczanami teraz pracowity tydzień. Po meczu z Gdańskiem zagraja w Bydgoszczy, natomiast już w przyszła sobotę Halę Legionów odwiedzi kędzierzyńska ZAKSA.

16:49

Inna sprawa, że już we wtorek gdańszczanie rozbili serbski zespół z Nowego Sadu aż 3:0. To w rozgrywkach Ligi Mistrzów, w których ekipa znad morza zadebiutowała.

16:47

Lotos przed tygodniem grał w Bielsku-Białej, gdzie co prawda wygrał, ale dopiero po tie-breaku. Można więc powalczyć? Można, jak najbardziej!

16:45

Nie będziemy się czarować - na trybunach raczej średnia frekwencja i chyba się to nie zmieni. Ale kieleccy siatkarze musza powalczyć właśnie dla tych, którzy tu się zjawili!

16:43

Rozgrzewka trwa w najlepsze!

16:40

Halo, halo, dzień dobry! PlusLiga powoli się rozpędza i po wizycie w Hali Legionów bełchatowskiej Skry, tym razem zjawił się tu Lotos Trefl Gdańsk. Przed Effectorem Kielce więc kolejne okropnie trudne zadanie. Jak będzie? To się oczywiście okaże! Tymczasem witam i zapraszam na relację z tego meczu - z tej strony Marcin Długosz!

16:25

Mecz rozpocznie się o godz. 17.

odpowiadam2015-11-07 18:46:00
kibicka - czytaj uważnie. o frekwencji pisałem wcześniej - tzw. "kibice sukcesu". budżet jest jeden z najmniejszych w PlusLidze. Trudno więc o wyniki. Moim zdaniem lepiej jeśli jest klub w najwyższej klasie rozgrywkowej niż miałoby go nie być. Młodzież trenuje, to też pozytyw. Zawsze będę za sportem.