1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 18:25) Mecz się zakończył

Skra Bełchatów

20:07

MVP spotkania został kapitan Skry, Mariusz Wlazły. I zebrał owacje od fanów z Kielc, a także tych z Bełchatowa.

A Effector? Powalczył i to się ceni! Uciekamy na konferencję prasowa i porozmawiać z bohaterami dzisiejszego widowiska. Już wkrótce zapraszamy do zapoznania się z opiniami po tym meczu. Za uwagę dziękuje Marcin Długosz. Dobrej nocy!

18:25

Blok-aut Effectora kończy ten mecz!

18:24

Pierwszy matchball obroniony!

17:24

Beznadziejna zagrywka Takvama. Piłka meczowa dla ekipy z Bełchatowa, kibice powoli opuszczaja halę.

17:23

I znowu "Bieniu"! Troszkę podbijamy te statystyki!

16:23

Bieniek jeszcze się stara, jeszcze skutecznie blokuje!

15:23

Kędzierski!

14:23

Już dziewięć punktów przewagi Skry, skutecznie Marcel Gromadowski.

14:22

Wierzbowski zagrywa w aut. Niestety, trzeba to sobie powiedzieć: ten mecz się kończy.

13:21

Tak notuje Krzysiek Węglarczyk! Z pozdrowieniami dla wszystkich pracowitych! :)

13:20

Jungiewicz w aut...

13:18

Cały czas pięć "oczek" przewagi Skry. Na zagrywce pojawia się Maćkowiak.

12:17

Janusz znowu zmienia Wlazłego.

12:16

Bieniek na zagrywce ożywia kielczan.

11:16

Ajjj, Wierzbowski zawadził o siatkę... A byłby punkt dla Effectora. Challenge nie pomógł kielczanom, przerwa techniczna.

11:15

Dwa punkty nadrobione! Na zagrywce ciagle "Buchu".

9:15

Effectorowi nie można odmówić walki, ale jest już ciężko... Znowu czas dla Daszkiewicza.

9:13

Buchowski niestety nie zmieścił piłki w boisku po ataku ze skrzydła.

9:12

Przerwa na życzenie trenera Daszkiewicza. Pierwsza w czwartej partii.

9:11

Bieniek wyskoczył do bloku, ale piłka trafiła go tak mocno, że przeszła całe pole Skry i wypadła poza boisko.

9:9

Spora złość w bełchatowskich szeregach, ponieważ goście znowu atakuja niecelnie! Już remis!

7:9

Kielczanie blokuja, ale w aut.

6:8

Pierwsza przerwa techniczna przy niedużym prowadzeniu Skry.

6:7

Zatańczyła ta piłka... Kędzierski przyznaje się do dotknięcia siatki.

6:5

Wierzbowski ze skrzydła! Brawo!

5:5

Teraz kielczanie nie poradzili sobie w obronie.

1:0

Zaczynamy od skutecznego ataku Jungiewicza!

0:0

Jaka będzie teraz reakcja gości? Jak zachowaja się kielczanie? Odpowiedzi już za moment!

25:22

Skra serwuje, ale piłka poza boiskiem! Mamy to!!! Wlaczymy dalej!

24:22

Ojjj, teraz nie dali rady kielczanie w obronie.

24:21

Pierwsza próba kielczan na skończenie seta obroniona przez bełchatowian.

24:20

Jungieeeeewicz! Mamy piłkę setowa!

23:20

"Buchu" walczył w przyjęciu, ale nie dał rady.

23:19

Buchowski w aut z serwisu.

23:18

Wierzbowski ponownie obija blok gości! Już blisko!

22:18

Blok-aut Skry!!! Czas, drugi czas dla trenera bełchatowian! Effector bliski wygrania tej partii!

21:18

Jungiewicz skutecznie obija blok gości!

20:18

Ajjj, "Bieniuuuu"... Ostra walka na siatce i niecelny atak kieleckiego środkowego. W takim momencie! Szkoda... Żałuje tego bardzo także sam Mateusz.

20:17

Buuuchowski! Świetny blok!

19:17

Frekwencja w Hali Legionów jest dzisiaj naprawdę bardzo zacna! Oby tak dalej również w kolejnych meczach kieleckiej drużyny!

19:15

Wlazły wpadł w kibiców, a piłka wpadła w aut! Ju cztery punkty przewagi kielczan!

18:15

Przerwa dla trenera Falaski. Znakomicie poczynaja sobie teraz kielczanie, może jeszcze nie wszystko stracone?

17:15

Effector nie odpuszcza! Bieniek!

16:15

Takvam dał radę na siatce! Przerwa techniczna przy skromnym prowadzeniu ekipy Daszkiewicza.

15:15

As serwisowy Conte, goście dogonili gospodarzy.

15:14

Wierzbowski tym razem a aut.

14:12

W końcu Effector stanowi równorzędnego partnera dla Skry! Kędzierski świetnie po przekatnej!

13:12

Wlazły przedarł się przez kielecki blok.

13:11

Cały czas dwa punkty przewagi kielczan!

12:10

Fatalna zagrywka Wlazłego, daleko, daleko w aut.

11:9

Bieniek wzorowo obił blok bełchatowian!

10:9

Takvam niestety posyła piłkę w aut.

10:8

Wlazły zablokowany! Kielczanie się rozpędzili, brawo!

7:8

Wrona i Conte skuteczni w bloku. Podczas pierwszej przerwy technicznej bełchatowianie prowadza 8:7.

7:7

Kędzierski! Co za akcja! Kapitalna kiwka kieleckiego rozgrywajacego!

6:7

Effector nieskutecznie w obronie.

5:4

Andreas Takvam! Effector na prowadzeniu!

3:3

Przepraszamy za tę ciemna fotkę, na której ochrona wyszła, jakby była napromieniowana, ale... Pojawili się kibice Skry! Lepiej późno niż wcale :)

1:2

Lisinac dotknał siatki i się przyznał. Respekt! Punkt dla Effectora.

0:1

Maćkowiak rozpoczyna niecelny serwem.

0:0

Lada moment zaczynamy. Ostatni set? Oby nie!

16:25

Blok-aut Effectora. Skra prowadzi już 2:0, ale my pełni wiary czekamy na seta numer trzy!

16:24

Będzie piłka setowa dla Skry.

16:23

Znakomicie teraz Wierzbowski! As serwisowy Krzysztofa!

15:23

Takvam jeszcze walczy.

14:23

Drugi set dobiega końca. Ta partia też padnie łupem Skry.

14:22

Takvam uderzył, Conte zablokował, ale piłka w aucie!

12:22

Taka nieprzyjemna sytuacja... Jungiewicz wraca na parkiet w miejsce Witiuka.

12:20

Takvam nie zdołał zablokować ataku Gromadowskiego.

11:19

Skra skuteczna teraz w bloku. Tu już się chyba nic dobrego dla kielczan nie zdarzy...

11:17

Buchowski nie zawodzi!

10:17

Powalczył Sobczak, poprzerwcał reklamy, ale to na nic: punkt dla Skry.

10:16

Na boisku melduje się Janusz w miejsce Wlazłego. Były siatkarz Effectora pojawia się więc na parkiecie. A druga przerwa techniczna też przy prowadzeniu Skry.

10:15

Wlaaazły... Zablokowany przez Buchowskiego i Bieńka, ale piłka spada w aut.

9:14

Przerwy co chwile, mobilizacje... Ale cały czas pięć punktów przewagi gości.

8:13

Kolejny czas dla Daszkiewicza, Skra odskakuje miejscowym.

8:11

Skra blokuje atak kielczan.

8:10

Kibiców z Bełchatowa nigdzie nie ma w Hali Legionów, odpowiadajac na pytanie.

7:8

Uriarte w aut! A po chwili Takvam w pojedynkę blokuje akcję gości!

5:8

Bieniek niestety w siatkę z serwisu i czas na pierwsza przerwę techniczna w drugim secie.

5:7

Jungiewicz mocno i nie ma przyjęcia ze strony gości! Coś drgnęło?

4:7

Wierzbowski! Sprytna kiwka przyjmujacego kielczan.

3:7

Lisinac na zagrywce. I póki co dobrze mu to wychodzi.

3:5

Buchowski przełamał blok gości! Ten zawodnik to pewny punkt Effectora.

2:5

Marechal znów bombarduje z serwisu. I czas dla trenera Daszkiewicza.

2:4

As serwisowy Nicolasa Marechala. Kielczanie źle się ustawili do przyjęcia.

2:2

Co za kiwka jednego z bełchatowian... Buchowski nie zdażył z interwencja.

2:1

Wlazłemu też się czasami zdarza posłać piłkę w aut. Tak było i tym razem! Gramy drugi set!

0:0

Widzicie tego sympatycznego jegomościa szarego koloru w białej koszulce? Słonik, nowa maskotka Effectora! Słoniu, na razie szczęścia nie przynosisz, skup się!

22:25

Effector już nie dał rady. Bieniek zaserwował w siatkę i pierwsza partia pada łupem gości.

22:24

Bełchatowianie nie radza sobie z mocnymi atakami kielczan! Milczarek nie przyjał piłki i czas dla Skry!

21:24

I jeszcze jedna setowa obroniona! Bieniek na zagrywce!

20:24

Na razie Effector się nie daje! Bomba Bieńka w boisko!

19:24

Nieudany blok Bieńka. Piłka setowa dla Skry.

19:23

Ale "Buchu" rehabilituje się znakomitym zagraniem!

18:23

Buchowski zablokowany...

18:22

Ostatni czas dla trenera Daszkiewicza. I ostatnia szansa Effectora na podjęcie walki o ten set.

18:21

Ajjj, niewiele zabrakło, żeby piłka wpadła w pole... Ale piłka, a tym samym punkt dla Skry.

18:20

Ależ petarda Wrony, nie dało się tego obronić.

17:19

Punkt dla kielczan! Przyznany nie od razu, ale po challenge'u! I o czas prosi trener Falasca, bo Skra straciła już trzy "oczka" z rzędu.

16:19

Dwa punkty dla kielczan! Jest też w tym zasługa Skry, która zanotowała teraz podwójne odbicie.

14:19

Czas dla trenera Daszkiewicza. To ostatni moment dla Effectora, by podjał walkę w tym meczu.

14:18

"Buchu"! On się nie zmienia, cały czas znakomicie atakuje.

13:18

Conte poradził sobie z kieleckim blokiem. Na boisku pojawia się Witiuk, który zmienia Wierzbowskiego.

12:16

Drugi fragment tego meczu dla Skry. Effectorowi z pewnościa będzie bardzo ciężko, ale wszystko jest jeszcze możliwe!

12:15

Niedokładny jest dzisiaj Sławek Jungiewicz. Teraz posłał piłkę w aut z serwu.

11:13

Dzisiaj najzagorzalski kibice Effectora dopinguja zza bramki. Ich obecność na pewno pomaga kieleckim siatkarzom!

10:12

Jest punkt "Bienia". Z przesuniętej krótkiej!

9:12

Dobry fragment Skry. Kędzierski nie poradził sobie z atakiem bełchatowian z prawego skrzydła.

9:10

Bardzło długa wymiana piłki zakończona skutecznym atakiem Facundo Conte.

9:8

Powalczyli kielczanie w obronie, a Marechal zaatakował z kontry w aut!

8:8

Przerwa przyniosła gościom poprawę. Już mamy remis.

8:6

Lisinac w aut! Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu kielczan, znakomicie!

7:6

Fantastyczny pojedynczy blok Kędzierskiego! I skuteczny! Brawo!

6:6

Marechal źle zaserwował, nie dajemy odskoczyć Skrze!

5:6

Jungiewicz przeszedł linię trzeciego metra przy swym ataku. Punkt dla gości.

5:4

Wierzbowski z lewego skrzydła atakuje znakomicie!

4:4

Oooj, Wlazły teraz pokarał. A my nadrobiliśmy wynik i już piszemy częściej :)

3:2

Bieniek! Świetne zagranie naszego reprezentatna wzbudziło wrzawę na trybunaych i przyniosło punkt Effectorowi!

0:1

Serw w siatkę Kędzierskiego, słaby poczatek.

18:03

I gramy! Składy:

Effector: Jungiewicz, Bieniek, Wierzbowski, Buchowski, Takvam, Kędzierski oraz na libero Sobczak.

Skra: Wlazły, Wrona, Conte, Marechal, Lisinac, Urairte oraz na libero Milczarek.

Cieszy obecność "Bienia" w wyjściowym składzie!

18:02

Przywitanie...

18:01

Prezentacja...

17:58

Tak na marginesie, to łatwiej dostać się na finał Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych niż na mecz Effectora. Powaga! Dzisiaj każde krzesełko, także prasowe, miało pękać w szwach, no ale daliśmy radę nawet położyć sobie kurtki na osobnym miejscu. Da się? Da się! :) A teraz skupiamy się na meczu i liczymy na niespodziankę, oczywiście pozytywna, ze strony Effectora!

17:56

Jeszcze ostatnie zagrania i już nie ma taryfy ulgowej!

17:50

Dobry wieczór! Siatkarscy kibice długo czekali na ten moment - PlusLiga wraca do Hali Legionów. I to w jakim stylu! Zawodnicy Effectora Kielce i Skry Bełchatów już kończa rozgrzewkę i za chwilę rozpoczna walkę o pierwsze ligowe punkty w tym sezonie. Witam, zapraszam - Marcin Długosz!