Ileż radości przynieśli nam piłkarze Korony! Padła twierdza lidera! Zburzyli ją gracze Brosza! Brawa dla nich - za walkę! Korona była przytomna, odpowiedzialna! Brawo! Zostańcie z CKsportem - za chwilę wypowiedzi trenerów i piłkarzy. Za relację dziękuje już Wojciech Staniec.

19:51

Koniec! Mamy to!

Sierpina w narożniku! Walczy sam z trzema obrocami.

Słabo wznawia Małkowski, na aut. Musimy bronić!

Fauluje teraz Herbert przed naszym polem karnym. Będzie wybijał Małkowski. Minuta do końca.

Wybija Sylwestrzak! Dobija jeszcze Murawski, ale łapie Zbyszek Małkowski! Bronimy!

Ileż mamy szczęścia... Wrzuca Mak, uderza Nespor, ale piłka trafia w słupek!

Trzy minuty doliczone!

Fatalnie pomylił się teraz Grzelak. Piłka dla Piasta.

Kolejny faul gracza Piasta. Leży Grzelak.

Mateusz Mak fauluje Cebulę. Rzut wolny dla nas pod polem karnym Piasta. Czas leci!

Sierpina wywalczył rzut rożny.

Ależ chciał teraz zaskoczyć Grzelak - uderzył z koła środkowego. Bardzo niecelnie.

Mocno zaatakował teraz Murawski Sierpinę. Będzie kartka.

Fatalny błąd Małkowskiego! Wyszedł, minął się z piłką, ale wybił to Wilusz!

Jest zmiana w Koronie - Trytko za Cabrere.

Kartka dla Fertovsa za faul taktyczny.

Walczył Cabrera z Pietrowskim, ale nieskuteczny Hiszpan. Znowu przy piłce Piast.

Łapie Małkowski - ale jest nerwowo! Rozpaczliwie walczy Korona! Szkoda, że Sierpina nie dał nam wcześniej spokoju.

Sierpina! Ależ on to popsuł - mógł zrobić wszystko. Nie podał, nie strzelił... Kapitalna okazja zmarnowana.

Mraz do Nespora! Łapie to Małkowski, ale wyjechał z piłką za linię końcową.

Mokwa kapitalnie do Barisica! Ten ponad bramką! Spory błąd Sierpiny, który odpuścił Mokwe.

Ależ okazja! Sierpina do Cebuli, ale ten zbyt lekko.

A wiecie, co zrobili kibice z Gliwic? Chyba się obrazili - zdjęli flagi i nie dopingują.

Piast chce nas chyba wepchnąć do bramki. Mamy jednak sporo szczęścia. Mokwa po raz kolejny - tym razem broni szczęśliwie Małkowski.

Kolejna akcja Korony! Cabrera do Sierpiny, ten dośrodkowuje, ale nikt tego nie przeciął.

Nie wierzę... Łukasz Sierpina jest fatalny! Kapitalna okazja, szeedł sam na sam... Szedł z trzydzieści metrów i tego nie strzelił... Niemożliwe!

Znowu Piast - rozpaczliwie broni Dejmek! Jest nerwowo, Korona skupiona tylko i wyłącznie na defensywie.

Mokwa! Centrostrał - minimalnie obok słupka.

Indywidualnie starał się pomóc Sierpina. Zagrał do Cebuli, wywalczyliśmy aut.  Po chwili znowu Cebula - tym razem w polu karnym, ale nasz pomocnik zablokowany.

Wrzuca Mokwa, nasza defensywa się pogubiła. Uderza Mak, ale broni Małkowski.

Akcja Korony! Cebula w pole karne, piłka spada pod nogi Siepriny, a ten strzela prosto w Szmatułę.

Kolejna zmiana w Piaście - Mokwa za Osyrę.

Kielczanie bez większego pomysłu - grają długie piłki na Cabrere, ale ten jeszcze jakiejkolwiek nie przechwycił.

Kartka dla Gabovsa za faul taktyczny.

Dośrodkowanie z lewej strony! Kapitalnie wybija Wilusz!

Tym razem nieudanie Nespor. Wybiegł z piłką poza boisko.

Dejmek udanie wyblokował Mraza. Świetna interwencja Czecha!

Osyra próbował centrować. Bardzo niedokładnie. Od bramki wznowi Małkowski.

Jest też zmiana w Koronie. Schodzi Pawłowski, wchodzi Fertovs.

A tak wygląda to z naszej perspektywy! W międzyczasie zmiana w Piaście - Mak za Badie.

Pawłowski w indywidualnym rajdzie - nie zdołał jednak się przedrzeć.

Odpowiadamy - Cebula jednak nie zabrał się z piłką. Po chwili przechwyt Grzelaka i uderzenie Sierpiny. Bardzo jednak niecelne.

Po raz kolejny groźnie Badia. Łapie jednak bez trudu Małkowski.

Zaspał teraz Dejmek - przepuścił piłkę do Małkowskiego. Tam był już Nespor, ale nasz golkipier był szybszy i wybił futbolówkę.

Ileż mamy szczęścia... Marcin Pietrowski urwał się Sylwestrzakowi, ale zmarnował kapitalną okazję do zdobycia bramki!

Nie możemy przytrzymać dłużej piłki. Skupiamy się na obronie - Piast nie jest w stanie nas w jakikolwiek sposób zaskoczyć.

Cięzkie chwile Korony - Piast zamknął nas w polu karnym. Nie mieliśmy pojęcia, jak wyjść z tej sytuacji. W końcu strzela Badia, ale niecelnie.

Kapitalnie w obronie Wilusz - wybił piłkę prosto z głowy Barisica.

Było piekielnie groźnie - Sierpina do Grzelaka, a ten tylko w boczną siatkę!

No i ofensywnie zaczęła Korona - będzie rzut rożny.

W przerwie zmiana w Koronie - za Aankoura wchodzi Cebula!

Nie ma nic z tego rzutu rożnego - sędzia kończy pierwszą część meczu.  Możemy się uśmiechnąć - prowadzimy!

Zagrywa Vacek, ale wybijamy na rzut rożny.

Fauluje teraz Grzelak Nespora, kolejna groźna okazja dla Piasta.

Nieprzydatny jest dzisiaj Cabrera - nawet nie pomaga w obronie, a w ataku nie miał udanego zagrania.

Kolejna kontra Korony - świetnie zabrał się z piłką Aankour, ale dogranie było już fatalne.

Wrócił do obrony Sierpina - wybił piłkę na aut. Po chwili znowu Piast, ale nic z tego nie wynika.

Piłka zagrana bardzo wysoko, ale faulował Sylwestrzak. Piłka dla Piasta.

Kontra Korony - Cabrera do Sierpiny, ale nasz skrzydłowy osamotniony. Wywalczył tylko rzut rożny.

Kolejna próba prostopadłego zagranie - tym razem Aakour, ale świetny przechyt Herberta.

Strzela Badia z około ośmiu metrów! Nie trafia jednak w naszą bramkę.

Ładna, kombinacyjna akcja. Sylwestrzak do Sierpiny, a ten wypatrzył Cabrerę. Hiszpan strzela, ale piłka odbija się od pleców Koruna. Sędzia jednak nie wskazał na rzut rożny.

Znowu gorąco pod naszym polem karnym! Tym razem wybija Dejmek. Po chwili jeszcze zagranie ze skrzydła, ale łapie Małkowski.

Dziwna decyzja Jakubika - Pawłowski walczył z Osyrą. Obrońca Piasta przewracał naszego skrzydłowego, ale gwizdek milczy.

Oto i nasi kibice! Głośni, słyszalni. Choć i oni nie uniknęli problemów.

My mamy w obronie Wilusza! Nespor strzela z ostrego kąta, odbija się piłka, ale wyjaśnia stoper wypożyczony z Lecha Poznań.

Do piłki dopadł Vacek, ale nasz golkiper kapitalnie wyczuł jego intencję i wybił piłkę. Doskonale układa się dla nas to spotkanie.

Małkowski broni! Kapitalnie!

Nie wiemy, co się tam stało... Zakotłowało się w polu karnym i Krzysztof Jakubik pokazuje na "jedenastkę"

Rzut wolny dla Piasta z około czterdziestego metra. Dogrywa Mraz, ale wybija Aankour.

Odpowiada Piast - ostrzeliwują naszą bramkę, ale bronimy! Najpierw zablokował Gabovs, po chwili wyjaśnił Grzelak.

Słabe wznowienie Szmatuły, piłkę przejął Nabil Aankour, ten do do Pawłowskiego, a skrzydłowy rozpoczął swój taniec z piłką. Jeden zwód, drugi, a potem strzał! Doskonały - w okienko!

Ależ goool! Pawłowski! Świetnie, wyśmienicie doskonale! Gooool!

Żółta kartka dla Aakoura za faul w środku polu.

Kolejny raz długa piłka od Jovanovica - tym razem Herbert uprzedził Sierpinę.

Nespor! Świetne przyjęcie, zwód i strzał. Uderzenie jednak bardzo niecelne.

Świetnie wypatrzył teraz Jovanović Pawłowskiego. Skrzydłowy wypożyczony z Lechii Gdańsk nie zdołał jednak przyjąć piłki.

Dobrze pokazał się Pawłowski w narożniku boiska, ale jego dośrodkowanie już niecelne.

Rzut wolny dla Piasta, zagrywa Mraz, ale łapie Małkowski. Dobry wykop naszego bramkarza, ale Sierpina przegrał pojedynek biegowy z Herbertem.

Dzięki za pomoc, poprawione!

A co na boisku? Wyrównany mecz - Korona nie odpuszcza, nie daje się rozpędzić liderowi Ekstraklasy.

Wiemy, że spore problemy mają też nasi kibice. Radzą sobie z grą w piłkę w Gliwicach, ale organizacja ich przerasta!

Odpowiada lider Ekstraklasy - strzał Nespora jednak daleko od bramki.

Kapitalna okazja dla Korony! Rzut rożny, piłka nod nogami Cabrery! Hiszpan jednak piętką i nie trafia w bramkę.

Dobra tłumaczymy się! Jednak to nie my powinniśmy - Piast Gliwice zapomniał wypisać naszych akredytacji i musieliśmy czekać pod stadionem, zanim naprawią błąd. Dobrze, że się udało! Działamy!

Kartka dla Mraza za faul na Sierpinie.

Nerwowy początek - atakowała Korona, ale groźnie odpowiadał też Piast. Mamy już składy, są podane. Zapraszamy, zostańcie z nami!

Halo, witamy! Przepraszamy za wszystko - wytłumaczymy się za moment! Rozpoczął się mecz - gramy!

19732015-10-24 19:31:28
Jedno trzeba oddać Cabrerze-podania ma na bardzo wysokim poziomie.
Klocu2015-10-24 18:45:12
Sędzia to jakieś nieporozumienie w tym meczu
SCYZORYK2015-10-24 18:15:57
Mozna pokazac Młyn I Sektor Gości??
nnn2015-10-24 18:10:43
pawel moskwik i tomasz mokwa, poprawcie w skladach.
iuy2015-10-24 18:10:22
Tylko winny sie tlumaczy
lol2015-10-24 18:09:13
jeleniu na livescore wystarczy wejsc i masz sklad podany.
Run2015-10-24 18:07:48
Dlaczego niema transmisji w radiu Em
oplo2015-10-24 18:04:20
No tak kontrole przed stsdionym
lucas_ck2015-10-24 17:56:20
5 minut do meczu a tu skladu nawet niema na stronce:d