Vive Tauron Kielce

41:28 (19:15)

Azoty Puławy

21:42

Teraz patrzymy już na sobotni mecz w Macedonii. Dzisiaj Vive rozbiło Azoty 41:28. Za uwagę serdecznie dziękuje Marcin Długosz! Dobranoc!

255. minuta (41:28)

Grzelak jeszcze zmniejszył straty gości.

60. minuta (41:27)

Bramka, Reichmann!

59. minuta (40:25)

Ale co się odwlecze, to nie uciecze! Jachlewski - 40!

58. minuta (39:25)

Ajjj, Reichmann w słupek, nie ma gola numer 40.

56. minuta (38:24)

Świetny rzut Przybylskiego z drugiej linii, Sego pokonany.

55. minuta (38:23)

Reichmann z kontry... "Na kolana! Na kolana!" krzycza kibice. Jeszcze pięć minut.

54. minuta (35:22)

Chwilę wcześniej o czas poprosił trener Skutnik, co przyniosło w następnej akcji gola jego zespołowi.

53. minuta (35:22)

W osłabieniu, czy nie, z Ivanem na ławce, czy na boisku... Przewaga Vive rośnie!

52. minuta (33:22)

Chrapkowski, znakomicie, gol!

51. minuta (32:22)

Przybylski zmniejsza straty gości do dziesięciu bramek.

50. minuta (32:21)

Niecelny rzut gości. Azoty nie wykorzystały, że Sego nie zdażył wrócić do bramki po stracie kielczan w ataku.

49. minuta (31:21)

Teraz bramka dla gości, dobrze rzucił Prce.

48. minuta (30:19)

Zdjęcie Młyna już jest! Nic się nie zmieniło :)

47. minuta (30:19)

Reichmann! Przewaga kielczan rośnie!

46. minuta (28:19)

Buntić! Co za sprytna przerzutka! I jeszcze dwie minuty kary dla Orzechowskiego.

45. minuta (28:19)

Po dwa szybkie ciosy wymienione przez oba zespoły.

43. minuta (26:17)

Dwie minuty za faul dla Tkaczyka. A Sego dalej swoje! Świetnie dziś broni.

42. minuta (25:16)

W pierwszej połowie przy rzucie coś nadwyrężył sobie Krzysztof Lijewski. Niestety, chodza słuchy, że "Lijek" może teraz odpoczywać aż dwa tygodnie. Więcej informacji przyniesie pewnie środa.

41. minuta (25:16)

Marin Sego! I wszystko jasne :)

40. minuta (24:16)

9 minut, 8 sekund - tyle trwała passa Sego bez wpuszczonej bramki. Szacunek!

39. minuta (24:15)

Strleeek, co za wkrętka! A Azoty nadal nie znalazły recepty na Sego :)

37. minuta (23:15)

Sego jest nieprawdopodobny, znakomity! Siedem minut i nie puścił ani jednego gola, a obronił już kilka trudnych rzutów. Swoja droga polecamy Wasz Wywiad z Marinem, który ukazał się na naszym portalu wczoraj. Warto!

35. minuta (22:15)

Czas dla trenera Skutnika, bo to już 3:0 dla Vive po przerwie.

34. minuta (21:15)

Bielecki z drugiej linii, gol!

33. minuta (20:15)

Sego skutecznie w bramce, a Cupić tak samo ze skrzydła. Gol!

32. minuta (19:15)

Znakomity poczatek Zapory, które, nomen omen, w bramce gości jest prawdziwa zapora :) Tym razem obronił rzut Jureckiego.

31. minuta (19:15)

Druga połowa rozpoczęta. Kielczanie z Sego w bramce, zawodnicy z pola jak zawsze wymieniaja się płynnie i po kwadransie. A na start rzut karny Cupicia broni Zapora.

0. minuta (19:15)

Wszystko gotowe!

255. minuta (19:15)

No i niby cztery bramki przewagi kielczan, niby w miarę spokojnie, ale chyba jednak jeszcze nie można być przekonanym o wygraniu tego meczu. Czekamy na druga połowę! Póki co 19:15 dla Vive.

30. minuta (19:15)

Gol Kusa wzbudził niemały aplauz! Tak to wygladało w końcówce:

29. minuta (18:15)

Kuchczyński, gol. Wcześniej strata Zormana, słaba końcówka Vive. Ale Słoweniec odpowiada trafieniem!

28. minuta (17:14)

Orzechowski okropnie dziurawi defensywę Vive. Kolejny gol Puław.

27. minuta (17:13)

Bład Kusa, nie ma gola dla gospodarzy i tym razem skuteczne Azoty.

26. minuta (17:12)

Bardzo mocny rzut Orzechowskiego. Szmal nie dał rady.

25. minuta (17:11)

Vive w drugie tempo, ale wzorowo! Ponownie Jachlewski i to już sześć trafień przewagi kielczan.

24. minuta (16:11)

Mistrzowie Polski, konkretnie Jachlewski, bezlitośnie wykorzystuja bład Puław w ataku. Jeszcze za (nieudany) faul dwie minuty kary dostał Kubisztal.

23. minuta (15:11)

Goście w poprzeczkę, "Dzidziuś" do bramki! A na trybunach bardzo głośno, jak miło tego słuchać! Widowisko zyskuje na tym, nie przesadzamy, co najmniej 50%.

22. minuta (14:11)

Stratę Vive ze stoickim spokojem wykorzystuje Krajewski.

21. minuta (14:10)

Czas dla trenera gości. A my spełniamy życzenie i wrzucamy zdjęcie Młyna. Krzysiek Węglarczyk, który dzisiaj odpowiada za foto, każe koniecznie napisać od siebie: "Proszę i pozdrawiam!". Czynię to :)

20. minuta (14:10)

Jurecki, co za taran w kontrze! :) Gol!

20. minuta (13:10)

Broni Szmal, rzuca Lijewski! I tak to powinno wygladać!

19. minuta (12:10)

Chwilowy spokój w notorycznym rzucaniu goli. Defensywy obu zespołów spisuja się lepiej.

17. minuta (12:10)

Aginagalde znakomicie wykańcza akcję Vive! Czyżby gra kielczan w końcu się ruszyła?

16. minuta (11:10)

Ta jedność, zaangażowanie i współpraca trenera i "Koli"! :)

15. minuta (10:9)

Gooool, w końcu Vive na prowadzeniu! Cupić!

14. minuta (9:9)

Dzisiaj każdego karnego rzuca kto inny. Aginagalde, gol! I dwie minuty wcześniej dla Sobola.

13. minuta (8:9)

Już trzeci egzekutor "siódemki" po stronie Vive, Tkaczyk. Ale i on celnie.

12. minuta (7:9)

Kapitalnie rozgrywaja swoje akcje goście. Tym razem Petrovsky z koła na 7:9. Vive musi poprawić postawę w obronie!

11. minuta (7:8)

I znakomicie Aginagalde!

10. minuta (6:8)

Ledwo nadażam z pisaniem! Gol za gol. Raz wpada piłka do jednej bramki, raz do drugiej, raczej bez wielkich oporów defensyw.

9. minuta (5:7)

Karol Bielecki wykorzystał rzut karny, ale Pasłowski trafił dla Puław.

8. minuta (4:6)

Denis Buntić! Szczęśliwie, ale skutecznie.

7. minuta (3:6)

Kubisztal, co za bomba! To już za wiele dla Tałanta Dujszebajewa, czas dla trenera Vive.

7. minuta (3:5)

Bogdanov znowu wygrywa pojedynek z Bieleckim, a Przybylski zbyt łatwo pokonuje kielecka obronę. Już dwa trafienia przewagi Azotów.

6. minuta (3:4)

Jest też pierwszy rzut karny dla Puław. Skutecznym egzekutorem Prce.

5. minuta (3:3)

Tak przed chwila rzucał Cupić, ale dla Azotów trafił Petrovsky. Na szczęście nasz chorwacki skrzydłowy ponownie skutecznie!

4. minuta (2:2)

Cupić z karnego po faulu na Aginagalde: skutecznie!

3. minuta (1:2)

Niestety, tym razem "Kola" obroniony przez Bogdanova, a Szmal nie podołał rzutowi Kubisztala.

2. minuta (1:1)

Bielecki! Zaczynamy rzucanie w tym meczu! Ale po chwili odpowiada już Prce, motor napędowy gości.

Szmal znakomicie interweniuje już przy pierwszej próbie! A tak jeszcze dla porzadku, Azoty: Bogdanov - Sobol, Przybylski, Kuchczyński, Masłowski, Kowalczyk, Krajewski.

Sędziowie z Płocka zebrali gwizdy już przy prezentacji. Ciekawe czemu :) Vive najpierw w obronie. Skład: Szmal - Strlek, Tkaczyk, Chrapkowski, Kus, Buntić, Cupić. Do wejścia do ataku gotowi Bielecki i Aginagalde.

20:09

Goście już wyszli na parkiet, gospodarze również. A to znaczy jedno: zaraz zaczynamy!

20:06

Jest i on - dzik Kiełek!

20:05

My wiemy, że kielczanie do Azotów nic nie maja, ale i tak przestrzegamy - uważajcie, co piszecie! :) A dlaczego? W live pozostaniemy tajemniczy - więcej TUTAJ.

19:58

... I puławianie. Rozgrzewka zakończona, zaraz zaczynamy prezentację!

19:58

Mistrzowie Polski...

19:54

Po remisie z Barcelona czas na test z Azotami. Test, bo już w niedzielę bardzo ważny pojedynek w Skopje z Vardarem. Dla kieleckiego morale dobrze byłoby wypaść dzisiaj nienagannie.

19:51

Zawodnicy się rozgrzewaja. I pewnie jeszcze trochę będa to robić, bo mecz jest transmitowany w telewizji, więc pewnie się opóźni... Jak zawsze, jak zawsze.

19:46

Bogdanov, Prce, Kubisztal, Kuchczyński, Orzechowski... I można tak wymieniać dalej. Azoty maja kim straszyć! To tylko dowód na to, że szykuje nam się kawał meczu!

19:43

Dzisiaj w składzie Vive prawie wszyscy. Prawie, bo jednak brakuje młodego, utalentowanego Branko Vujovicia. Czarnogórzec boryka się z urazem.

19:40

Dobry wieczór, kibice! W ten wtorkowy wieczór czeka nas prawdziwy hit 9. kolejki PGNiG Superligi. Azoty, które przegrały dotychczas tylko raz, w Płocku, przyjechały do jaskini lwa, do Hali Legionów. Szykuje się naprawdę pasjonujacy pojedynek! Serdecznie wita i zaprasza na relację z tego pojedynku Marcin Długosz!