Vive Tauron Kielce

38:28 (19:14)

MMTS Kwidzyn

20:10

No cóż. Po przerwie nie przeżywaliśmy zbyt wielu emocji w tym spotkaniu. MMTS nie postawił się naszym zawodnikom w drugiej połowie, dlatego mieli oni ułatwione zadanie. Tak łatwo jednak nie będzie w sobotę, kiedy przyjedzie do nas mistrz Szwecji IFK Kristianstad. Za uwagę serdecznie dziękuje Mateusz Kępiński.

255. minuta (38:28)

Równo z syreną rzucił jeszcze Pilitowski. Wygraliśmy 38:28!

60. minuta (38:27)

Vujović!!!

59. minuta (37:27)

Bielecki idzie na ławkę kar. MMTS rzuca na 37:27.

58. minuta (37:26)

Ładna interwencja Sego przy rzucie Gendy!

56. minuta (36:26)

Zadura ląduje na ławce kar. Możemy znowu odskoczyć na kilknaście bramek.

55. minuta (36:26)

MMTS zaciera złe wrażenie z drugiej połowy i dochodzi nas do... dziesięciu bramek.

52. minuta (35:24)

Graliśmy przez jakiś czas w podwójnym osłabieniu, dlatego MMTS nieco odrobił straty. Ale przewaga i tak jest ogromna!

50. minuta (35:22)

Walka... Tego nam trochę brakuje ze strony gości w drugiej połowie. Poddali się zdecydowanie.

50. minuta (35:21)

Vujović! Piękna akcja i piękne zakończenie!

49. minuta (34:20)

"Kola" robi co chce z obroną gości!

48. minuta (33:20)

Bielecki! Tak jakby od niechcenia, ale nawet to starczyło, aby pokonać Dudka w bramce MMTS-u.

47. minuta (32:20)

Było życzenie, aby wrzucić zdjęcie całej trybuny. A więc spełniamy marzenia! ;)

46. minuta (32:20)

Bielecki przechwił piłkę i od razu oddał celny rzut na bramkę! Bramkarz MMTS-u nie miał szans!

45. minuta (31:20)

To trochę wina gości, którzy chyba nie do końca wyszli z szatni po przerwie. Nie postawili się nam tak jak w pierwszej połowie.

43. minuta (31:19)

Pięknie Strlek! Przewaga rośnie, ale z nią wprost proporcjonalnie poziom nudy. Ale oczywiście cieszymy się z gry Vive! :)

40. minuta (29:18)

Czas dla gości.

Jachlewski! Doskonale dobijał rzut Jureckiego!

38. minuta (27:17)

Bramka za bramkę? To w tej połowie obrazek bardzi rzadki. Ale tak teraz jest, choć... możemy sobie na to pozwolić.

37. minuta (26:16)

I już dziesięć goli!

37. minuta (25:16)

Jachlewski! 25:16! I przewaga już jest ogromna!

35. minuta (24:15)

Kolejny gol Kusa! Brawo!

34. minuta (23:15)

"KUS! KUS! Mateusz!" - z trybun! Trochę nam się to z kuchnią skojarzyło ;)

Kara dla Zadury! Po chwili bramka Kusa! 23:15!

33. minuta (21:14)

I znowu Dzidziuś! Wymarzony początek drugiej odsłony!

32. minuta (20:14)

Gramy w składzie Szmal - Raichmann, Buntić, Zorman, Jurecki, Jachlewski i Kus.

31. minuta (20:14)

Jurecki! Dobrze zaczęliśmy drugą połowę!

255. minuta (19:14)

A teraz swoje pięć minut będzie miał Dzik Kiełek. Wyrzucił piłeczki w publiczność. Będą jakieś konkursiki dla kibiców.

Jachlewski! I zdecydowanie lepiej to wygląda do przerwy! 19:14!

30. minuta (18:14)

Ależ bramka z karnego Cupić! Atomowy rzut!

29. minuta (17:14)

Dwie minuty kary dla Klingera za nieprzepisowe zatrzymanie Aginagalde!

28. minuta (17:13)

Walczy Kwidzyn i nie daje za wygraną. Zorman jednak jest bezlitosny! 17:13!

27. minuta (16:12)

Dobrze "Lijek"! Trzeba wybić z uderzenia gości! Gol na 16:12!

26. minuta (15:12)

Od paru minut rozregulowany celownik ma Bielecki. Niedobrze, bo MMTS z tego skorzystał. Janikowski po kontrze na 15:12.

24. minuta (15:10)

Trzymamy dystans na 5 goli.

23. minuta (14:9)

"Kola" zablokowany, ale piłka wyszła na aut. Szybkie wznowienie. Vujović!!! I jest! 14:9!

23. minuta (13:9)

Ale jest też dużo niedokładności. Powinniśmy zdobyć bramkę na 14:8, ale piłki nie chwycił Aginagalde. Po chwili kontra i już 13:9.

22. minuta (13:8)

Cóż... Wielkich emocji tu nie ma. Vive wykonuje swoją robotę.

21. minuta (13:8)

Lijewski! 13:8!

20. minuta (12:8)

Nogowski z karnego na 12:8

19. minuta (12:7)

Po kwadransie gramy w składzie Sego -  Jachlewski, Bielecki, Zorman, Lijewski, Vujović i Aginagalde. Do defensywy wchodzi Kus.

18. minuta (11:6)

Świetnie! Po przerwie obroniliśmy atak MMTS-u! Po chwili Lijewski na 11:6!

17. minuta (9:6)

Czas dla gości. Ale ta przerwa miła jest także dla publiczności ;)

16. minuta (9:6)

Błąd kroków gości, ale Strlek nie wykorzystał szybkiego wznowienia.

MMTS gra w osłabieniu po karze dla Janikowskiego. Szybko to wykorzystujemy po rzucie Jureckiego 10:6!

15. minuta (9:6)

Coś niesamowitego Kiepulski obronił strzał Bieleckiego!

Aginagalde faulowany w kole. Mamy karnego!

14. minuta (9:6)

Strlek! Jak dobrze, że przechwyciliśmy piłkę, bo Kwidzyn mógł dojść na jedną bramkę.

13. minuta (8:6)

I tak tez się dzieje. Genda na 8:6.

12. minuta (8:5)

Tym razem Bielecki trafił w Kiepulskiego. MMTS ma szansę zmiejszyć przewagę gospodarzy.

11. minuta (8:4)

Zaczyna to wyglądać bardzo optymistycznie. Tym razem z karnego rzucał Cupić. I zrobił to bardzo dobrze!

10. minuta (7:4)

Tak jest! Kola! Tym razem pewnie w rzutu karnego!

10. minuta (6:4)

Wprawdzie jest sporo miejsc wolnych w hali, ale Młyn jak zwykle nie zawiódł.

9. minuta (6:4)

Ależ bomba Bieleckiego! O to chodzi!

8. minuta (5:4)

Zadura na 5:4. Na razie jest wyrównanie. Nie potrafimy odskoczyć na większą ilośc bramek.

5. minuta (4:3)

"Strlek! Strlek! Manuel!" - skandują kibice. Bardzo ładny gol naszego skrzydłowego! Pięknie zmieścił piłkę przy krótkim słupku!

4. minuta (3:3)

Ajajaj... Szkoda kontry... Mogliśmy prowadzić 4:2, ale zgubiliśmy piłkę... W konsekwencji remis 3:3.

3. minuta (2:0)

Sego broni! Wykorzystał to Strlek, który pobiegł z błyskawiczną kontrą!

2. minuta (1:0)

I jest 1:0! Wynik otworzył Cupić!

2. minuta (0:0)

Na zmianę w ofensywie wchodzi Bielecki.

1. minuta (0:0)

Vive zaczyna w składzie: Sego - Strlek, Jachlewski, Jurecki, Kus, Buntić, Cupić.

18:32

Na trybunach sporo miejsc wolnych. Ale to nie Liga Mistrzów. Zupełnie inaczej będzie z pewnością w sobotę!

18:30

Szczypiorniści obu ekip już na parkiecie! Za chwilę początek!

18:26

Ale są też nieobecni. Nie ma Tkaczyka, Paczkowskiego i Chrapkowskiego. Życzymy chłopakom zdrowia!

18:23

Jak wiadomo kielczanie na początku sezonu zmagają się z kilkoma kontuzjami. Wygląda jednak na to, że do dyspozycji trenera Dujszebajewa jest już Mateusz Kus, który znalazł się w protokole meczowym. Jest tam też Ivan Cupić.

18:21

Tak po prawdzie jednak z naszą defensywą na razie nie jest najlepiej. W poprzednim meczu Zabrzu straciliśmy aż 34 bramki. No cóż... Nie jest to wynik godny pochwały. Dzisiaj więc musi być o wiele lepiej!

18:19

Być może znamy sekret świetnej dyspozycji drużyny z Kwidzyna. Na rozgrzewce grali w piłkę... kopaną ;) Ale w ten sposób chyba nie zdołają przechytrzyć naszej obrony ;)

18:15

Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Szczególnie dlatego, że rywal Vive wydaje się być w bardzo dobrej formie. MMTS wygrał ostatnie cztery spotkania i z pewnością będzie chciał sprawić niespodziankę także w Kielcach.

18:10

Halo! Halo! Witam prosto z Hali Legionów, gdzie Vive Tauron Kielce rozegra mecz ligowy z MMTS-em Kwidzyn. Liczymy na duże emocje i bardzo dobrą grę Mistrzów Polski! Na relację zaprasza Mateusz Kępiński!