Vive Tauron Kielce

30:23 (12:11)

Montpellier

17:52

W meczu z Montpellier wyglądało to o wiele lepiej niż na Węgrzech w Szeged, szczególnie w obronie nasza gra mocno się poprawiła! To cieszy! W kolejnych spotkaniach trzeba iść za ciosem! A tymczasem cieszmy się ze zwycięstwa! Za uwagę dziękuje Mateusz Kępiński! Mam nadzieję, że się nie nudziliście! :)  Do zobaczenia wkrótce!

255. minuta (30:23)

Koniec! Brawo! Wygraliśmy 30:23!

59. minuta (30:23)

Bielecki! 7 bramka!!!!

58. minuta (29:23)

"Koroniarz" - challenge accepted ;)

Wymiana bramek! Ale teraz już tak to może wyglądać!

57. minuta (28:22)

Reichmann, a potem Jurecki!!!! Ufff!!! Jest dobrze!!!

56. minuta (26:21)

I wtedy, gdy zacząłem to pisać, Montpellier wyprowadziło dwie kontry 26:22...

Już raczej nic nam to się nie może stać, ale też nie możemy się zdekoncetrować.

55. minuta (25:19)

"Kola"! I już jest lepszy od "Lewego"!

54. minuta (25:19)

Kara 2 minut dla Simoneta!

53. minuta (25:18)

Aginagalde miał taką smutną minę przed meczem, a teraz szaleje na parkiecie. Taki typ! I gol na 25:18!

52. minuta (25:18)

Bielecki!!! Piąta bramka! Się rozstrzelał jak Robert Lewandowski. Ale nie tylko on w sumie, bo 5 bramek zdobył też Lijewski!

51. minuta (23:18)

Obrona! Obrona! Nikt jej nie pokona! Doskonała interwencja w defensywie, a po chwili Reichmann na 23:17!

51. minuta (22:17)

Kto wygra mecz? Słyszeliśmy z trybun i Vive i Iskrę :) Ale najważniejsze, żeby wygrały Kielce! :)

50. minuta (22:17)

Czas dla gości. 10 minut do końca. Oby nic nie zmieniło się w ich grze? Czy może trener Montpellier ma jakiś as w rękawie?

Jurecki przechwycił piłkę i doskonale w tempo podał do Jachlewskiego! Kontra i 22:17!

49. minuta (21:17)

Ależ teraz odbił się od obrony Reichmann. Zaraz potem straciliśmy piłkę.

48. minuta (21:17)

Jak zwykle po kwadransie trener Dujszebajew zrobił zmiany. Gramy w polu tak: Reichman, Lijewski, Jurecki, Zorman, Aginagalde, Jachlewski. Na zmianę jest Buntić.

47. minuta (21:17)

Straciliśmy piłkę w ataku, ale dobrze zagraliśmy w obronie, choć piłka ciągle dla Montpellier.

46. minuta (21:17)

A masz "koroniarzu"! :)

Wielka fala idzie przez Halę Legionów! Wygląda to bardzo efektownie!

Czas dla Dujszebajewa. Ciekawe zagranie, bo sporo wygrywamy. Ale chcemy jeszcze wiecej!

45. minuta (21:17)

Rzut karny dla Montpellier. Niestety skutecznie Mackovsek.

44. minuta (20:16)

Aj... Mogło być 22:16. Nie udało się, szkoda. Ale spokojnie! Musimy dobrze zagrać w obronie!

43. minuta (20:16)

Kieeeeeellceee!  Kieeeeelceeee!!!! Ależ teraz trybuny szaleją!

42. minuta (20:16)

Jurecki!!!! Brawo! 21:16! Nie możemy tego zmarnować!

Czas dla gości!

42. minuta (18:16)

Cupić!!! Kontra palce lizać!!!

Sego broni! Dobrze w obronie zagraliśmy!

41. minuta (18:16)

Kontrowersyjna decyzja sędziego. Odzyskaliśmy piłkę, ale arbiter odgwizdał faul.

"Kola" z rzutu karnego na 19:16!

40. minuta (18:16)

Rzut Simeneta broni Sego, ale wobec dobitki Toumiego był bezradny...

39. minuta (18:15)

Bielecki!!! 18:15, ależ bomba!

38. minuta (17:15)

"Halinka! Zobacz jakie zdjęcie zrobiłam Bunticiowi!" Też ciekawi jesteśmy tego ujęcia, bo Denis zdobył ładną bramkę ;)

37. minuta (16:14)

Ależ skuteczny ten Bonnefond... To już jego 5 bramka...

36. minuta (16:13)

Jurecki! I wygląda to coraz lepiej!

35. minuta (16:13)

Posypały się bramki. Najpierw Buntić, potem odpowiedź Gajić. Ale Vive nie było dłużne! Cupić na 15:13! Uff!!! Ogarnęliśmy to ;)

34. minuta (13:12)

Bonnefond zablokowany, ale sędzia odgwizdał faul. Po chwili ten sam zawodnik zdobywa bramkę na 13:12. Będzie walka!

32. minuta (13:11)

Bronimy! Ale też nie rzucamy...

31. minuta (13:11)

"Kola" na 13:11! Zaczynamy z przytupem!

30. minuta (12:11)

Dobra! Czas na drugą połowę! Gramy w składzie Sego - Cupić, Buntić, Tkaczyk, Bielecki, Aginagalde, Strlek.

255. minuta (12:11)

A na meczu Ligi Mistrzów jak zwykle dużo gości. Na spotkaniu bardzo skupiony jest Marcin Brosz, trener Korony Kielce. Oj co byśmy dali, żeby Korona grała w Champions League!

Koniec pierwszej połowy. Jest 12:11. Mogło być dużo, dużo lepiej, bo nasza przewaga w pewnym momencie było 7:2. Ale po przerwie będzie lepiej!

Odpowiadamy na komentarz "Piątki". Nie, nie zauważyłem chamów, prostaków i buraków. Jest naprawdę fajnie ;)

29. minuta (12:10)

Trudno, naprawdę trudno gra nam sięteraz w ofensywie. Na szczęście mamy trochę farta! Gol Lijewskiego po rykoszecie! Piłka przelobował bramkarza Montpellier.

28. minuta (11:9)

No i Dolenec... 11:10... Nasza przewaga jest minimalna.

Panowie, nie tak... Nie tracimy piłek!

27. minuta (11:9)

Jesteście w ogóle z nami? Czytacie? Oglądacie? Jak Wam się podoba gra Vive? :)

26. minuta (11:9)

Fabregas... Nieźle wykiwali naszą obronę Francuzi.

25. minuta (11:8)

Ależ się dzieje! Buntic pudłuje, ale jego błąd naprawił potem świetną interwencją Sego!!!!

24. minuta (11:8)

Bielecki skutecznie z karnego!

23. minuta (10:8)

Dolenec zdobywa gola w osłabieniu. No niedobrze teraz zagraliśmy w obronie...

22. minuta (10:7)

Lijewski! Tak jest! Jeszcze kara dla Bonnefonda! Jest szansa odskoczyć!

22. minuta (9:7)

Źle Jachlewski. Kontratak Montpellier udany i jest już tylko 9:7. Nie jest łatwo!

21. minuta (9:5)

Aj... Nie dał rady Sego przy rzucie Guigou.

Ale teraz to my nie wykorzystaliśmy swojej szansy. Strata i z kontrą wyszli gości. Musieliśmy ratować się faulem. Jest rzut karny.

20. minuta (9:5)

A nic! Bo tracą piłkę!

Tak jest! Reichmann! 9:5! I co na to Francuzi?

20. minuta (8:5)

Lijewski! I impas przełamany!

19. minuta (7:5)

Czas dla Vive. Przyda nam się, bo straciliśmy dobry rytm.

Broni Sego!!! Ale potem faulował Jurecki...

18. minuta (7:5)

W Vive nastąpiły tradycyjne zmiany po kwadransie. Teraz gramy w polu z Jachlewskim, Zormanem, Bieleckim, Lijewskim, Aginagalde i Reichmanem.

17. minuta (7:5)

Wszyscy wstają! I śpiewają! Trzeba pomóc zawodnikom, bo mają mały kryzys.

16. minuta (7:5)

Zmiejsza sie przewaga do 7:5... Konsekwencja tego, ze karę dwóch minut dostał Buntić.

15. minuta (7:3)

Bonnefond się zrehabilitował i zdobył bramkę dla Montpellier. Pierwszą od jakiś 8 minut.

14. minuta (7:2)

A Cupić trafia! Już pięć punktów przewagi!

13. minuta (6:2)

Bonnefoud nie trafił! Przerwa nie pomogła! I dobrze!

12. minuta (5:2)

Czas dla gości. Oby to nic im nie dało! Nasi natomiast nie mogą wypaść z rytmu!

11. minuta (5:2)

"Młody"!!! Tak jest! Co się odwlecze, to nie uciecze! 6:2!

10. minuta (5:2)

A teraz zmarnowaliśmy kontrę. Buntić źle podał do Strleka. A mogło być 6:2. Ale spokojnie. Piłka nadal dla nas!

8. minuta (5:2)

Mackovsek został bardzo dobrze zablokowany! Piłka szybko powędrowała do Lijewskigo! Jest dobrze 5:2! Odskakujemy!

7. minuta (4:2)

Ulala! Aguinagalde! Ale jeszcze ładniejsze podanie Tkaczyka!

6. minuta (3:2)

Kapitalnie zagraliśmy w obronie i kontrę wyprowadził Strlek! O to chodzi! Tak trzeba grać Panowie!!!

4. minuta (2:2)

Dolenec na 1:1, ale zaraz potem Cupić dobijał rzut Bieleckiego! 2:1!

3. minuta (1:0)

Dobrze zaczynamy w obronie! Simenet dwa razy przestrzelił! Po chwili wynik otwiera Lijewski!

2. minuta (0:0)

Montpellier w składzie: Gerard - Mackovsek, Goigou, Simonet, Fabregas, Dolenec, Gajić.

No to zaczynamy! Vive w składzie: Sego - Strlek, Tkaczyk, Jurecki, Lijewski, Bunti, Cupić. Na zmianie są Bielecki i Aguinagalde.

16:14

Hymn odegrany i za chwilę początek!

16:11

Ciary!!!!! Vive Tauron Kielce na parkiecie!!!

16:09

Drużyna gości powitana został solidnymi gwizdami. Za bardzo nie kwapili się żeby wyjść z szatni w takiej atmosferze. ;)

16:07

Gdy byłem tu ostatnio na Hali Legionów trwał jeszcze konflikt między klubem a stowarzyszeniem kibiców Iskra Kielce. No teraz atmosfera jest zupełnie inna!

16:06

Cała hala ręce w górę!!! Zaczyna się tumult! Na skórze pojawiają się gęsia skórka! :) Zaczyna się dziać!

16:04

Kielczanie już zakończyli rozgrzewkę. Nasi rywale jeszcze wykonują ostatnie treningowe rzuty na bramkę. Oni też muszą dzisiaj wygrać, bo podobnie jak Vive przegrali w inauguracyjnym spotkaniu Ligi Mistrzów.

16:03

Vive dzisiaj ma też coś do udowodnienia swojemu dzisiejszemu rywalowi, czyli Montpellier. Pamiętamy przecież, że w 1/8 finału Ligi Mistrzów Francuzi wygrali tutaj w Hali Legionów, ale jak wiadomo awansowaliśmy dalej dzięki zapasowi bramek z wyjazdu.

15:57

Hala systematycznie się zapełnia. Powoli już zaczynają narastać emocje oczekiwania. Jeszcze tylko niecałe pół godziny i czeka nas wspaniałe widowisko. Młyn Iskry już prawie pełny.

15:49

Coś ty Julen taki smutny? Będzie dobrze! Musi! Przegrana w Szeged to tylko wypadek przy pracy! Trzeba w to wierzyć!

15:48

Patrzę na składy meczowe oraz na parkiet, gdzie trwa rozgrzewka i nie widzę Mateusza Kusa, który był bardzo blisko, żeby wyleczyć się na ten ważny mecz, No cóż... Nie udało się. W takim razie trzeba dalej życzyć my zdrowia! W następnym spotkaniu już powinien zagrać! Oby!

15:44

Jak wiadomo wczoraj nasz portal obchodził "okrągłą" szóstą rocznicę istnienia. Jak jeszcze nie złożyliście nam życzeń, to walcie śmiało w komentarzach póki czas i nie zaczęły się wielkie sportowe emocje! ;)

15:40

Hmmm... Dawno mnie tutaj nie było, a przecież wspomnienia stąd mam znakomite. Ale może dzięki temu ta relacja będzie ciekawsza i bardziej emocjonująca! Ale o to też muszą zadbać szczypiorniści na parkiecie!

15:38

Halo! Halo! Jesteście tutaj? Witam prosto z Hali Legionów, gdzie Vive Tauron Kielce rozgra pierwszy mecz u siebie w ramach tej edycji Ligi Mistrzów. Na wyjeździe na razie było słabo, ale własny parkiet, to własny parkiet! Na to liczymy! Na relację zaprasza Mateusz Kępiński.