Vive Tauron Kielce

25:22 13:13

Wybrzeże Gdańsk

255. minuta (25:22)

To nie było dobre spotkanie w wykonaniu Vive Tauronu. Nie brakowało prostych błędów, w efekcie czego kielczanie wygrali jedynie trzema bramkami, 25:22. Teraz czeka ich powrót do walki w Lidze Mistrzów. Za uwagę dziękuje i kłania się Marcin Długosz!

60. minuta (25:22)

Mistrzowie Polski wycofuja bramkarza, w jego miejsce na skrzydle pojawia się Ivan Cupić. Po chwili kończy się kara Bunticiowi i wszystko wraca do normy. Żadna bramka już jednak nie padła.

59. minuta (25:22)

Lijeeeeeewski! 25:22! Jednak (chyba) nie będzie żadnej sensacji!

58. minuta (24:22)

Dwie minuty dla Bunticia wykorzystuje Kondratiuk, który trafia na 24:22. Czas dla trenera Dujszebajewa.

57. minuta (24:21)

Vive marnuje kolejna sytuację... Za dużo tego dzisiaj.

56. minuta (24:21)

Sego! Dobra interwencja w kluczowym momencie!

55. minuta (24:21)

Bielecki marnuje rzut karny! Tu jeszcze moga być emocje... Wybrzeże nie wykorzystuje jednak szansy zmniejszenia start do dwóch goli.

54. minuta (24:21)

Znowu trafia Mogielnicki! I już tylko 24:21...

52. minuta (24:20)

Krzysztof Mogielnicki zmniejsza straty Wybrzeża do czterech bramek - aktualnie jest 24:20.

50. minuta (24:20)

Choć nie jest to "typowy" mecz Vive w Superlidze, to nic złego zawodnikom Dujszebajewa już się chyba tutaj nie stanie.

48. minuta (24:18)

Sego wygrywa pojedynek z Jasowiczem! Bramkarz Vive jest dzisiaj w naprawdę niezłej dyspozycji. Po chwili Strlek rzuca na 24:18!

45. minuta (22:18)

Fani z Klubu Kibica Vive nie zapomnieli o dzisiejszym Święcie Niepodległości i wywiesili baner upamiętniajacy to wydarzenie (sorry za jakość!).

44. minuta (22:18)

"Lijek"! 22:18!

43. minuta (21:17)

Świetna interwencja Marina Sego! Kielczanie utrzymaja 4-bramkowa przewagę nad Wybrzeżem.

41. minuta (20:16)

No ciagle nie może to jakoś zaskoczyć i wejść na optymalny poziom. Choć teraz Musa rzuca ładnego gola na 20:16.

39. minuta (19:16)

Sędziowie odgwizduja grę pasywna Vive. Na tablicy wyników 19:16.

36. minuta (18:15)

Lijewski w kozioł przed bramkarzem i już 18:14!

34. minuta (17:14)

Cuuuupić! Już wpadajac w bandę przerzucił piłkę nad golkiperem Wybrzeża, Chmielińskim. Trzy bramki przewagi Vive!

33. minuta (16:14)

Jacek Sulej zdobywa z podłoża bramkę na 15:14.

32. minuta (15:13)

Wszystko wraca na właściwe tory? Już 15:13 dla mistrzów Polski po golu Strleka.

0. minuta (13:13)

Zaczynamy druga połowę - oby lepsza! Na parkiecie pojawiaja się m.in. Sego i Strlek.

255. minuta (13:13)

Kto by pomyślał - beniaminek PGNiG Superligi, Wybrzeże Gdańsk, dzielnie stawia opór Vive Tauronowi Kielce w Hali Legionów. Gra podopiecznych Tałanta Dujszebajewa nie porywa, mnóstwo w niej niewymuszonych błędów, efektem czego jest wynik - po pierwszej połowie jest remis 13:13.

30. minuta (13:13)

Krzysztof Jasowicz doprowadza do wyrównania. 13:13...

29. minuta (13:12)

Fotka nieco rozmazana, ale oto dzisiejsza "loża nieobecnych" w kieleckim zespole.

28. minuta (13:12)

Żeljko Musa ze spokojem trafia z koła na 13:12.

27. minuta (12:12)

Kacper Adamski doprowadza do remisu - jest 12:12.

26. minuta (12:11)

Plaszczak! Kolejny raz świetna postawa gdańskiego bramkarza! Tym razem okazał się lepszy w pojedynku sam na sam z Michałem Jureckim.

25. minuta (12:11)

Słoweniec opuścił boisko kulejac...

Oj, źle to wyglada. Uros Zorman upadł na parkiet, prawdopodobnie z powodu bólu w stopie, w okolicach stawu skokowego. Nie może wstać z parkietu o własnych siłach...

23. minuta (12:11)

Kolejna przerwa czasowa, tym razem na życzenie trenerów Wybrzeża, przy prowadzeniu Vive 12:11.

21. minuta (11:11)

No to się rozpędził Ivan Cupić! Rzucił gola na 11:10, a przy okazji staranował hiszpańskiego arbitra :) Na szczęście obcokrajowiec ma poczucie humoru, bo skończyło się na salwie śmiechu - z trybun i z parkietu :)

20. minuta (11:10)

Solidna przemowa szkoleniowca i od razu sa efekty - Uros Zorman wyrównuje na 10:10.

18. minuta (8:10)

Mogielnicki rzuca z dystansu na 8:10, na co reaguje już Tałant Dujszebajew. Trener Vive wział czas.

17. minuta (8:9)

Wybrzeże wykorzystuje porste błędy kielczan i nie daje im odskoczyć na kilkubramkowe prowadzenie, a nawet z nimi prowadzi. Marcin Lijewski pokonuje Sławomira Szmala - 8:9.

16. minuta (8:7)

Dzisiejsza frekwencja na spotkaniu w Hali Legionów jest bardzo dobra - pustych miejsc, przynajmniej z tej strony trybun, która widzimy, jest niewiele.

15. minuta (8:7)

Bład korków jednego z graczy Wybrzeża, szybka kontra kielczan, ale Plaszczak broni dzisiaj znakomicie. Tym razem zatrzymał Jachlewskiego.

14. minuta (8:7)

To pierwsze prowadzenie Vive w tym meczu - mamy 8:7

12. minuta (6:6)

Szybka kontra gospodarzy, Cupić trafia na 6:6!

11. minuta (5:6)

Drugi rzut karny dla Vive. Bielecki nie powtarza błędu Cupicia i zmniejsza straty Vive do jednej bramki.

8. minuta (4:5)

Marcin Lijewski w swpoim stylu. Trafia z podłoża na 4:5.

7. minuta (3:3)

Rehabilitacja Chorwata! Po szybkiej akcji mistrzowie Polski doprowadzaja do remisu. Mamy 3:3.

6. minuta (2:3)

Dwie minuty dla Rakowskiego i rzut karny dla Vive. Plaszczak odbija jednak rzut Cupicia.

4. minuta (1:1)

Piotr Papaj faulowany przez Urosa Zormana. Do "siódemki" podchodzi Adamski, ale świetnie broni Szmal!

2. minuta (1:1)

Spotkanie to prowadzi para sędziowska z Hiszpanii. Jest to możliwe dzięki wymianie i współpracy naszej federacji i tej z Półwyspu Iberyjskiego.

1. minuta (1:1)

Trzy razy próbowało Wybrzeże i w końcu trafiło do bramki Vive.

0. minuta (0:0)

Vive zaczyna w składzie: Szmal - Jachlewski, Bielecki, Zorman, Jurecki, Lijewski, Cupić. Do ataku będa wchodzić Musa i Rosiński.

Hymn Polski odśpiewany - to znak, że można zaczynać mecz w dniu Święta Niepodległości!

15:59

Zawodnicy już zaprezentowani, lada chwila poczatek spotkania. Kielczanie zebrali wielkie owacje za sobotnie pokonanie Orlen Wisły Płock 35:22!

15:55

Jakich ciekawych zawodników, zapytacie? Ano na przykład Marcina Lijewskiego czy Dawida Nilssona. W składzie gdańszczan jest także wychowanek Vive, Piotr Papaj.

15:54

Vive zagra dziś bez Grabarczyka, Aginagalde, Reichmanna, Tkaczyka i Chrapkowskiego, ale mimo wszystko ciężko się spodziewać, że Wybrzeże postawi mistrzom Polski jakiś opór. Choć ma w swoim składzie kilku ciekawych zawodników...

15:45

Rozgrzewka trwa w najlepsze, a kibice powoli schodza się na kielecka halę.

15:44

Dzień dobry! Z Hali Legionów serdecznie wita Was Marcin Długosz! Zapraszam na relację z meczu 9. kolejki PGNiG Superligi pomiędzy Vive Tauronem Kielce a Wybrzeżem Gdańsk. To spotkanie nie takie jak każde inne, wyjatkowe. Dlaczego? Przy ulicy Bocznej nie ma obecnego Wojtka Stańca! On, jak i część pozostałej redakcji CKsportu, wział udział w Biegu Niepodległości, który odbył się dzisiaj w Warszawie. Być może Wojtek dotrze na końcówkę tego spotkania, ale nie ma się co obawiać - jakoś sobie poradzimy:)

mich2014-11-11 17:10:02
prosze zdjęcie sektora E
Grego2014-11-11 16:37:54
Pozdrowienia dla wszystkich kibicow VIVE z dalekiej Kaliforni i gratulacje za "rozjechanie Wisly
ala2014-11-11 16:11:53
4 minuta i cały czas 1:1 ??????