Vive Tauron Kielce

37:22 (20:7)

Zagłębie Lubin

21:36

Było głośno, kolorowo, no i zwycięsko. Plan tego meczu wykonany w stu procentach! Vive - Zagłębie 37:22. Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz. Dobranoc!

60. minuta (37:21)

Cuuupić! Petarda w okienko!

59. minuta (36:20)

Bulski - Kus - Bulski - Kus... Panowie wymieniali się piłka jakby chcieli powiedzieć: "No, weź, ty sobie rzuć". Ostatecznie trafił były gracz Azotów Puławy.

58. minuta (35:20)

Shamrylo sparował rzut Lijewskiego!

57. minuta (35:20)

Gumiński trafia z karnego, ale na raty. Szmal obronił jego pierwszy rzut.

56. minuta (35:19)

Reichmann trafia ze skrzydła. Ale jest już chyba za późno na myślenie o czterdziestu golach.

55. minuta (34:18)

"I wszyscy razem: Krzyyysztof... Lijewski!!!".

52. minuta (32:17)

Piłkarze z Lubina zebrali spore oklaski. Ładna akcja zakończona "wrzutka" do Halilbegovicia zaskoczyła kielczan. Mamy 32:17.

48. minuta (30:14)

Lijeeewski! Jest trzydzieści!

47. minuta (29:14)

Bulski nie poradził sobie z opanowaniem podania Bunticia.

45. minuta (29:13)

"Branko Vujović!" po raz pierwszy z trybun Hali Legionów. Kolejne trafienie Czarnogórca!

44. minuta (28:12)

Małecki broni rzut Jachlewskiego ze skrzydła.

43. minuta (28:12)

Branko Vujović, gol! Pierwsze trafienie Czarnogórca w Hali Legionów. Na boisku przez chwilę także Jakub Bulski!

41. minuta (27:12)

W drugiej połowie kibice Iskry wywiesili trzy flagi.

40. minuta (26:12)

Stankiewicz trafia po ładnym dograniu na koło. I "dwójka" dla Kusa.

39. minuta (26:11)

Szmal kapitalnie broni rzut Szymyślika! A pod druga bramka skutecznie zachowuje się Buntić!

36. minuta (24:10)

Rzut Aginagalde obroniony przez Małeckiego.

35. minuta (24:10)

Podskoczył nam wynik o cztery bramki. Szybkie wymiany ciosów obu zespołów.

34. minuta (22:8)

Po bramce Bunticia i Dzony.

33. minuta (21:7)

Buntić tyleż mocno, co niecelnie.

32. minuta (21:7)

W kieleckiej bramce od razu po przerwie Sławomir Szmal.

31. minuta (21:7)

Bielecki!

0. minuta (20:7)

Wracamy do gry, wracamy na parkiet! Chwila, moment i czas na druga połowę.

255. minuta (20:7)

W 25. minucie na boisku zadebiutował Bartłomiej Bis. Jesteśmy Wam winni tę informację, bo zapomnieliśmy wspomnieć!

No i mamy sympatycznie - głośno, kolorowo i wysoko. Pod względem prowadzenia. Trzynaście na plusie, 20:7 i czekamy na druga część spotkania.

30. minuta (20:7)

Kus niecelnie, ale w kolejnej akcji błędu nie popełnia już Strlek. Odpowiada jeszcze Zagłębie!

29. minuta (19:6)

Lijewski po koźle! Zaraz pęknie dwudziestka.

27. minuta (17:5)

Tymczasem w Legionowie tamtejszy KPR gra z Płockiem. Po kwadransie jest 1:10... Polska liga w pigułce.

26. minuta (17:5)

"Damiano" - cieszymy się, że możemy pomóc! A na boisku coraz większy pogrom, bo jest już 17:5.

25. minuta (16:5)

"Każdy to powie! Dwunastokrotni mistrzowie!". No cóż... Kibice maja racje! A kto się nie zgadza, ten przeczy faktom :) Reichmann na 16:5

24. minuta (15:5)

Reichmann potrzebował po zdobyciu bramki pomocy masażystów. Ale z Niemiec jest już wszystko ok!

23. minuta (14:4)

Cuupić! Pewnie z karnego! I już dziesięc trafień przewagi Vive.

22. minuta (13:4)

Dwie minuty kary dla Halilbegovicia. Oczywiście za ostrzejszy faul.

21. minuta (13:4)

Piona!

20. minuta (13:4)

"Siódemka" dla mistrzów Polski. A jej skutecznym egzekutorem okazuje się Tkaczyk!

19. minuta (12:4)

Kuźdeba zdobywa czwartego gola Zagłębia.

18. minuta (12:3)

Małecki wygrał teraz pojedynek jeden na jeden z "Młodym", ale wynik tego meczu i tak jest już chyba ustalony. Albo inaczej - jego losy.

17. minuta (11:3)

Klasyczne zmiany Dujszebajewa. Na boisku już m.in. Bielecki, Lijewski, Reichmann czy Strlek.

16. minuta (11:3)

Sego broni dzisiaj znakomicie! Teraz zatrzymał Kriegera. Po chwili Tkaczyk rzuca na 11:3.

15. minuta (10:3)

Trener lubinian bierze czas, ale bez skutku. Tuż po wznowieniu gry jest zawodnicy marnuja dogodna sytuację, a gola zdobywa Cupić.

14. minuta (9:3)

Akcja Jachlewski - Cupić - Jachlewski mogła oznaczać tylko jedno. Mianowicie podwyższenie prowadzenia kielczan na 9:3.

13. minuta (7:3)

Z serii "nasi w obronie".

11. minuta (6:2)

Dzono nie trafił w bramkę z drugiej linii, a w odpowiedzi "Miedziowych" zaskoczył Aginagalde.

10. minuta (5:2)

Cuuupić! Chorwat pewnie z prawego skrzydła do bramki gości.

9. minuta (4:2)

Szymyślik dostaje dwie minuty kary za faul na Cupiciu.

8. minuta (4:2)

Uwaga, bo to było jakoś tak.. Jachlewski rzucał ze środka rozegrania, obronił golkiper Zagłębia, ale Cupić złapał piłkę na prawym skrzydle i... "dośrodkował" do Aginagalde. Piękne trafienie!

6. minuta (3:1)

Aginagalde zdaniem sędziów faulował w ataku, nie ma bramki dla kielczan.

5. minuta (3:1)

I już 3:1! Jachlewski pewnie z lewego skrzydła.

4. minuta (2:1)

Najpierw gol Aginagalde, a potem Seeego! Znakomita interwencja Chorwata! Jeden z kibiców miał potem problem, żeby podać piłkę, która wypadła za siatkę. No, ale piłka ta wróciła na boisko.

2. minuta (1:1)

Zorman odpowiada na trafienie gości!

1. minuta (0:1)

Vive w składzie: Sego - Jachlewski, Bielecki, Zorman, Buntić, Cupić, Aginagalde. Bask wymiennie z Kusem

Co tu dużo pisać - wrócili Ultrasi!

21:35

I jest końcowa syrena.

20:09

Minuta ciszy dla Stanisława Toporka, wielkiego kibica Vive, który nie dawno zmarł.

20:08

Brawo, panowie! Kapitalny gest!

20:06

Kapitalna inicjatywa kielczan! Gospodarze wybiegli na prezentację w koszulkach z hasłem "Rosa, trzymaj się!". Były gracz Vive, Tomasz Rosiński, doznał w weekend ciężkiej kontuzji zerwanych więzadeł.

20:04

Lubinianie na parkiecie.

20:01

Jeszcze mały pokaz taneczny i zaraz prezentacje obu zespołów. Najpierw oczywiście gości z Lubina.

20:00

"Witajcie w domu, witajcie w Hali Legionów! Halo, Kielce!" - te słowa Pawła Papaja z głośników moga znaczyć tylko jedno - start meczu coraz bliżej!

19:54

"Miedziowi" również przygotowuja się do meczu. Aż bije po oczach ten ich laserowy pomarańczowy :)

19:52

Rozgrzewka jeszcze trwa. Coś nam się wydaje, że punkt 20 to nie zaczniemy. Powód tradycyjny. Transmisja w telewizji.

19:46

Wedle życzenia - sektor "E":

19:45

Czekamy na pierwsze okrzyki kibiców. Będzie dzisiaj jakaś oprawa, przygotowane sa żółto-biało-niebieskie kartony.

19:42

Rozgrzewka! W kadrze żółto-biało-niebieskich dwóch młodych wychowanków: Jakub Bulski i Bartłomiej Bis.

19:37

2. kolejka PGNiG Superligi. U nas, w Kielcach, pod znakiem powrotów. A jakich? Piłkarzy Vive do Hali Legionów i kibiców Iskry na trybuny. To wszystko przed nami. Na dzisiejsza relację z pojedynku z Zagłębiem Lubin serdecznie zaprasza Marcin Długosz. Witam!

16:20

Mecz rozpocznie się o godz. 20.

IK2015-09-10 00:07:36
Małe sprostowanie. Kibice Iskry wywiesili dwie flagi :) W środku i po prawej. Ale to tylko taki mały szczegół :) Pozdrawiam!
Kibic2015-09-09 21:14:30
Brawo dla kibiców! Jest świetnie. Pokazali charakter!!!
Rudi2015-09-09 20:58:00
Wrzućcie fotę sektora E, jak wygląda frekwencja tam?
Ck2015-09-09 20:43:19
Na jakim kanale w tv jest transmisja?
Damiano2015-09-09 20:37:21
Nie ma mnie na meczu. Szkoda. Ale wasza relacja to fajne źródło informacji! Dzięki