Orlen Wisła Płock

22:35

Vive Tauron Kielce

22:18

Koniec! Bardzo efektowne zwycięstwo mistrzów Polski! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. minuta (22:35)

Zelenivić znów obok bramki! Ostatnia akcja w meczu Vive. Kielczanie bardzo spokojnie. Za spokojnie.

59. minuta (22:35)

Zelenović obok bramki. Vive w natarciu! Rosiński bramka!

58. minuta (22:34)

Metr albo i więcej nad bramką rzuca Montoro. Ta akcja doskonale pokazała różnicę obu zespołów. Cupić kontra i nieskutecznie... Szkoda.

57. minuta (22:34)

Kibice z Kielc skandują: "Na kolana". A Lijewski rzuca kolejną bramke!

56. minuta (22:33)

Lijewski, jest bramka naszego zawodnika.

55. minuta (22:32)

Już tylko "dycha". A tak prezentują się sektory Orlen Areny:

54. minuta (21:32)

Ręce sędziów wędrgują w górę. Lijewski w poprzeczkę, ale spokojnie, mamy Sławka Szmala ;)

53. minuta (21:32)

Na parkiecie jest też Mateusz Jachlewski, ale teraz przegrał pojedynek z Wicharym.

52. minuta (20:32)

Karny dla Wisły. Daszek kontra Szmal, górą KASA!

Ostatnie minuty są wyraźnie słabsze. Vive nie rzuciło brameki przez pięć minut. Liczymy na pobudkę. I jest! Lijewski!

50. minuta (19:31)

Na parkiecie pojawił się Tomasz Rosiński. A kielczanie znów do Musy, kontra Syprzaka, ale SZMAL górą.

49. minuta (19:31)

Możemy Was jednak zapewnić, że kibice są dobrze słyszeni. A teraz Vive już się lekko rozluźniło i widać to w wyniku.

48. minuta (19:31)

Chcielibyśmy Wam pokazać zdjęcie kibiców z Kielc, ale siedzą oni za nami. Na Facebooku Vive Tauronu znaleźliśmy jednak takie zdjęcie (wiemy, że dobrze nie widać, ale lepsze to niż nic):

47. minuta (17:31)

Chyba trzy kolejne akcje Vive nieskuteczne. Ale już jest skutecznie. Michał Jurecki. Kolejni kibice opuszczają Orlen Arenę. A na trybunach niesie się "Hej Kielce gol!".

46. minuta (16:30)

Znów Musa i znów nieskutecznie.

45. minuta (16:30)

Sławek Szmal przypadkiem uderzony zostaje piłką w twarz, ale to nic poważnego. Piłka dla Vive. Jednak Musa nieskutecznie.

44. minuta (16:30)

A autorem bramki nr 30 dla Vive jest Michał Jurecki. Myślicie, że będzie 40 trafień dla Vive?

43. minuta (16:29)

Grzesiek Tkaczyk po ziemi, efektowne trafienie.

42. minuta (16:28)

Rzut Strkela nieskuteczny, choć jeszcze nasz zawodnik reklamował faul.

41. minuta (15:28)

Nieskuteczny rzut Nafciarzy. Piłka dla Vive. Niestety tracimy piłkę, a kontrę na bramkę nr 15 dla Orlen Wisły zamienia Daszek.

40. minuta (14:28)

Pogrom! To już coś więcej! Piotrek Chrapkowski i prowadzimy czternastoma!!!!

40. minuta (14:27)

Co tu się dzieje. Wisła wyprowadziła kontrę, a Vive w bramce miało Strleka... Jednak zawodnik z Płocka zrobił... uwaga - OFENS. Tak ;) Piłka dla Vive.

39. minuta (14:27)

Reichmann pojechał w lewą stronę hali, a teraz wrócono nosze na prawą stronę. A Jurecki rzuca na 27:13. Siedzący pod nami kibic Wisły aż wyszedł z hali.

38. minuta (13:26)

Tobias już opuścił halę. Kontrę rzucił Cupić. Ta sztuka udaje się też Nafciarzom.

36. minuta (12:24)

Leży Tobias Reichmann. Potrzeba będzie pomoc pogotowia. Zawodnik Vive Tauronu zostaje zwieziony na noszach. Fatalnie to wygląda... Kielczanin otrzymuje oklaski od miejscowych fanów.

Chcą zdobyć zdobyć pierwszą, ale nie moga. Udaje się to kielczan, a dokładniej Piotrkowi Chrapkowskiemu.

35. minuta (12:23)

Znów Strlek! Kontra! Jedenaście bramek przewagi mistrzów Polski. O trzeci czas w tym meczu prowadzi Manolo Cadenas.

34. minuta (12:22)

Co się odwlecze.... Manuel Strlek i już jest dycha!

34. minuta (12:21)

Ofens Tioumensteva! Mogło być już + 10, ale najpierw rzut Reichmanna obronił Corrales, a po chwili kielczanie zrobili faul w ataku.

32. minuta (12:21)

Jurecki skuteczny rzut! Już dziewięć bramek przewagi!

30. minuta (12:20)

Karny dla Wisły. Syprzak stanie oko w oko ze Sławomirem Szmalem. Górą KASA!!!!

0. minuta (12:20)

No to zaczynamy. Vive w obronie, w składzie: Szmal, Strlek, Tkaczyk, Chrapkowski, Jurecki, Buntić, Reichmann. Do ataku będzie wchodził Musa.

255. minuta (12:20)

Na drugą połowę wychodzą także mistrzowie Polski. I nie witają ich już zbyt głośne gwizdy ;)

Nafciarze wyszli już z szatni. W kieleckim obozie trwa narada.

Teraz trwa występ ludowego zespołu z Płocka.

Do przerwy Vive prowadzi w Płocku 20:12!

Wisła ma jeszcze szansę na zmniejszenie strat. Faulowany Racotea i karny dla Wisły. Sego kontra Ghionea. Górą Nafciarz.

29. minuta (11:20)

Karny dla Vive. Do bramki Wisły wchodzi Morawski, ale Cupić górą.

28. minuta (11:19)

Znów Lijewski, a szybko odpowiada Zelenović.

27. minuta (10:18)

Lijewski dla Vive! Orlen Wisła kolejny ofens.

26. minuta (10:17)

Gramy dalej, już bez Koli. W ataku Orlen Wisła, która chciała podać do Syprzaka, ale piłkę wyjęli mu z rąk kielczanie. Niestety, kontra Chrapkowskiego nieskuteczna. Jednak spokojnie, poc chwili piłka znów dla nas.

25. minuta (10:17)

Groźnie to wygląda. Na parkiecie leży jeden z Nafciarzy, był on faulowany przez Karola Bieleckiego. Mistrz Polski zostaje ukarany za to czerwoną kartką.

24. minuta (10:17)

Pięknie, efektownie. Zorman do Musy, a ten okręca Syprzaka i skutecznie rzuca.

23. minuta (9:16)

Sędzia podniósł już rękę, sugerując czas. Jednak piłka trafiła do Chrapkowskiego, który rzucił lewą reką. I znów gol dla Vive, tym razem Lijewski!

22. minuta (9:14)

Atakują mistrzowie Polski. Teraz z pozycji leżącej rzucał Aginagalde. Ale był faul, a po kolejnym faulu, Julek opuszcza parkiet.

20. minuta (8:14)

Fantastycznie!!! Z drugiej? A może z trzeciej linii. Karol Bielecki. Piekielnie mocny rzut!

19. minuta (7:13)

Pięć? Mało!! Już sześć. A o czas prosi trener Orlen Wisły Płock. Jest 19. minuta meczu, a to już drugi czas na jego prośbę.

18. minuta (7:12)

Już pięć bramek przewagi Vive po bramce Karola Bieleckiego! A piłka znów dla nas, bo nieskutecznie rzucał Wiśniewski.

17. minuta (7:11)

Dobra akcja Wisły, piłka wędruje na lewe skrzydło do Adama Wiśniewskiego... ale Sego jest lepszy!

16. minuta (7:11)

Dwie minuty kary dla Michała Jureckiego za faul na Racotei.

15. minuta (7:11)

Dla Wisły Racotera, dla Vive Tkaczyk.

14. minuta (6:10)

Faulowany Grzegorz Tkaczyk, będzie karny. Jeszcze dwie minuty kary dla Mariusza Jurkiewicza za zbyt agresywne protesty. Skutecznie Julen Aginagalde!

13. minuta (5:9)

To wyjątkowy mecz dla Marina Sego, który przez ostatnie dwa lata był zawodnikiem płockiego klubu:

12. minuta (4:8)

O czas prosi trener Orlen Wisły, Manolo Cadenas.

Już jest 8:4, nie udało się po karnym, udało się po kontrze Reichmanna.

11. minuta (4:7)

Kontra Vive, faulowany Reichmann i karny dla Vive. Do piłki podchodzi Denis Buntić. Rodrigo Corrales.

9. minuta (4:6)

Kontra Orlen Wisły, ale fantasycznie broni Marin Sego!!!

8. minuta (4:6)

Lijewski rzuca nieskutecznie, ale do piłki dopada Michał Jurecki. I jest bramka ;)

7. minuta (3:5)

Wiślacy grają długo w ataku. Piłka w końcu trafia do Kamila Syprzaka, który pokonał Sego.

5. minuta (2:5)

Bardzo dobry początek w wykonaniu Vive! Teraz skutecznie rzucał Jurecki.

5. minuta (2:4)

Faul w ataku Nafciarzy. Piłka dla Vive. Dobra akcja w wykonaniu kielczan, piłka trafia na prawe skrzydło do Tobiasa Reichmanna. A po chwili... piłka znów dla Vive!

4. minuta (2:3)

Dwie minuty kary dla Pusicy i karny dla Vive. Po piłki podchodzi Julen Aginagalde! Wichary musi wyciągać piłkę z siatki.

3. minuta (2:2)

Pusica skutecznie dla Orlen Wisły.

2. minuta (1:2)

Tioumentsev przedarł się przez obronę Vive. Po chwili odpowiedział Strlek.

1. minuta (0:1)

Zaczynają kielczanie. Vive Tauron w składzie: Sego, Reichmann, Lijewski, Tkaczyk, Jurecki, Strlek, Aginagalde. Do obrony będą wchodzili Musa i Chrapkowski. Dobry początek Vive! Bramka Julena!

20:39

W takiej scenerii odśpiewano hymn. Robi wrażenie!

20:37

Cała hala odśpiewała hymn Polski. Zaraz zaczynamy!

20:36

Teraz kończy się prezentacja wicemistrzów Polski, Orlen Wisły Płock.

20:35

Na parkiecie pojawiają się zawodnicy Vive Tauronu:

20:31

Spiker poinformował, że w Orlen Arenie jest miejsce gdzie można napić się cydru. My jednak zostaniemy przy oglądaniu meczu.

20:29

Już pusto... Oczywiście na parkiecie, bo na trybunach pojawia się coraz więcej osób. Według zapowiedzi płockiego klubu, pojedynek Orlen Wisły z Vive Tauron oglądać ma 5500 osób.

20:28

W podobną drogę udają się zawodnicy Orlen Wisły Płock.

20:26

Do szatni udają się już mistrzowie Polski. Towarzyszy temu tradycyjna przyśpiewka, której nie będziemy tutaj cytować, gdyż nie ma jeszcze 22 ;)

20:24

Trwa rozgrzewka obu zespołów. Za bramką Orlen Wisły siedzą osoby ubrane w tradycyjne ludowe stroje:

20:22

W Orlen Arenie pojawili się kibice z Kielc, którzy zaczęli śpiewać ;) Reakcja gospodarzy wiadoma ;)

20:21

Choć od dawna informowano nas, że mecz ma się zacząć o 20.30, to jednak rozpocznie się o 20.40. Wszystko przez transmisję telewizyjną w Polsacie Sport.

20:18

Choć w ostatnich latach to kielczanie dominują w tych meczach to i tak spotkania te określane są mianem świętej wojny. Nie inaczej będzie tym razem - tego możemy być pewni. Z Orlen Areny wita Wojciech Staniec

kielczanin2014-11-09 22:05:15
ej. Płock gdzie jestes cwaniaczku?
Kathleen2014-11-09 21:26:39
Hej Iskra goooool! I taki wynik do końca albo jeszcze lepszy!!!!
gutek2014-11-09 21:24:38
ej ty nafciarzu śmieciarzu, masz coś jeszcze do powiedzenia? 20:12 do przerwy!!!!