Orlen Wisła Płock

25:26 (11:9)

PGE VIVE Kielce

14:48

Na analizę przyjdzie czas. Teraz po prostu się cieszmy. PGE VIVE Kielce z Pucharem Polski 2018/2019!

255. minuta (25:26)

Koniec, koniec, koniec!

60. minuta (25:26)

CUPAAAAAAAAAAAAAAAARAAAAAAAAAAA! PUCHAR POLSKI DLA PGE VIVE KIELCE!

Czas dla płocczan. Zostało 10 sekund!

GOOOOOOOOOOOOOOOL! AGINAGAAAAAAAAAAALDE! Bask pokonał Wicharego!

60. minuta (25:25)

RZUT KARNY! RZUT KARNY! RZUT KARNY! 14 SEKUND DO KOŃCA!

Renato Sulić rzuca na remis. 25 sekund do końca, co się wydarzy?!

59. minuta (24:25)

GOOOOOOOL, JAAAAAANC! Z DRUGIEJ LINII!

58. minuta (24:24)

Błędy z obu stron! Najpierw zawiedli kielczanie, potem ich rywale. 120 sekund do końca, 24:24!

57. minuta (24:24)

GOOOOOOOOOL! Jurkiewicz przechwycił piłkę i rzucił do pustej bramki! Remis!

56. minuta (24:23)

GOOOOOOOL! CINDRIĆ! PO RĘCE MORAWSKIEGO!

55. minuta (24:22)

Jose de Toledo ukarany dwuminutową karą!

Dwie bramki przewagi "Nafciarzy"... Teraz trzeba trafić!

55. minuta (23:22)

Rzut karny dla Orlenu Wisły. PGE VIVE w ogromnych opałach...

54. minuta (23:22)

Gol Jose de Toledo. Trener Dujszebajew wprowadza Morytę na prawe skrzydło, a na rozegranie cofa Janca.

53. minuta (22:22)

GOOOOOOOOOOL! BLAŻ JANC!

53. minuta (22:21)

Fatalnie... Cindrić traci piłkę, kolejna kontra Daszka i gol. Nie ma już marginesu błędów!

52. minuta (21:21)

Teraz o czas prosi trener Dujszebajew. Emocje sięgają zenitu!

51. minuta (21:21)

Ależ szkoda teraz... Orlen Wisła przejęła piłkę i Michał Daszek zdobył gola na remis.

51. minuta (20:21)

Wisła nie składa broni...

50. minuta (19:21)

GOOOOOOOL! ANGEEEEL FERNANDEEEEEEZ!

49. minuta (19:20)

Dwuminutowa kara dla Jose de Toledo! Dodatkowo rzut karny i gol Julena Aginagalde!

48. minuta (19:19)

Tomasz Gębali trafia do siatki bombą z drugiej linii.

47. minuta (18:19)

Wisła trafia do bramki, po chwili Kulesz oddaje rzut niecelny. I może być remis.

47. minuta (17:19)

Czas dla trenera Orlenu Wisły. Wchodzimy w decydujące momenty meczu!

46. minuta (17:19)

GOOOOOL! Znakomita kontra i bramka PGE VIVE! Mateusz Jachlewski!

45. minuta (17:18)

Słupek po rzucie Piechowskiego, gol po próbie Janca!

44. minuta (17:17)

Znakomita obrona Adama Morawskiego po golu Luki Cindricia. Orlen Wisła może objąć prowadzenie.

43. minuta (17:17)

Lovro Mihić trafia do siatki. Zero wytchnienia!

42. minuta (16:17)

Oba zespoły wymieniły po kolejnym ciosie. Teraz to jednak PGE VIVE dyktuje warunki, bo zachowuje jednobramkową przewagę.

40. minuta (15:16)

WOW! CO ZA GOL!

Kapitalna bramka Arcioma Karaloka, który zdołał pokonać Adama Morawskiego będąc odwróconym do niego plecami.

40. minuta (15:15)

39. minuta (14:15)

Ależ rewanż! Teraz to Cindrić podał do Jachlewskiego, a Mateusz znakomicie wykorzystał okazję rzutową z lewego skrzydła!

39. minuta (14:14)

Racotea doprowadza do wyrównania. Szykuje się niesamowicie emocjonująca końcówka!

38. minuta (13:14)

Znakomite podanie Jachlewskiego na koło do Cindricia i gol! PGE VIVE na prowadzeniu!

37. minuta (13:13)

GOOOOL! JULEN!

37. minuta (12:13)

Płocczanie wracają na prowadzenie, ale teraz rzut karny dla PGE VIVE! Dodatkowo "dwójka" dla Tomasza Gębali.

36. minuta (12:12)

Świetnie teraz pracują kielczanie w defensywie. Mogli objąć prowadzenie, ale faul w ataku popełnił Luka Cindrić.

35. minuta (12:12)

I już mamy remis! Karalok złapał piłkę po obronie Morawskiego i trzeci gol PGE VIVE z rzędu!

34. minuta (12:11)

GOOOOL, MAMIĆ! Kontra i gol Chorwata!

33. minuta (12:10)

Kielczanie mogli zmniejszyć straty, ale Morawski ponownie świetnie w płockiej bramce...

32. minuta (12:10)

KUUULEEESZ! Wreszcie skutecznie!

31. minuta (12:9)

Druga odsłona rozpoczyna się od trafienia Daszka...

0. minuta (11:9)

Zawodnicy wracają na parkiet. Zaraz wznawiamy pojedynek.

255. minuta (11:9)

PRZERWA.

Za nami wyrównana pierwsza połowa, ale w samej końcówce nieco lepiej zaczęła spisywać się Orlen Wisła Płock. Dobrze grają obaj bramkarze, Adam Morawski i Vladimir Cupara. Tutaj będą wielkie emocje! Czekamy na drugą odsłonę.

30. minuta (11:9)

CUPARA! Kapitalnie obronił rzut Daszka!

I znowu Morawski lepszy od Kulesza. Słabszy moment PGE VIVE, dodatkowo dwie minuty kary dla Janca.

29. minuta (11:9)

Znakomicie to rozegrali "Nafciarze"... Michał Daszek zmieścił piłkę w bramce z bardzo ostrego kąta.

28. minuta (10:9)

Bomba Kulesza z dystansu, ale tylko w słupek...

27. minuta (10:9)

I to jest dużo większy problem PGE VIVE niż strata piłki, do czego doszło przed chwilą.

Marko Mamić sfaulował Mateusza Piechowskiego. Rzut karny dla Orlenu Wisły, przy piłce Michał Daszek i... gol. Filip Ivić, który pojawił się na ten stały fragment gry, nie zdołał interweniować.

26. minuta (9:9)

Kolejna dobra parada Adama Morawskiego, tym razem po rzucie Uładzisłaua Kulesza. Trener Xavi Sabate bierze czas.

25. minuta (9:9)

Płocczanie ponownie doprowadzają do wyrównania.

24. minuta (8:9)

Blaż Janc rehabilituje się za poprzednią akcję! Tym razem Słoweniec jest już skuteczny!

23. minuta (8:8)

Racotea oddał trudny rzut wobec sygnalizacji gry pasywnej, ale Cupara czujnie między słupkami.

22. minuta (8:8)

Błąd Blaża Janca w ataku - prosty, techniczny. Szkoda tej akcji.

21. minuta (8:8)

Żigar Mlakar wykorzystuje długą akcję swojego zespołu i doprowadza do remisu.

20. minuta (7:8)

Adam Morawski znakomicie w bramce Wisły po rzucie Alexa Dujshebaeva.

19. minuta (6:8)

Płocczanie tracą piłkę w ataku! Jest pierwsza w tym meczu okazja dla PGE VIVE do objęcia trzybramkowego prowadzenia.

17. minuta (6:7)

Podkręcił nam się wynik bramkowy. Najpierw trafił Cindrić, po chwili płocczanie odpowiedzieli ponownie szybkim środkiem, zanim do bramki wrócił Cupara.

17. minuta (6:6)

Teraz "Nafciarze" wykorzystali już fakt, że kielczanie wycofali swojego bramkarza z racji dwuminutowej kary Jachlewskiego, która właśnie dobiegła końca.

16. minuta (5:6)

Angel Fernandez, gol! A po chwili Vladimir Cupara zdążył wrócić do pustej bramki, zanim piłka rzucona przez gracza Orlenu Wisły wpadła między słupki!

15. minuta (4:5)

Aaaaaaj... Dobra akcja Gębali i podanie do Sulicia, rzut zawodnika Orlenu Wisły prawie obronił Cupara, ale piłka powoli wtoczyła się do bramki.

15. minuta (3:5)

Po raz drugi już w tym meczu "dwójkę" dostaje Mateusz Jachlewski. Lewoskrzydłowy musi uważać - jeszcze jedna taka sytuacja będzie wiązała się z czerwoną kartką.

14. minuta (3:5)

Ogromna luka w defensywie Orlenu Wisły, łatwy gol Cindricia!

14. minuta (3:4)

Na kole kieleckiej drużyny pojawia się Julen Aginagalde, który w ostatnim czasie miał problemy ze stawem skokowym.

13. minuta (3:4)

GOOOOL! Kielczanie przechwytują piłkę i Janc wykorzystuje kontrę bez mrugnięcia okiem!

12. minuta (3:3)

Cupara zbija piłkę na słupek, ale "Nafciarze" wciąż w posiadaniu piłki. Niezwykle trudno jest dziś obu ofensywom przedrzeć się przez linie obrony.

11. minuta (3:3)

Baaardzo długa akcja Orlenu Wisły wciąż trwa...

10. minuta (3:3)

Wyrównany początek dzisiejszego finału. Twarde defensywy z obydwu stron.

9. minuta (3:3)

Rzut karny dla PGE VIVE. Do piłki podchodzi Janc, rzuca i... nie ma bramki.

8. minuta (3:3)

VLADIMIR CUPARA! Znakomita interwencja w pojedynku z Ignacio Moyą. Nie mamy nic przeciwko, jeśli Serb zaczyna właśnie swój koncert!

7. minuta (3:3)

6. minuta (3:2)

Dwie minuty kary otrzymuje Jachlewski, a lukę w kieleckiej defensywie wykorzystuje Moya.

5. minuta (2:2)

Szybka akcja w wykonaniu płocczan i gol Michała Daszka.

4. minuta (1:2)

Arciom Karalok daje pierwsze prowadzenie kielczanom!

3. minuta (1:1)

Ależ odpowiedział Uładzisłau Kulesz! Piękna bramka Białorusina rzutem z podłoża.

3. minuta (0:1)

Wynik dzisiejszego spotkania otwiera rozgrywający Orlenu Wisły, Tomasz Gębala.

2. minuta (0:0)

Za wysoki rzut oddany przez Cindricia.

Twarda postawa płockiej defensywy w pierwszej akcji meczu.

Mecz zacznie PGE VIVE. Skład: Jachlewski, Kulesz, Cindrić, Karalok, A. Dujshebaev, Janc. W bramce Cupara.

12:59

W Arenie Poznań odgrywany jest hymn Polski.

12:56

Kibice z Kielc będą dziś jak zawsze wspierać swoją drużynę!

12:55

Dzień dobry we wczesne niedzielne popołudnie! PGE VIVE i Orlen Wisła są już gotowe do rozpoczęcia walki w Arenie Poznań o Puchar Polski 2018/2019! Składy obu ekip dostępne w zakładce "skład drużyn". Po stronie kieleckiej brak tylko Michała Jureckiego i Daniela Dujshebaeva.