# | Drużyna | Punkty | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Remisy | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła Puławy | 81 | 34 | 25 | 3 | 6 | 84:27 |
2 | Sokół Sieniawa | 71 | 36 | 21 | 7 | 8 | 58:30 |
3 | Stal Stalowa Wola | 67 | 35 | 21 | 10 | 4 | 67:35 |
4 | Avia Świdnik | 62 | 34 | 18 | 8 | 8 | 75:34 |
5 | Podhale Nowy Targ | 60 | 35 | 17 | 9 | 9 | 50:38 |
6 | Chełmianka Chełm | 58 | 34 | 17 | 10 | 7 | 54:40 |
7 | Wisłoka Dębica | 57 | 34 | 16 | 9 | 9 | 61:36 |
8 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 54 | 34 | 17 | 14 | 3 | 57:38 |
9 | Siarka Tarnobrzeg | 50 | 34 | 14 | 12 | 8 | 51:46 |
10 | Wólczanka Wólka Pełkińska | 49 | 34 | 14 | 13 | 7 | 60:48 |
11 | ŁKS Probudex Łagów | 48 | 36 | 13 | 14 | 9 | 51:53 |
12 | Wisła Sandomierz | 48 | 35 | 13 | 13 | 9 | 47:55 |
13 | Cracovia II | 47 | 36 | 13 | 15 | 8 | 49:44 |
14 | Lewart Lubartów | 43 | 35 | 10 | 12 | 13 | 40:40 |
15 | Podlasie Biała Podlaska | 42 | 35 | 12 | 17 | 6 | 53:73 |
16 | Orlęta Radzyń Podlaski | 40 | 36 | 12 | 20 | 4 | 51:65 |
17 | KS Wiązownica | 36 | 35 | 10 | 19 | 6 | 43:75 |
18 | Stal Kraśnik | 35 | 35 | 8 | 16 | 11 | 39:50 |
19 | Korona II Kielce | 32 | 35 | 9 | 21 | 5 | 43:71 |
20 | Jutrzenka Giebułtów | 25 | 33 | 6 | 20 | 7 | 45:91 |
21 | Hetman Zamość | 14 | 35 | 3 | 27 | 5 | 30:119 |
1. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-21 | Lewart Lubartów | Podhale Nowy Targ | 0:1 |
2020-08-21 | Siarka Tarnobrzeg | Wisłoka Dębica | 0:1 |
2020-08-21 | Wisła Sandomierz | Chełmianka Chełm | 3:1 |
2020-08-21 | KS Wiązownica | Hetman Zamość | 3:0 |
2020-08-21 | Stal Kraśnik | Korona II Kielce | 1:2 |
2020-08-21 | ŁKS Probudex Łagów | Jutrzenka Giebułtów | 0:1 |
2020-08-21 | Wisła Puławy | Wólczanka Wólka Pełkińska | 2:1 |
2020-08-21 | Sokół Sieniawa | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 3:1 |
2020-08-21 | Orlęta Radzyń Podlaski | Podlasie Biała Podlaska | 2:1 |
2020-08-21 | Cracovia II | Avia Świdnik | 1:0 |
2. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-21 | Podlasie Biała Podlaska | Cracovia II | 1:0 |
2020-08-21 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Orlęta Radzyń Podlaski | 2:0 |
2020-08-21 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Sokół Sieniawa | 2:3 |
2020-08-21 | Jutrzenka Giebułtów | Wisła Puławy | 1:3 |
2020-08-21 | Korona II Kielce | ŁKS Probudex Łagów | 0:2 |
2020-08-21 | Hetman Zamość | Stal Kraśnik | 0:1 |
2020-08-21 | Chełmianka Chełm | KS Wiązownica | 1:2 |
2020-08-21 | Wisłoka Dębica | Wisła Sandomierz | 0:2 |
2020-08-21 | Lewart Lubartów | Siarka Tarnobrzeg | 0:0 |
2020-08-21 | Avia Świdnik | Stal Stalowa Wola | 3:1 |
3. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-21 | Siarka Tarnobrzeg | Podhale Nowy Targ | 2:1 |
2020-08-21 | Wisła Sandomierz | Lewart Lubartów | 4:0 |
2020-08-21 | KS Wiązownica | Wisłoka Dębica | 2:3 |
2020-08-21 | Stal Kraśnik | Chełmianka Chełm | 1:2 |
2020-08-21 | ŁKS Probudex Łagów | Hetman Zamość | 2:1 |
2020-08-21 | Wisła Puławy | Korona II Kielce | 3:2 |
2020-08-21 | Sokół Sieniawa | Jutrzenka Giebułtów | 8:0 |
2020-08-21 | Orlęta Radzyń Podlaski | Wólczanka Wólka Pełkińska | 1:6 |
2020-08-21 | Cracovia II | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 1:2 |
2020-08-21 | Stal Stalowa Wola | Podlasie Biała Podlaska | 3:2 |
4. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-21 | Podhale Nowy Targ | Avia Świdnik | 2:0 |
2020-08-21 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Cracovia II | 1:0 |
2020-08-21 | Jutrzenka Giebułtów | Orlęta Radzyń Podlaski | 1:1 |
2020-08-21 | Korona II Kielce | Sokół Sieniawa | 1:2 |
2020-08-21 | Hetman Zamość | Wisła Puławy | 1:5 |
2020-08-21 | Chełmianka Chełm | ŁKS Probudex Łagów | 1:1 |
2020-08-21 | Wisłoka Dębica | Stal Kraśnik | 1:2 |
2020-08-21 | Lewart Lubartów | KS Wiązownica | 4:1 |
2020-08-21 | Siarka Tarnobrzeg | Wisła Sandomierz | 0:1 |
2020-08-21 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Stal Stalowa Wola | 1:2 |
5. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-21 | Avia Świdnik | Podlasie Biała Podlaska | 6:1 |
2020-08-21 | Wisła Sandomierz | Podhale Nowy Targ | 2:1 |
2020-08-21 | KS Wiązownica | Siarka Tarnobrzeg | 1:7 |
2020-08-21 | Stal Kraśnik | Lewart Lubartów | 0:3 |
2020-08-21 | ŁKS Probudex Łagów | Wisłoka Dębica | 3:1 |
2020-08-21 | Wisła Puławy | Chełmianka Chełm | 2:1 |
2020-08-21 | Sokół Sieniawa | Hetman Zamość | 3:0 |
2020-08-22 17:00 | Orlęta Radzyń Podlaski | Korona II Kielce | 3:1 |
2020-08-21 | Cracovia II | Jutrzenka Giebułtów | 2:2 |
2020-08-21 | Stal Stalowa Wola | Wólczanka Wólka Pełkińska | 4:3 |
6. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-22 | Podhale Nowy Targ | Podlasie Biała Podlaska | 2:1 |
2020-08-22 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Avia Świdnik | 0:1 |
2020-08-26 17:00 | Korona II Kielce | Cracovia II | 3:0 |
2020-08-22 | Hetman Zamość | Orlęta Radzyń Podlaski | 0:0 |
2020-08-22 | Chełmianka Chełm | Sokół Sieniawa | 1:1 |
2020-08-22 | Wisłoka Dębica | Wisła Puławy | 0:2 |
2020-08-22 | Lewart Lubartów | ŁKS Probudex Łagów | 2:2 |
2020-08-22 | Siarka Tarnobrzeg | Stal Kraśnik | 1:1 |
2020-08-22 | Wisła Sandomierz | KS Wiązownica | 1:1 |
2020-08-22 | Jutrzenka Giebułtów | Stal Stalowa Wola | 3:2 |
7. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-22 | Avia Świdnik | Wólczanka Wólka Pełkińska | 2:4 |
2020-08-22 | Podlasie Biała Podlaska | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 3:2 |
2020-08-22 | KS Wiązownica | Podhale Nowy Targ | 0:1 |
2020-08-22 | Stal Kraśnik | Wisła Sandomierz | 3:4 |
2020-08-22 | ŁKS Probudex Łagów | Siarka Tarnobrzeg | 1:1 |
2020-08-22 | Wisła Puławy | Lewart Lubartów | 3:2 |
2020-08-22 | Sokół Sieniawa | Wisłoka Dębica | 1:1 |
2020-08-22 | Orlęta Radzyń Podlaski | Chełmianka Chełm | 0:2 |
2020-08-22 | Cracovia II | Hetman Zamość | 2:1 |
2020-08-30 17:00 | Stal Stalowa Wola | Korona II Kielce | 2:0 |
8. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-23 | Podhale Nowy Targ | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 1:0 |
2020-08-23 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Podlasie Biała Podlaska | 3:3 |
2020-08-23 | Jutrzenka Giebułtów | Avia Świdnik | 0:6 |
2020-08-23 | Chełmianka Chełm | Cracovia II | 0:0 |
2020-08-23 | Wisłoka Dębica | Orlęta Radzyń Podlaski | 3:0 |
2020-08-23 | Lewart Lubartów | Sokół Sieniawa | 2:2 |
2020-08-23 | Siarka Tarnobrzeg | Wisła Puławy | 2:1 |
2020-08-23 | Wisła Sandomierz | ŁKS Probudex Łagów | 1:1 |
2020-08-23 | KS Wiązownica | Stal Kraśnik | 0:1 |
2020-08-23 | Hetman Zamość | Stal Stalowa Wola | 1:1 |
9. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-09-09 16:00 | Avia Świdnik | Korona II Kielce | 6:1 |
2020-08-24 | Podlasie Biała Podlaska | Jutrzenka Giebułtów | 0:2 |
2020-08-24 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Wólczanka Wólka Pełkińska | 0:1 |
2020-08-24 | Stal Kraśnik | Podhale Nowy Targ | 2:2 |
2020-08-24 | ŁKS Probudex Łagów | KS Wiązownica | 2:0 |
2020-08-24 | Wisła Puławy | Wisła Sandomierz | 3:2 |
2020-08-24 | Sokół Sieniawa | Siarka Tarnobrzeg | 1:0 |
2020-08-24 | Orlęta Radzyń Podlaski | Lewart Lubartów | 2:1 |
2020-08-24 | Cracovia II | Wisłoka Dębica | 0:1 |
2020-08-24 | Stal Stalowa Wola | Chełmianka Chełm | 0:1 |
10. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-24 | Podhale Nowy Targ | Wólczanka Wólka Pełkińska | 2:2 |
2020-08-24 | Jutrzenka Giebułtów | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 0:4 |
2020-09-12 14:00 | Korona II Kielce | Podlasie Biała Podlaska | 8:0 |
2020-08-24 | Hetman Zamość | Avia Świdnik | 0:3 |
2020-08-24 | Lewart Lubartów | Cracovia II | 1:1 |
2020-08-24 | Siarka Tarnobrzeg | Orlęta Radzyń Podlaski | 3:0 |
2020-08-24 | Wisła Sandomierz | Sokół Sieniawa | 0:0 |
2020-08-24 | KS Wiązownica | Wisła Puławy | 1:4 |
2020-08-24 | Stal Kraśnik | ŁKS Probudex Łagów | 1:2 |
2020-08-24 | Wisłoka Dębica | Stal Stalowa Wola | 0:2 |
11. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-24 | Avia Świdnik | Chełmianka Chełm | 5:1 |
2020-08-24 | Podlasie Biała Podlaska | Hetman Zamość | 5:2 |
2020-09-19 16:00 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Korona II Kielce | 1:2 |
2020-08-24 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Jutrzenka Giebułtów | 3:0 |
2020-08-24 | ŁKS Probudex Łagów | Podhale Nowy Targ | 3:2 |
2020-08-24 | Wisła Puławy | Stal Kraśnik | 2:0 |
2020-08-24 | Sokół Sieniawa | KS Wiązownica | 0:0 |
2020-08-24 | Orlęta Radzyń Podlaski | Wisła Sandomierz | 0:0 |
2020-08-24 | Cracovia II | Siarka Tarnobrzeg | 0:1 |
2020-08-24 | Stal Stalowa Wola | Lewart Lubartów | 0:0 |
12. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-24 | Podhale Nowy Targ | Jutrzenka Giebułtów | 2:0 |
2020-09-26 | Korona II Kielce | Wólczanka Wólka Pełkińska | 1:2 |
2020-09-26 | Hetman Zamość | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 1:4 |
2020-08-24 | Chełmianka Chełm | Podlasie Biała Podlaska | 3:1 |
2020-08-24 | Wisłoka Dębica | Avia Świdnik | 0:0 |
2020-08-24 | Wisła Sandomierz | Cracovia II | 2:1 |
2020-08-24 | KS Wiązownica | Orlęta Radzyń Podlaski | 1:3 |
2020-08-24 | Stal Kraśnik | Sokół Sieniawa | 0:0 |
2020-08-24 | ŁKS Probudex Łagów | Wisła Puławy | 1:3 |
2020-08-24 | Siarka Tarnobrzeg | Stal Stalowa Wola | 1:4 |
13. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-08-24 | Avia Świdnik | Lewart Lubartów | 0:0 |
2020-08-24 | Podlasie Biała Podlaska | Wisłoka Dębica | 0:0 |
2020-08-24 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Chełmianka Chełm | 2:0 |
2020-08-24 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Hetman Zamość | 6:1 |
2020-10-03 12:00 | Jutrzenka Giebułtów | Korona II Kielce | 6:1 |
2020-08-24 | Wisła Puławy | Podhale Nowy Targ | 2:2 |
2020-08-24 | Sokół Sieniawa | ŁKS Probudex Łagów | 2:0 |
2020-08-24 | Orlęta Radzyń Podlaski | Stal Kraśnik | 1:3 |
2020-08-24 | Cracovia II | KS Wiązownica | 1:2 |
2020-08-24 | Stal Stalowa Wola | Wisła Sandomierz | 0:1 |
14. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-10-10 15:30 | Podhale Nowy Targ | Korona II Kielce | 3:0 |
2020-08-24 | Hetman Zamość | Jutrzenka Giebułtów | 2:2 |
2020-08-24 | Chełmianka Chełm | Wólczanka Wólka Pełkińska | 0:1 |
2020-08-24 | Wisłoka Dębica | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 1:1 |
2020-08-24 | Lewart Lubartów | Podlasie Biała Podlaska | 2:0 |
2020-08-24 | Siarka Tarnobrzeg | Avia Świdnik | 2:1 |
2020-08-24 | Stal Kraśnik | Cracovia II | 0:3 |
2020-08-24 | ŁKS Probudex Łagów | Orlęta Radzyń Podlaski | 4:1 |
2020-08-24 | Wisła Puławy | Sokół Sieniawa | 1:1 |
2020-08-24 | KS Wiązownica | Stal Stalowa Wola | 0:6 |
15. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-09-12 | Avia Świdnik | Wisła Sandomierz | 2:2 |
2020-09-12 | Podlasie Biała Podlaska | Siarka Tarnobrzeg | 3:2 |
2020-09-12 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Lewart Lubartów | 2:0 |
2020-09-12 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Wisłoka Dębica | 2:1 |
2020-09-12 | Jutrzenka Giebułtów | Chełmianka Chełm | 0:1 |
2020-10-18 12:00 | Korona II Kielce | Hetman Zamość | 1:1 |
2020-09-12 | Sokół Sieniawa | Podhale Nowy Targ | 2:1 |
2020-09-12 | Orlęta Radzyń Podlaski | Wisła Puławy | 0:4 |
2020-09-12 | Cracovia II | ŁKS Probudex Łagów | 2:0 |
2020-09-12 | Stal Stalowa Wola | Stal Kraśnik | 2:0 |
16. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-09-12 | Podhale Nowy Targ | Hetman Zamość | 1:2 |
2020-10-24 15:00 | Chełmianka Chełm | Korona II Kielce | 3:4 |
2020-09-12 | Wisłoka Dębica | Jutrzenka Giebułtów | 3:1 |
2020-09-12 | Lewart Lubartów | Wólczanka Wólka Pełkińska | 2:0 |
2020-09-12 | Siarka Tarnobrzeg | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 2:2 |
2020-09-12 | Wisła Sandomierz | Podlasie Biała Podlaska | 2:2 |
2020-09-12 | KS Wiązownica | Avia Świdnik | 1:1 |
2020-09-12 | Wisła Puławy | Cracovia II | 4:1 |
2020-09-12 | Sokół Sieniawa | Orlęta Radzyń Podlaski | 4:3 |
2020-09-12 | ŁKS Probudex Łagów | Stal Stalowa Wola | 1:4 |
17. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2020-12-14 | Avia Świdnik | Stal Kraśnik | 3:1 |
2020-12-14 | Podlasie Biała Podlaska | KS Wiązownica | 4:2 |
2020-12-14 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Wisła Sandomierz | 3:1 |
2020-12-14 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Siarka Tarnobrzeg | 1:2 |
2020-12-14 | Jutrzenka Giebułtów | Lewart Lubartów | 1:3 |
2020-12-14 | Korona II Kielce | Wisłoka Dębica | 0:3 |
2020-12-14 | Hetman Zamość | Chełmianka Chełm | 2:7 |
2020-12-14 | Orlęta Radzyń Podlaski | Podhale Nowy Targ | 0:2 |
2020-12-14 | Cracovia II | Sokół Sieniawa | 1:2 |
2020-12-14 | Stal Stalowa Wola | Wisła Puławy | 0:3 |
18. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-03-17 | Podhale Nowy Targ | Chełmianka Chełm | 3:2 |
2021-03-17 | Wisłoka Dębica | Hetman Zamość | 5:1 |
2021-03-17 | Lewart Lubartów | Korona II Kielce | 1:1 |
2021-03-17 | Siarka Tarnobrzeg | Jutrzenka Giebułtów | 6:1 |
2021-03-17 | Wisła Sandomierz | Wólczanka Wólka Pełkińska | 1:0 |
2021-03-17 | KS Wiązownica | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 3:2 |
2021-03-17 | Stal Kraśnik | Podlasie Biała Podlaska | 4:1 |
2021-03-17 | ŁKS Probudex Łagów | Avia Świdnik | 1:4 |
2021-03-17 | Orlęta Radzyń Podlaski | Cracovia II | 2:1 |
2021-03-17 | Sokół Sieniawa | Stal Stalowa Wola | 1:0 |
19. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-03-17 | Avia Świdnik | Wisła Puławy | 1:1 |
2021-03-17 | Podlasie Biała Podlaska | ŁKS Probudex Łagów | 0:2 |
2021-03-17 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Stal Kraśnik | 1:0 |
2021-03-17 | Wólczanka Wólka Pełkińska | KS Wiązownica | 1:0 |
2021-03-17 | Jutrzenka Giebułtów | Wisła Sandomierz | 3:3 |
2021-03-17 | Korona II Kielce | Siarka Tarnobrzeg | 4:1 |
2021-03-17 | Hetman Zamość | Lewart Lubartów | 0:2 |
2021-03-17 | Chełmianka Chełm | Wisłoka Dębica | 0:0 |
2021-03-17 | Cracovia II | Podhale Nowy Targ | 5:1 |
2021-03-17 | Stal Stalowa Wola | Orlęta Radzyń Podlaski | 2:1 |
20. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-03-17 | Podhale Nowy Targ | Wisłoka Dębica | 1:1 |
2021-03-17 | Lewart Lubartów | Chełmianka Chełm | 0:2 |
2021-03-17 | Siarka Tarnobrzeg | Hetman Zamość | 4:1 |
2021-03-17 | Wisła Sandomierz | Korona II Kielce | 1:2 |
2021-03-17 | KS Wiązownica | Jutrzenka Giebułtów | 1:0 |
2021-03-17 | Stal Kraśnik | Wólczanka Wólka Pełkińska | 1:1 |
2021-03-17 | ŁKS Probudex Łagów | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 1:3 |
2021-03-17 | Wisła Puławy | Podlasie Biała Podlaska | 6:0 |
2021-03-17 | Sokół Sieniawa | Avia Świdnik | 0:1 |
2021-03-17 | Cracovia II | Stal Stalowa Wola | 0:3 |
21. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-03-17 | Avia Świdnik | Orlęta Radzyń Podlaski | 1:1 |
2021-03-17 | Podlasie Biała Podlaska | Sokół Sieniawa | 1:2 |
2021-03-17 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Wisła Puławy | 1:0 |
2021-03-17 | Jutrzenka Giebułtów | Stal Kraśnik | 1:3 |
2021-03-17 | Korona II Kielce | KS Wiązownica | 3:4 |
2021-03-17 | Hetman Zamość | Wisła Sandomierz | 1:3 |
2021-03-17 | Chełmianka Chełm | Siarka Tarnobrzeg | 4:2 |
2021-03-17 | Wisłoka Dębica | Lewart Lubartów | 1:1 |
2021-03-17 | ŁKS Probudex Łagów | Wólczanka Wólka Pełkińska | 0:3 |
2021-03-17 | Stal Stalowa Wola | Podhale Nowy Targ | 2:1 |
22. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-03-17 | Podhale Nowy Targ | Lewart Lubartów | 0:0 |
2021-03-17 | Wisłoka Dębica | Siarka Tarnobrzeg | 4:1 |
2021-03-17 | Chełmianka Chełm | Wisła Sandomierz | 3:0 |
2021-03-17 | Hetman Zamość | KS Wiązownica | 0:3 |
2021-03-17 | Korona II Kielce | Stal Kraśnik | 0:0 |
2021-03-17 | Jutrzenka Giebułtów | ŁKS Probudex Łagów | 0:3 |
2021-03-17 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Wisła Puławy | 0:1 |
2021-03-17 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Sokół Sieniawa | 1:0 |
2021-03-17 | Podlasie Biała Podlaska | Orlęta Radzyń Podlaski | 2:1 |
2021-03-17 | Avia Świdnik | Cracovia II | 1:1 |
23. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-03-17 | Cracovia II | Podlasie Biała Podlaska | 0:0 |
2021-03-17 | Orlęta Radzyń Podlaski | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 2:1 |
2021-03-17 | Sokół Sieniawa | Wólczanka Wólka Pełkińska | 3:2 |
2021-03-17 | Wisła Puławy | Jutrzenka Giebułtów | 3:0 |
2021-03-17 | ŁKS Probudex Łagów | Korona II Kielce | 1:0 |
2021-03-17 | Stal Kraśnik | Hetman Zamość | 4:0 |
2021-03-17 | KS Wiązownica | Chełmianka Chełm | 3:1 |
2021-03-17 | Wisła Sandomierz | Wisłoka Dębica | 0:4 |
2021-03-17 | Siarka Tarnobrzeg | Lewart Lubartów | 1:0 |
2021-03-17 | Stal Stalowa Wola | Avia Świdnik | 1:0 |
24. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-03-17 | Podhale Nowy Targ | Siarka Tarnobrzeg | 1:1 |
2021-03-17 | Lewart Lubartów | Wisła Sandomierz | 0:1 |
2021-03-17 | Wisłoka Dębica | KS Wiązownica | 3:1 |
2021-03-17 | Chełmianka Chełm | Stal Kraśnik | 3:1 |
2021-03-17 | Hetman Zamość | ŁKS Probudex Łagów | 1:4 |
2021-03-17 | Korona II Kielce | Wisła Puławy | 0:4 |
2021-03-17 | Jutrzenka Giebułtów | Sokół Sieniawa | 0:2 |
2021-03-17 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Orlęta Radzyń Podlaski | 2:1 |
2021-03-17 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Cracovia II | 1:2 |
2021-03-17 | Podlasie Biała Podlaska | Stal Stalowa Wola | 2:1 |
25. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-03-17 | Avia Świdnik | Podhale Nowy Targ | 0:1 |
2021-03-17 | Cracovia II | Wólczanka Wólka Pełkińska | 2:0 |
2021-03-17 | Orlęta Radzyń Podlaski | Jutrzenka Giebułtów | 3:2 |
2021-03-20 14:00 | Sokół Sieniawa | Korona II Kielce | 1:0 |
2021-03-17 | Wisła Puławy | Hetman Zamość | 7:0 |
2021-03-17 | ŁKS Probudex Łagów | Chełmianka Chełm | 0:2 |
2021-03-17 | Stal Kraśnik | Wisłoka Dębica | 2:0 |
2021-03-17 | KS Wiązownica | Lewart Lubartów | 2:2 |
2021-03-17 | Wisła Sandomierz | Siarka Tarnobrzeg | 0:1 |
2021-03-17 | Stal Stalowa Wola | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 1:2 |
26. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-03-17 | Cracovia II | Jutrzenka Giebułtów | 1:1 |
2021-03-17 | Podlasie Biała Podlaska | Avia Świdnik | 4:2 |
2021-03-17 | Podhale Nowy Targ | Wisła Sandomierz | 1:0 |
2021-03-17 | Siarka Tarnobrzeg | KS Wiązownica | 0:1 |
2021-03-17 | Lewart Lubartów | Stal Kraśnik | 0:0 |
2021-03-17 | Wisłoka Dębica | ŁKS Probudex Łagów | 0:0 |
2021-03-17 | Chełmianka Chełm | Wisła Puławy | 0:0 |
2021-03-17 | Hetman Zamość | Sokół Sieniawa | 1:2 |
2021-03-27 12:00 | Korona II Kielce | Orlęta Radzyń Podlaski | 0:4 |
2021-03-17 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Stal Stalowa Wola | 2:0 |
27. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-03-17 | Podlasie Biała Podlaska | Podhale Nowy Targ | 0:2 |
2021-03-17 | Avia Świdnik | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 3:1 |
2021-04-03 14:00 | Cracovia II | Korona II Kielce | 2:0 |
2021-03-17 | Orlęta Radzyń Podlaski | Hetman Zamość | 7:0 |
2021-03-17 | Sokół Sieniawa | Chełmianka Chełm | 0:1 |
2021-03-17 | Wisła Puławy | Wisłoka Dębica | |
2021-03-17 | ŁKS Probudex Łagów | Lewart Lubartów | 2:2 |
2021-03-17 | Stal Kraśnik | Siarka Tarnobrzeg | 0:0 |
2021-03-17 | KS Wiązownica | Wisła Sandomierz | 2:2 |
2021-03-17 | Stal Stalowa Wola | Jutrzenka Giebułtów | 2:0 |
28. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-04-02 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Avia Świdnik | 0:0 |
2021-04-02 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Podlasie Biała Podlaska | 2:0 |
2021-04-02 | Podhale Nowy Targ | KS Wiązownica | 3:1 |
2021-04-02 | Wisła Sandomierz | Stal Kraśnik | 1:0 |
2021-04-02 | Siarka Tarnobrzeg | ŁKS Probudex Łagów | 1:1 |
2021-04-02 | Lewart Lubartów | Wisła Puławy | 0:2 |
2021-04-02 | Wisłoka Dębica | Sokół Sieniawa | 2:1 |
2021-04-02 | Chełmianka Chełm | Orlęta Radzyń Podlaski | 1:0 |
2021-04-02 | Hetman Zamość | Cracovia II | 0:1 |
2021-04-11 12:00 | Korona II Kielce | Stal Stalowa Wola | 1:0 |
29. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-04-02 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Podhale Nowy Targ | 0:1 |
2021-04-02 | Podlasie Biała Podlaska | Wólczanka Wólka Pełkińska | 1:0 |
2021-04-02 | Avia Świdnik | Jutrzenka Giebułtów | |
2021-04-02 | Cracovia II | Chełmianka Chełm | 1:2 |
2021-04-02 | Orlęta Radzyń Podlaski | Wisłoka Dębica | 2:6 |
2021-04-02 | Sokół Sieniawa | Lewart Lubartów | 0:1 |
2021-04-02 | Wisła Puławy | Siarka Tarnobrzeg | |
2021-04-02 | ŁKS Probudex Łagów | Wisła Sandomierz | 2:1 |
2021-04-02 | Stal Kraśnik | KS Wiązownica | 1:2 |
2021-04-02 | Stal Stalowa Wola | Hetman Zamość | 5:0 |
30. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-04-17 | Korona II Kielce | Avia Świdnik | 0:3 |
2021-04-02 | Jutrzenka Giebułtów | Podlasie Biała Podlaska | 2:4 |
2021-04-02 | Wólczanka Wólka Pełkińska | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | |
2021-04-02 | Podhale Nowy Targ | Stal Kraśnik | 1:1 |
2021-04-02 | KS Wiązownica | ŁKS Probudex Łagów | 0:2 |
2021-04-02 | Wisła Sandomierz | Wisła Puławy | 1:4 |
2021-04-02 | Siarka Tarnobrzeg | Sokół Sieniawa | 2:1 |
2021-04-02 | Lewart Lubartów | Orlęta Radzyń Podlaski | 3:0 |
2021-04-02 | Wisłoka Dębica | Cracovia II | 3:1 |
2021-04-02 | Chełmianka Chełm | Stal Stalowa Wola | 0:1 |
31. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-04-02 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Podhale Nowy Targ | 0:1 |
2021-04-02 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Jutrzenka Giebułtów | 2:3 |
2021-04-24 15:00 | Podlasie Biała Podlaska | Korona II Kielce | 3:0 |
2021-04-02 | Avia Świdnik | Hetman Zamość | 7:0 |
2021-04-02 | Cracovia II | Lewart Lubartów | 0:1 |
2021-04-02 | Orlęta Radzyń Podlaski | Siarka Tarnobrzeg | 0:1 |
2021-04-02 | Sokół Sieniawa | Wisła Sandomierz | 2:0 |
2021-04-02 | Wisła Puławy | KS Wiązownica | 1:0 |
2021-04-02 | ŁKS Probudex Łagów | Stal Kraśnik | 1:1 |
2021-04-02 | Stal Stalowa Wola | Wisłoka Dębica | 0:0 |
32. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-04-29 | Cracovia II | Siarka Tarnobrzeg | 0:0 |
2021-04-29 | Chełmianka Chełm | Avia Świdnik | 3:2 |
2021-04-29 | Hetman Zamość | Podlasie Biała Podlaska | 1:4 |
2021-04-29 | Korona II Kielce | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 0:3 |
2021-04-29 | Jutrzenka Giebułtów | Wólczanka Wólka Pełkińska | 2:2 |
2021-04-29 | Podhale Nowy Targ | ŁKS Probudex Łagów | 2:1 |
2021-04-29 | Stal Kraśnik | Wisła Puławy | 1:1 |
2021-04-29 | KS Wiązownica | Sokół Sieniawa | 0:2 |
2021-04-29 | Wisła Sandomierz | Orlęta Radzyń Podlaski | 2:1 |
2021-04-29 | Lewart Lubartów | Stal Stalowa Wola | 1:2 |
33. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-04-29 | Jutrzenka Giebułtów | Podhale Nowy Targ | 1:2 |
2021-04-29 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Korona II Kielce | 1:3 |
2021-04-29 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Hetman Zamość | 6:0 |
2021-04-29 | Podlasie Biała Podlaska | Chełmianka Chełm | 1:1 |
2021-04-29 | Avia Świdnik | Wisłoka Dębica | 2:0 |
2021-04-29 | Cracovia II | Wisła Sandomierz | 6:2 |
2021-04-29 | Orlęta Radzyń Podlaski | KS Wiązownica | 4:0 |
2021-04-29 | Sokół Sieniawa | Stal Kraśnik | 2:2 |
2021-04-29 | Wisła Puławy | ŁKS Probudex Łagów | 3:1 |
2021-04-29 | Stal Stalowa Wola | Siarka Tarnobrzeg | 4:0 |
34. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-05-02 | Cracovia II | KS Wiązownica | 4:1 |
2021-05-02 | Lewart Lubartów | Avia Świdnik | 2:3 |
2021-05-02 | Wisłoka Dębica | Podlasie Biała Podlaska | 1:0 |
2021-05-02 | Chełmianka Chełm | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 2:0 |
2021-05-02 | Hetman Zamość | Wólczanka Wólka Pełkińska | 3:3 |
2021-05-09 12:00 | Korona II Kielce | Jutrzenka Giebułtów | 2:2 |
2021-05-02 | Podhale Nowy Targ | Wisła Puławy | 1:1 |
2021-05-02 | ŁKS Probudex Łagów | Sokół Sieniawa | 0:1 |
2021-05-02 | Stal Kraśnik | Orlęta Radzyń Podlaski | 0:3 |
2021-05-02 | Wisła Sandomierz | Stal Stalowa Wola | 0:3 |
35. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-05-16 12:00 | Korona II Kielce | Podhale Nowy Targ | 0:0 |
2021-05-02 | Jutrzenka Giebułtów | Hetman Zamość | 5:3 |
2021-05-02 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Chełmianka Chełm | 1:1 |
2021-05-02 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Wisłoka Dębica | 2:0 |
2021-05-02 | Podlasie Biała Podlaska | Lewart Lubartów | 0:1 |
2021-05-02 | Avia Świdnik | Siarka Tarnobrzeg | 2:1 |
2021-05-02 | Cracovia II | Stal Kraśnik | 2:1 |
2021-05-02 | Orlęta Radzyń Podlaski | ŁKS Probudex Łagów | 1:0 |
2021-05-02 | Sokół Sieniawa | Wisła Puławy | 0:1 |
2021-05-02 | Stal Stalowa Wola | KS Wiązownica | 2:2 |
36. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-05-02 | Wisła Sandomierz | Avia Świdnik | 0:1 |
2021-05-02 | Siarka Tarnobrzeg | Podlasie Biała Podlaska | 3:2 |
2021-05-02 | Lewart Lubartów | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | 1:1 |
2021-05-02 | Wisłoka Dębica | Wólczanka Wólka Pełkińska | 4:1 |
2021-05-02 | Chełmianka Chełm | Jutrzenka Giebułtów | |
2021-05-19 17:00 | Hetman Zamość | Korona II Kielce | 1:0 |
2021-05-02 | Podhale Nowy Targ | Sokół Sieniawa | 1:2 |
2021-05-02 | Wisła Puławy | Orlęta Radzyń Podlaski | 2:1 |
2021-05-02 | ŁKS Probudex Łagów | Cracovia II | 2:2 |
2021-05-02 | Stal Kraśnik | Stal Stalowa Wola | 0:2 |
37. kolejka
Data | Gospodarz | Gość | Wynik |
---|---|---|---|
2021-05-02 | Hetman Zamość | Podhale Nowy Targ | 2:1 |
2021-05-02 | Korona II Kielce | Chełmianka Chełm | 0:1 |
2021-05-02 | Jutrzenka Giebułtów | Wisłoka Dębica | 2:8 |
2021-05-02 | Wólczanka Wólka Pełkińska | Lewart Lubartów | 3:0 |
2021-05-02 | KSZO 1929 Ostrowiec Św. | Siarka Tarnobrzeg | 1:0 |
2021-05-02 | Podlasie Biała Podlaska | Wisła Sandomierz | 1:1 |
2021-05-02 | Avia Świdnik | KS Wiązownica | 3:0 |
2021-05-02 | Cracovia II | Wisła Puławy | 2:0 |
2021-05-02 | Orlęta Radzyń Podlaski | Sokół Sieniawa | 0:1 |
2021-05-02 | Stal Stalowa Wola | ŁKS Probudex Łagów | 3:2 |