Stolica świętokrzyskiego gospodarzem finałowego turnieju mistrzostw Polski młodzików w siatkówce! Już 1 maja w Kielcach do rywalizacji przystąpi osiem najlepszych zespołów, a wśród nich ekipa Aluronu CMC Wybickiego Kielce.
W dniach 1.03-3.03 w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Kielcach odbył się Turniej 1/8 Młodzieżowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w piłce siatkowej.
W miniony weekend w hali sportowej ZPO nr 2 w Kielcach został rozegrany turniej 1/8 Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę siatkową. W turnieju udział wzięły 4 drużyny z województw: świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego i podkarpackiego.
W ostatni weekend Stowarzyszenie Fun Sport Kielce zorganizowało dwa Ogólnopolskie Turnieje w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W sumie w turniejach udział wzięło prawie 230 dziewcząt w wieku 14-19 lat.
W najbliższy weekend w Kielcach, tj. 16-17 września, odbędzie się turniej piłki siatkowej młodych zawodniczek z kilku regionów Polski. Zawody zostaną rozegrane w kategorii juniorek i juniorek młodszych.
W miniony weekend zawodniczki UKS SMS Wybicki Kielce wzięły udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Warszawie.
Już w poniedziałek, tj. 4 września o godzinie 10, odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym przy ul. Jagiellońskiej 90. W wydarzeniu weźmie udział m.in. Mateusz Bieniek czy Waldemar Wspaniały, czyli osobistości, których fanom siatkówki nie trzeba przedstawiać.
W ostatni weekend w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Kielcach odbył się półfinałowy Turniej Barażowy o awans do II Ligi Piłki Siatkowej Kobiet.
Już w najbliższą sobotę, 22 października w Zagnańsku do zmagań w ramach Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej stanie 12 drużyn. Będą to składy między innymi z wojewódzkiej policji, straży pożarnej, starostwa powiatowego, urzędu marszałkowskiego a także z urzędów gmin
Dnia 30 lipca 2022 roku na boisku w Gminie Bliżyn odbędzie się I edycja Turnieju Uninet Beach Volleyball 2022.
To nazwisko kojarzy każdy fan siatkówki w stolicy województwa świętokrzyskiego. Adam Swaczyna, który swojego czasu występował w barwach między innych Farta Kielce, trafił właśnie do reprezentacji Polski.
Siatkarskie emocje w stolicy województwa świętokrzyskiego. Kielce do 13 września będą gościć zespoły w ramach 1/4 Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
Przed nami dawka siatkarskich emocji w stolicy województwa świętokrzyskiego. W zbliżającą się niedzielę odbędzie się Turniej Inauguracyjny Świętokrzyskiej Ligi Młodziczek.
Drużyna Stowarzyszenia Fun Sport Kielce pod przewodnictwem trenerów Kamili Siciarskiej i Tomasza Dębowskiego zwyciężyła w turnieju finałowym Świętokrzyskiej Ligi Młodziczek, jaki został rozegrany 14 marca w Kluczewsku. Kielecki zespół pokonał MKS Galę Skarżysko Kam. 2:0 oraz SP Arkę Kluczewsko 2:1. W nagrodę kielczanki zagrają w ćwierćfinałach mistrzostw Polski.
W sobotę zakończył się dwudniowy Ogólnopolski Turniej Dziewcząt z rocznika 2005 i młodszych FUN CUP VOLLEYBALL KIELCE 2020. W zawodach wygrała ekipa Energi MKS Kalisz Volleyball.
Twórca sukcesów kieleckiej siatkówki, Dariusz Daszkiewicz, został zwolniony z funkcji trenera GKS Katowice. Umowa, obowiązująca do 31 maja, została jednostronnie zerwana przez klub. To o tyle zaskakujące informacje, że prowadzona przez niego ekipa zajęła w minionym sezonie szóste miejsce i była rewelacją rozgrywek. W GKS Katowice grało też kilku zawodników, prowadzonych przez Daszkiewicza w Kielcach.
Przed kilkoma dniami w Hali Zespołu Szkół nr 2 w Kielcach odbył się Turniej Finałowy Świętokrzyskiej Ligi Młodziczek, celem którego jest wyłonienia mistrzyń województwa. Walczyły w nim trzy najlepsze zespoły regionu po rundzie zasadniczej – gospodarz turnieju Fun Sport Kielce, MKS Gala Skarżysko-Kamienna i SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Najlepsze w tej rywalizacji okazały się przedstawicieli Kielc.
Według naszych nieoficjalnych informacji, stowarzyszenie KPS Kielce postawione zostało w stan likwidacji. Jest to decyzja, jaką podjęli w środę członkowie Stowarzyszenia podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia. W piątek natomiast toczyły się jeszcze rozmowy w ratuszu miasta z prezydentem Bogdanem Wentą. To oznacza jedno - seniorska siatkówka wkrótce zniknie z mapy miasta Kielce.
Siatkarze Buskowianki Kielce mają za sobą już ostatni mecz sezonu I ligi. Kielczanie ulegli w nim na wyjeździe MCKiS Jaworzno 1:3 i tym samym zajęli dziesiąte miejsce w ligowej klasyfikacji. To oznacza, że kielecki klub utrzymał się w lidze na kolejny sezon bez konieczności grania fazy play out.
Bardzo cenne okazało się zwycięstwo siatkarzy Buskowianki Kielce w przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego I ligi. Kielczanie pokonali MCKiS Jaworzno 3:1 (25:22, 25:23, 19:25, 25:22) i dzięki porażkom rywali utrzymali się w I lidze na następny sezon.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group