Wielokrotny mistrz Polski, aktualny lider tabeli oraz co ciekawe, lider tabeli wszechczasów Fogo Futsal Ekstraklasy. To tylko niektóre z wyrażeń opisujących Rekord Bielsko-Biała, rywala Moravii Tompawex Obice w 1/8 finału futsalowego Pucharu Polski. Ekipa spod Kielc robiła, co mogła, ale ostatecznie zakończyła ten mecz wyraźną porażką.
W niedziele 18 lutego Polonia wygrywa bardzo ważny mecz z ATS Akanza AZS UMCS Lublin stosunkiem 8:2.
Moravia Tompawex Obice podejmie aktualnego mistrza Polski Rekord Bielsko-Biała. Wszystko za sprawą pojedynku w 1/8 finału futsalowego Pucharu Polski.
Drużyny z naszego regionu powróciły do gry na szczeblach Ligi Centralnej, a także 1 ligi. W Końskich doszło do nieoczekiwanej zmiany na ważnej pozycji.
Znakomicie rozpoczęli nasi tenisiści stołowi występy w Lotto Superlidze w 2024 roku. Po zwycięstwie w Suchedniowie z Poltarex Pogonią Lębork 3:0, dziś Global Pharma Orlicz 1924 pokonał na wyjeździe Akademię Zamojską 3:1.
Każde wyjście traktujesz, jako okazję do tego, by się modnie ubrać? Chcesz być na bieżąco z trendami, by wyglądać dobrze i na czasie? W takim razie sprawdź, co będzie na topie w nadchodzącym sezonie wiosna/lato. Tak, by na wyjściu ze znajomymi wyróżniać się dobrym gustem!
Zawodniczki UKS SMS Wybicki Kielce zagrają w ćwierćfinałowym turnieju o mistrzostwo Polski juniorek. W dniach 8-11 lutego Hala X LO w Kielcach będzie gościć tę imprezę.
KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów wygrał 3:0 pierwszy tegoroczny mecz w Lotto Superlidze i umocnił się na prowadzeniu w tabeli Grupy Spadkowej. Klub zrealizował ważny krok w stronę fazy play-off.
W 11. kolejce I ligi szczypiornistów rezerwy SMS-u Kielce pokonały akademików z Lublina. KSZO przegrał w Zawierciu, KSSPR okazał się natomiast lepszy w derbach regionu od Wisły Sandomierz.
Po bardzo wyrównanym meczu Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów przegrał we Francji z Pontoise Cergy 2:3 w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Europy. Klub ze świętokrzyskiego kończy rozgrywki na miejscach 5-8 na Starym Kontynencie.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group