W niedzielę w Leszczynach odbył się Narodowy Dzień Sportu z Go4it, czyli ogólnopolska odsłona promocji aktywności fizycznej. Na to wydarzenie przybyły tłumy dzieci oraz ich opiekunów.
W latach 90. były krzykiem mody, zwłaszcza w rowerach MTB: nie trzeba było z nich korzystać, wystarczyło je mieć. Dziś są mniej trendy, ale nie o to przecież chodzi. Rogi rowerowe dają odpoczynek dłoniom i odciążają nadgarstki oraz pozwalają przybrać różne pozycje jazdy w długiej trasie, czyniąc ją wygodniejszą. Znajdziesz je w wielu wariantach: rozmiarach i kształtach, dlatego podpowiadamy, co i kiedy się sprawdzi.
Przed nami kolejne wydarzenie w naszym regionie, którego odbiorcami będą zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Już 17 września w całym kraju odbędzie Narodowy Dzień Sportu, a więc ogólnopolska promocja aktywności fizycznej. Ta będzie obecna także w świętokrzyskim.
W ostatnią niedzielę, cykl zwodów MTB Cross zawitał do Bodzentyna. Prognozy były bardzo dynamiczne. Mówiły one, że w niedzielę może popadać do południa, ale nie musi. Było to bardzo zwodnicze - mało zawodników lubi jeździć w deszczu.
W prestiżowym meczu o „Puchar Orlicza 1924” KS Global Pharma pokonał w Suchedniowie zaprzyjaźniony zespół Panathinaikosu Ateny 4:2.
– Przed nami najtrudniejszy, ale i najciekawszy sezon w historii klubu. Marzy mi się awans do II rundy grupowej Ligi Mistrzów, aby cały Suchedniów mógł nam kibicować. W Lotto Superlidze podstawowym celem jest awans do play-off – mówi Maciej Glijer, prezes KS Global Pharma Orlicz 1924.
W niedzielę, 1 października odbędzie się kolejna edycja najstarszego biegu w stolicy województwa świętokrzyskiego, Kieleckiej Dychy. Będzie to pierwszy raz, gdy bieg zostanie poprowadzony ulicami w centrum miasta.
Właściwy dobór kijków narciarskich zapewni Ci bezpieczną i komfortową jazdę. Sprawdź, na które kryteria zwrócić uwagę i sięgnij po rozwiązanie najlepiej dopasowane do własnych potrzeb.
W dzisiejszych czasach posiadanie basenu w ogrodzie staje się coraz popularniejsze. Jednak aby cieszyć się czystą i klarowną wodą, niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej pompy wodnej. Wybór najlepszej pompy to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim efektywności i skuteczności działania. W tym artykule podpowiemy, jak wybrać najodpowiedniejszą pompę do Twojego basenu.
Okienko transferowe w Lotto Superlidze zostało zamknięte, a więc oficjalnie możemy ogłosić 8-osobową (po 4 Polaków i obcokrajowców) kadrę KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów na sezon 2023/24.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group