Kielczanin Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland, został nowym członkiem Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Koszykówki. Koncern motoryzacyjny jest m. in. głównym sponsorem kieleckiej Korony.
Niemalże 10 lat aktywności na lokalnym rynku informacyjnym. To właśnie tutaj odnieśliśmy sporo dziennikarskich sukcesów. Co więcej, nasze artykuły – zasięgiem i uznaniem – nie zatrzymywały się w granicach województwa świętokrzyskiego. Cytowały nas największe gazety, portale i stacje telewizyjne w kraju. Przez lata zbudowaliśmy silną markę, którą teraz każdego miesiąca odwiedza ok. 50 tys. fanów. To potencjał, który może wykorzystać lokalne środowisko biznesowe.
Z okazji nadchodzącego 2019 roku, pragniemy złożyć wszystkim naszym Czytelnikom jak najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, radości oraz wszelkiej pomyślności w każdej sferze życia. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie wszystkim kibicom kieleckiego sportu same pozytywne wiadomości, a kluby z naszego miasta dadzą nam mnóstwo powodów do radości!
Wesołych, radosnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia wszystkim swoim czytelnikom życzy redakcja portalu CKsport.pl!
Po raz drugi na kieleckiej "Karczówce" odbył się charytatywny bieg "Pallotyńska 10", z którego cały dochód został przekazany na leczenie Adama Pawlikiewicza, zmagającego się z chorobą byłego prezesa Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce. Na malowniczej trasie stanęło do rywalizacji 130 osób. Wśród startujących była cała społeczność kieleckiego klubu - na czele z prezesem Krzysztofem Zającem, trenerem Mirosławem Smyłą oraz całym jego sztabem szkoleniowym.
Po raz drugi na kieleckiej "Karczówce" odbędzie się "Pallotyńska 10" - bieg charytatywny, z którego cały dochód zostanie przekazany na leczenie Adama Pawlikiewicza. Wieloletni prezes Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce walczy ze śmiertelną chorobą: przewlekłą białaczką szpikową. Biegacze pobiegną na trasach o długości 5 km oraz 10 km. Zmagania ruszą w sobotę o godz. 10.
Na jubileuszowej Gali FigTTime20 w podkrakowskich Niepołomicach wystartowało 3 reprezentantów Akademii Muay Thai Kielce. Wszystkie pojedynki zostały stoczone na bardzo dobrym poziomie, w mocnym tempie. Do Kielc wrócili z jednym zwycięstwem na koncie.
Już za tydzień, 12 października o godz. 10:00 w Parku Miejskim w Kielcach ruszy XI edycja biegu w ramach akcji "Kielce biegają". W zawodach wystartują dzieci, młodzież oraz dorośli w czterech kategoriach wiekowych. Pobiegną na trzech trasach - odpowiednio dostosowanych do wieku i obciążenia. Zapisy i rejestracje na biegi trwają.
Co roku czekamy na ten dzień - 25 września. A w tym roku jest to data szczególna, wyjątkowa. Portal CKsport.pl kończy dziś okrągłe, 10 urodziny! Aż trudno w to uwierzyć, ale jesteśmy z Wami już całą dekadę. Kto by pomyślał, że ten czas zleci tak szybko!
Dziecięca Akademia Piłkarska cały czas prowadzi zapisy na piłkarskie zajęcia dla najmłodszych. Treningi ruszyły już 17 września, ale jeszcze nic straconego - nabór trwa nadal. Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group