Rusza długo wyczekiwana inwestycja przy najstarszej szkole stolicy województwa świętokrzyskiego. Chodzi o I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, na placu której wybudowana zostanie hala sportowa z łącznikiem i dodatkowymi salami dydaktycznymi.
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Kielce przypomina, że jeszcze tylko do 10 stycznia można składać wnioski dotyczące nagrody za osiągnięcia sportowe w 2021 roku. Zgłoszenia złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.
Redakcja portalu CKsport pragnie złożyć wszystkim swoim czytelnikom najlepsze życzenia - zdrowych, wesołych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia! I oczywiście wielu szczęśliwych chwil w życiu prywatnym, spełnienia w życiu zawodowym, a także - rzecz jasna - wielu pozytywnych sportowych emocji!
Fani rowerowych i biegowych wrażeń sportowy sezon 2022 mogą rozpocząć na początku stycznia! Już w pierwszy noworocznych weekend w Kielcach będzie miał miejsce wyjątkowy bieg oraz zawody MTB, czyli Ultra CK Maraton.
Zaprezentowana została trasa Tour de Pologne 2022. Na mapę wyścigu wracają Kielce. To właśnie w stolicy województwa świętokrzyskiego wystartuje 79. edycja zawodów, która potrwa od 30 lipca do 5 sierpnia 2022 roku.
Niewątpliwą sensacją było ostatnie spotkanie w hali w Radomiu. HydroTruck podjął na własnym boisku mistrza Polski, BM Stal Ostrów Wielkopolski. Trudno było wyobrazić sobie trudniejszego przeciwnika dla Radomian, jednak gospodarze sprawili ogromną niespodziankę kibicom i dziennikarzom.
Są sytuacje wobec których ciężko jest przejść obojętnie. Zdarzenia losowe, są niezmiernie trudne do przeciwdziałania.
Nieuchronnie do końca zbliża się głosowanie w kolejnej edycji kieleckiego Budżetu Obywatelskiego. W tym materiale prezentujemy wszystkie sportowe projekty małe i duże, na które można oddać swój głos.
Jeszcze nie opadł kurz po pierwszej odsłonie koszykarskiej imprezy stworzonej z myślą o amatorach, a przed nami kolejna odsłona. Już wkrótce rusza druga edycja CKNBA i trwa rejestracja drużyn.
Dziś zmarł nagle Zbigniew Pacelt, wybitna postać polskiego sportu i olimpizmu, 3-krotny olimpijczyk-sportowiec i 13-krotny uczestnik igrzysk olimpijskich pochodzący z województwa świętokrzyskiego.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group