Kielecki klub ruszył do ofensywy transferowej i już zaprezentował dwóch nowych zawodników. Ci przystąpią z Polonią Kielce do startującego 10 września sezonu I ligi tenisistów stołowych.
Powrót do ścigania się w gminie Sobków na trasach MTB Cross po 6 latach. Start i meta zostały ulokowane obok boiska w Sobkowie, natomiast trasa prowadziła wzgórzami Sobkowsko-Korytnickimi, zahaczając o pasmo Zbrzańskie.
Przykre wiadomości napłynęły z Świętokrzyskiej Federacji Sportu. Zmarł Zbigniew Wojciechowski, Prezes Świętokrzyskiego Związku Badmintona.
Tour de Pologne wystartował! Kolaże wyruszyli w 79. edycję wyścigu z kieleckiego rynku. Zapraszamy na relację zdjęciową, autorstwa Urzędu Miasta Kielce.
W najbliższą sobotę 30 lipca o godzinie 11:30 ze stolicy województwa świętokrzyskiego wystartuje 79. edycja Tour de Pologne. Pierwszy etap zaczyna się w Kielcach na Rynku. Kolarze, po pokonaniu 218 kilometrów, zakończą etap w Lublinie.
Na trasie ostatnich zawodów MTB Cross w Morawicy (17.07.2022), największe utrudnienie dodała pogoda. Na dwa dni przed zawodami spadły intensywne deszcze. Tras ona nie zaburzyła zbyt mocno. Najkrótsza w ogóle nie została dotknięta zmianami - dalej była bardzo prosta. Średnia i długa jednak zafundowały nową przeszkodę terenową o wilgotności 100%.
Tour de Pologne to kolarska Liga Mistrzów, w której udział biorą przedstawiciele niemal 50 państw z całego świata. Transmisja z wydarzenia trafia do 150 krajów! Jednym z partnerów pierwszego etapu 79.Tour de Pologne są Targi Kielce.
MTB Cross edycja w Kielcach jest już za nami, była to trudna edycja. Pogoda nie oszczędzała zawodników, a i trasa jest jedną z trudniejszych w cyklu. To była zdecydowanie trasa dla osób doświadczonych, nawet na krótkich trasach.
Marcin Długosz, kielecki biegacz i dziennikarz TVP Sport, a także nasz były redakcyjny kolega portalu CKsport.pl dokonał niemożliwego! Przez 30 godzin nieustannego biegu pokonał dystans 200 km, a wszystko to w szczytnym celu - aby pomóc chorej Malince, mieszkance Kielc.
Rynek bukmacherski dynamicznie się rozwija i oferuje graczom wiele ciekawych rozwiązań w postacie kodów powitalnych i ofert promocyjnych od różnych bukmacherów. Profesjonalni typerzy wiedzą, że dla początkujących graczy znalezienie zaufanego bukmachera to ważny etap w świecie typerskim.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group