Bez zdobyczy punktowych zakończyli zmagania w dwóch ostatnich kolejkach Lotto Superligi, tenisiści stołowi Global Pharmy Orlicz 1924 Suchedniów.
W dniach 23-26 listopada odbędą się finały Mistrzostwa Świata w Triathlonie. Wieńcząca sezon impreza odbędzie się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w Abu Dhabi. Wśród reprezentujących Polskę zawodników znajduje się także kielczanin Paweł Chamera – członek kadry narodowej Polskiego Związku Triathlonu
Polonia Król Montaż Zbrojeń Kielce w 3. kolejce 1 ligi tenisa stołowego pokonała Piast Ostrzeszów.
Ostatni sezon ligi polsko-litewskiej pokazał, że stolica województwa świętokrzyskiego jest bardzo mocna w pokera sportowego. Udowodnili to Marcin Senderowski, Mateusz Marzec, Daniel Miechówka, Rafał Jamorski, Mariusz Fulbiszewski i Adam Komorowski.
Tenisiści stołowi Global Pharmy Orlicz 1924 Suchedniów rozegrali w piątek 7. kolejkę Lotto Superligi. W suchedniowskiej hali gościli ZKS Palmiarię Zielona Góra i nie pozwolili gościom na wywalczenie choćby jednego punktu.
Czterokrotny zwycięzca Pucharu Świata w skokach narciarskich był gościem honorowym podczas ceremonii otwarcia nowej skoczni przy szkole podstawowej nr 9 w Kielcach. Adam Małysz oprócz wręczenia nagród zwycięzcom premierowego konkursu wypowiadał się również pochlebnie o całym województwie świętokrzyskim.
Po bardzo zaciętej rywalizacji, Polonia Król Montaż Zbrojenia Kielce zwycięża w kolejnym starciu rozgrywanym w ramach tenisowej 1. Ligi Mężczyzn (grupa południowa).
Jak już informowaliśmy jakiś czas temu, legenda polskiego sportu, Adam Małysz zawita na uroczystym otwarciu skoczni narciarskiej w Kielcach. Mini obiekt został ulokowany przy szkole nr 9. im Adolfa Dygasińskiego.
Kolejne dwa mecze rozegrali suchedniowscy tenisiści stołowi w ramach Lotto Superligi i oba wygrali w identycznym stosunku 3:1. W piątek wygrali z Olimpia-Unią Grudziądz, a w niedzielę w Zamościu z Akademią Zamojską.
Już w najbliższą sobotę w Borkowie odbędzie się wyścig z serii Świętokrzyska Liga Szkółek Kolarskich.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2022 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group