Dokładnie 25 września 2009 roku oficjalnie do życia powołany został portal CKsport.pl. A zatem mamy już 12 lat! Piękny wiek, w którym śmiało możemy stwierdzić, że jeszcze wszystko przed nami!
Dariusz Daszkiewicz, który od lat związany jest z kielecką siatkówką, stanął na czele I Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Kielce. To wydarzenie startuje już dziś, a wstęp jest bezpłatny.
KS Stella Kielce oraz Miasto Kielce zapraszają na „Dzień z łukiem” organizowany w ramach I Festiwalu Wiatru. W imprezie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku 10-16 lat.
Przed nami GRANDARUN Ekstremalny Bieg Świętokrzyski. Jak podkreślają organizatorzy, to pierwszy taki bieg przełajowy w naszym województwie. Impreza ma rangę ogólnopolską i będzie liczyła aż dwadzieścia pięć różnych przeszkód.
Spod kieleckiej Bazyliki Katedralnej wyruszył dziś rajd rowerowy, upamiętniający 80 żołnierzy 4. Pułku Piechoty Legionów, walczących z wojskami niemieckimi w obronie Półwyspu Helskiego we wrześniu 1939 roku Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Kielc Bogdan Wenta.
Kielczanin Maksym Chudzicki poleci do Japonii, aby rywalizować w turnieju tenisa stołowego. Słysząc o tej dyscyplinie na igrzyskach paraolimpijskich wszyscy mają przed oczami wielokrotną mistrzynie Natalie Partykę, jednak Chudzicki również nie jest pozbawiony szans w walce o medale.
Na tę informację czekali wszyscy fani jazdy na deskorolkach, rolkach, hulajnogach i rowerach. Rozbudowa skateparku na kieleckiej Kadzielni jest coraz bliżej. W piątek doszło do podpisania umowy między Urzędem Miasta Kielce, a wykonawcą robót.
Dwadzieścia cztery plansze prezentujące w telegraficznym skrócie osiągnięcia klubu ze stolicy województwa świętokrzyskiego. Na Rynku odsłonięta została wystawa z okazji 75-lecia istnienia Tęczy Społem Kielce. Wszyscy chętni będą poznawać historię klubu do końca sierpnia.
Już 22 sierpnia w Bodzentynie odbędzie się GRANDARUN Ekstremalny Bieg Świętokrzyski. Jak podkreślają organizatorzy, to pierwszy taki bieg przełajowy w naszym województwie. Impreza ma rangę ogólnopolską i będzie liczyła aż dwadzieścia pięć różnych przeszkód.
Łukasz Ciszek – łucznik Zrzeszenia Sportu i Rehabilitacji „Start” Kielce potrzebuje wsparcia. Zawodnik uzyskał kwalifikację na igrzyska paraolimpijskie w Tokio i musi teraz uzbierać 15 tysięcy złotych na dodatkowy sprzęt, który podczas igrzysk może się okazać niezbędny.

Zobacz archiwum informacji

Projekt i wykonanie: CK Media Group