W piątek oficjalnie otwarty został widowiskowy i imponujący lodospad na kieleckiej Kadzielni. Jako pierwsi z ekstremalnej wspinaczki skorzystali członkowie Świętokrzyskiego Klubu Alpinistycznego.
Drodzy Czytelnicy, dziś nie przeczytacie wiadomości. Zamilkły także stacje radiowe, swoich programów nie nadają największe telewizje. Nie działają portale internetowe.
Co najmniej do 14 lutego rząd przedłużył obostrzenia dotyczące sportu amatorskiego, siłowni, aquaparków, basenów, czy ośrodków sportowych. Zamknięte pozostaną także stoki. Coraz więcej przedsiębiorców wyłamuje się i otwiera swoje miejsca aktywności fizycznej pomimo rządowych rozporządzeń.
Historyczny dzień dla kieleckiego klubu żeglarskiego Zalew Kielce. Utalentowana kielczanka, Natalia Nadrzewia będzie miała sprzęt olimpijski godny mistrzów. Trenująca w kieleckim klubie dwukrotna mistrzyni Polski otrzymała voucher na zakup łódki olimpijskiej klasy Laser Radial. 15-letnią kielczankę wsparło Ministerstwo Sportu. Nowy sprzęt pomoże jej sięgać po kolejne sukcesy.
Krzysztof Ratajski pokonał po fascynującym i dramatycznym spotkaniu Niemca Gabriela Clemensa 4:3 w 1/8 finału mistrzostw świata w Darcie. Skarżyszczanin pisze tym samym historie tej dyscypliny w Polsce.
Pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej Krzysztof Ratajski awansował do 4. rundy prestiżowego turnieju mistrzostw świata federacji PDC w Darcie. Jest to największy sukces w historii tej dyscypliny w Polsce.
Wesołych, radosnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia wszystkim swoim czytelnikom życzy redakcja portalu CKsport.pl!
Kielczanin Dominik Kowalik to fan kolarstwa oraz twórca fundacji Wielka Radość na Małych Kółkach. Swoją pasję łączy z pomocą dzieciom, dla których samodzielnie wyremontował ponad 130 rowerów. Zapraszamy na wywiad z Dominikiem, w nim między innymi o samej fundacji, frajdzie z pomagania oraz problemach spowodowanych pandemią.
Dominik Kowalik jest założycielem fundacji Wielka Radość na Małych Kółkach, która obdarowuje potrzebujących wyremontowanymi rowerami. Jednak obecne czasu mocno utrudniają pracę działalności kielczanina. – Nie umiem prosić, ale gdzie się da wspominam o tym. Niech dzieci, które marzą i potrzebują dostaną wymarzony rower – apeluje nasz rozmówca
KS Pactum Scyzory Kielce zdobył Puchar Polski w koszykówce na wózkach. Turniej odbył się w Suchedniowie, gdzie kielczanie pokonali wszystkich przeciwników i triumfowali w całych rozgrywkach bez ani jednej porażki.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group