Wielka gratka dla fanów sportów rowerowych. Już 1-2 kwietnia odbędą się IV Zawody o Puchar Telegrafu Kielce. Wciąż można się zapisać.
Wielokrotnie słyszeliśmy, że Góry Świętokrzyskie są płaskie. Aby pojeździć po górach trzeba jechać do... i tutaj wstaw miejscowość. Otóż nie, nasze góry są wyśmienite do jazdy. Oczywiście, nie ma bardzo długich podjazdów, nie ma kilometrowych zjazdów - są interwały, mocne i bardzo przyjemne.
Za sprawą Świętokrzyskiej Federacji Sportu rusza projekt skierowany do klubów sportowych w naszym regionie. Nosi on nazwę "Energia dla Świętokrzyskiego Sportu" i jego głównym założeniem będą szkolenia z zakresu między innymi pozyskiwania sponsorów, czy komunikacji medialnej. Ale nie tylko.
KS Polonia Król Montaż Zbrojenia pokonała w miniony weekend GMKS Strzelec Frysztak 8:2. Kielczanie zrobili kolejny krok w stronę Superligi.
Za nami 14. kolejka grupy południowej 1 Ligi Mężczyzn w tenisa stołowego. Swój mecz rozegrała Polonia Król Montaż Zbrojenia Kielce. Wyjazdowy mecz zakończył się pogromem, choć wynik, który poszedł w świat, nie oddaje charakteru tego starcia.
Turnieje rozgrywane są w odmianie steel dart czyli lotkami posiadającymi stalowe groty, zawsze w formacie double out czyli, aby zakończyć lega należy rzucić wartość podwójną lub tzw. „czerwony środek”.
Zajęcia dodatkowe dla żłobków, przedszkoli, klas podstawowych 1-3 i świetlic a także dla osób prywatnych.
Już 30 stycznia w województwie świętokrzyskim ruszają ferie zimowe. To najlepszy moment na korzystanie przez dzieci z odrobiny zimowych atrakcji. Tych można się spodziewać na Telegrafie Kielce.
Ultra CK Maraton składa się z trzech dystansów: "piekielna pętla", "upiorna trzydziestka" oraz "czarci oddech" To mało mówiące nazwy, które jednak na stałe wchodzą w kalendarz imprez sportowych. Wszystko w leśnym krajobrazie kieleckich rezerwatów przyrody. Za nami kolejna odsłona tego wydarzenia.
Upadek Macieja Giemzy na drugim etapie sprawił, że ten musiał się wycofać z Rajdu Dakar. Piekoszowianin odniósł kontuzję i nie był w stanie kontynuować wyścigu.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group