Po wymagających pierwszych zawodach w Daleszycach cyklu MTB Cross, kurz już dawno opadł. Przyszła kolej na następne zawody, tym razem gospodarzem jest Piekoszów, już w najbliższą niedzielę.
W miniony weekend w Kielcach odbyło się wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz tego miasta. Chodzi o Piątkę dla Bartka, jaka po raz jedenasty zawitała do stolicy województwa świętokrzyskiego. W biegu wzięło udział kilkaset osób.
Seria Percy Jackson to jedna z najpopularniejszych serii książek dla dzieci i młodzieży. Autor, Rick Riordan, stworzył wspaniałą opowieść o młodym chłopcu, Percy'm Jacksonie, który odkrywa, że jest półbogiem - dzieckiem boga greckiego i zwykłego człowieka. W serii, Percy i jego przyjaciele podróżują przez świat mitologii greckiej, aby odkryć tajemnice swojego pochodzenia i chronić świat przed groźnymi wrogami.
Rowery elektryczne cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego, są ekologicznym środkiem transportu i można nimi pokonać dłuższy dystans bez większego wysiłku. W tym poradniku przeczytasz, co jeszcze przemawia za inwestycją w taki jednoślad!
Kolejny sukces klubu z województwa świętokrzyskiego! Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów awansował do półfinału Lotto Superligi. Wszystko za sprawą udanych ćwierćfinałów.
Za nami kolejna impreza rowerowa zlokalizowana na terenie województwa świętokrzyskiego. W minioną niedzielę podkieleckie Daleszyce zostały opanowane przez kolarzy górskich. W sumie w tym wydarzeniu wzięło udział około 400 osób!
Wielka gratka dla fanów sportów rowerowych. Już 1-2 kwietnia odbędą się IV Zawody o Puchar Telegrafu Kielce. Wciąż można się zapisać.
Wielokrotnie słyszeliśmy, że Góry Świętokrzyskie są płaskie. Aby pojeździć po górach trzeba jechać do... i tutaj wstaw miejscowość. Otóż nie, nasze góry są wyśmienite do jazdy. Oczywiście, nie ma bardzo długich podjazdów, nie ma kilometrowych zjazdów - są interwały, mocne i bardzo przyjemne.
Za sprawą Świętokrzyskiej Federacji Sportu rusza projekt skierowany do klubów sportowych w naszym regionie. Nosi on nazwę "Energia dla Świętokrzyskiego Sportu" i jego głównym założeniem będą szkolenia z zakresu między innymi pozyskiwania sponsorów, czy komunikacji medialnej. Ale nie tylko.
KS Polonia Król Montaż Zbrojenia pokonała w miniony weekend GMKS Strzelec Frysztak 8:2. Kielczanie zrobili kolejny krok w stronę Superligi.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group