Cztery dni potrwają zawody w ramach amatorskiego turnieju dla wszystkich organizowanego w nadchodzący weekend Kielcach przez Stowarzyszenie Sport CK. Zmagania będą toczyć się na boiskach basenu MOSiR przy ulicy Szczecińskiej 1.
W piątkowy wieczór na kieleckiej Kadzielni wystartował RK Studio Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych. Imprezę rozpoczął pojedynek Polaków z Portugalczykami w tenisie plażowym. W ceremonii otwarcia wziął udział Bogdan Wenta, prezydent miasta, który potem... sam spróbował swoich sił na piasku. Wystąpił w jednej drużynie z Pawłem Zagumnym.
Przed nami weekend pełen sportowych emocji. Piątkowy wieczór to inauguracja RK Studio Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych Kielce 2020, podczas którego zobaczymy m.in. finały Mistrzostw Polski w Tenisie Plażowym. – Pierwszy raz rozgrywamy tę imprezę w Kielcach – mówi Marta Pawłowska, prezes Polskiej Federacji Tenisa Plażowego.
Nocny pokazowy mecz z udziałem piłkarzy ręcznych Łomża Vive Kielce zwieńczy RK Studio Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych Kielce 2020. Odbędzie się on na kieleckiej Kadzielni w niedzielę, 23 sierpnia o godz. 21:30 i będzie pierwszą okazją do zobaczenia kieleckich szczypiornistów po blisko półrocznej przerwie w akcji. Pokazowe spotkanie będą mogli obejrzeć kibice.
Najbliższy weekend, czyli 21-23 sierpnia, zdominowany w Kielcach zostanie przez sport w plażowym wydaniu. Wszystko za sprawą RK Studio Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych Kielce 2020. – Ta formuła w naszym mieście się sprawdziła – podkreśla prezydent Kielc, Bogdan Wenta.
Już w najbliższy piątek (21 sierpnia) w stolicy województwa świętokrzyskiego rusza RK Studio Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych Kielce 2020. Święto sportów plażowych tym razem odbędzie się na terenie malowniczego rezerwatu Kadzielnia przy Amfiteatrze i potrwa trzy dni. Ambasadorem imprezy jest Paweł Zagumny oraz Aleksandra Adamska.
Za nami dwa tygodnie gier i zabaw na białym piasku w centrum Kielc. Odbywający się na Rynku Ogólnopolski Festiwal Sportów Plażowych – Kielce 2019 dobiegł końca. Impreza obfitowała nie tylko w turnieje o randze ogólnokrajowej w Beach Soccer, siatkówkę i piłkę ręczną. To choćby wydarzenia dla dzieci oraz młodzieży, ogólnodostępne boisko dla mieszkańców miasta, a także zajęcia fitness, taniec i impreza pod gwiazdami.
W sobotę na kieleckim Rynku mierzyły się ze sobą panie, które rywalizowały o kwalifikację do mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej. W niedzielę o tą samą stawkę zagrają panowie. Zobaczcie naszą relację zdjęciową z weekendu na kieleckiej plaży! To już ostatnie dni trwającego na niej Festiwalu Sportów Plażowych Kielce 2019.
To był wyjątkowy wieczór na kieleckiej plaży! Po zakończeniu zmagań kobiet w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Plażowej, na piasek wybiegli zawodnicy PGE VIVE Kielce. Mistrzowie Polski rozegrali pokazowy mecz w beach soccer oraz w piłkę ręczną, a potem chętnie pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia!
W piątek oraz czwartek na kieleckim Rynku toczyły się zawody w młodzieżowej siatkówce. Grały zespoły trzyosobowe oraz dwuosobowe. Oto końcowa klasyfikacja zmagań na kieleckim piasku:

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group