Za nami dwa tygodnie gier i zabaw na białym piasku w centrum Kielc. Odbywający się na Rynku Ogólnopolski Festiwal Sportów Plażowych – Kielce 2019 dobiegł końca. Impreza obfitowała nie tylko w turnieje o randze ogólnokrajowej w Beach Soccer, siatkówkę i piłkę ręczną. To choćby wydarzenia dla dzieci oraz młodzieży, ogólnodostępne boisko dla mieszkańców miasta, a także zajęcia fitness, taniec i impreza pod gwiazdami.
W sobotę na kieleckim Rynku mierzyły się ze sobą panie, które rywalizowały o kwalifikację do mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej. W niedzielę o tą samą stawkę zagrają panowie. Zobaczcie naszą relację zdjęciową z weekendu na kieleckiej plaży! To już ostatnie dni trwającego na niej Festiwalu Sportów Plażowych Kielce 2019.
To był wyjątkowy wieczór na kieleckiej plaży! Po zakończeniu zmagań kobiet w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Plażowej, na piasek wybiegli zawodnicy PGE VIVE Kielce. Mistrzowie Polski rozegrali pokazowy mecz w beach soccer oraz w piłkę ręczną, a potem chętnie pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia!
W piątek oraz czwartek na kieleckim Rynku toczyły się zawody w młodzieżowej siatkówce. Grały zespoły trzyosobowe oraz dwuosobowe. Oto końcowa klasyfikacja zmagań na kieleckim piasku:
Ogólnopolski Festiwal Sportów Plażowych – Kielce 2019 nieuchronnie zbliża się do końca. Na finiszu imprezy odbywającej się od niemal dwóch tygodni na kieleckim Rynku zobaczymy między innymi zmagania szczypiornistów na białym piasku. To jednak nie wszystko.
W środę na kieleckim Rynku odbyły się treningi pokazowe KKP Korona, w których uczestniczyły dzieci szkolące się w Akademii z roczników 2013 i 2014. Nie zabrakło dobrej zabawy, ale także sportowych emocji. Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia!
W środę na kieleckim Rynku toczyły się zmagania w ramach Młodzieżowego Festiwalu Sportów Plażowych. Na piasku zagrały dziewczęta, które rywalizowały ze sobą w plażową odmianę piłki nożnej. Zobaczcie naszą fotorelację z tego dnia!
W miniony weekend nie zabrakło ogromnych sportowych emocji na kieleckim Rynku, gdzie trwa Festiwal Sportów Plażowych Kielce 2019. W niedzielny wieczór odbyło się wydarzenie wyjątkowe - charytatywny mecz gwiazd, w którym zagrali m. in. prezydent Bogdan Wenta, Sławomir Szmal i Paweł Zagumny. Zobaczcie naszą fotorelację z tego wyjątkowego meczu!
W sobotę oraz niedzielę na kieleckim Rynku zostaną rozegrane turnieje w plażową piłkę ręczną kobiet oraz mężczyzn. Zmagania wyłonią zespoły, które wezmą udział w mistrzostwach Polski 2020. Cały czas trwają zapisy dla zespołów kobiet. Lista drużyn mężczyzn jest już pełna.
Niedziela upłynęła na kieleckim Rynku pod mianem turnieju w siatkówkę plażową mężczyzn. Puchar trafił do faworytów -Michała Kądzioły i Marcina Ociepskiego, którzy nie mieli sobie równych w starciach na piasku w centrum Kielc. Zobaczcie naszą fotorelację z tych zawodów!

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group