Hip hinge, czyli ruch zawiasowy w stawie biodrowym, to ruch wiążący się ze zgięciem i wyprostem w biodrach oraz przenoszeniem ciężaru ciała do tyłu. Perfekcyjnie wykonany hip hinge możemy zaobserwować u małych dzieci, które podnoszą jakiś przedmiot z podłogi. Niestety dorastając, zaniedbujemy ten ruch i zaczynamy go kompensować ruchami w innych częściach naszego ciała, co na dłuższą metę może nam bardzo zaszkodzić.
Problemy ze wzrokiem dotykają coraz więcej młodych osób. Większa liczba ekranów, masa bodźców świetlnych i zmęczenie sprawiają, że konieczność założenia okularów może pojawiać się wcześniej i częściej. Firmy optyczne prześcigają się w coraz to nowszych technologiach chroniących nasz najważniejszy zmysł jakim jest wzrok.
Partnerem portalu cksport.pl jest firma Prokoder Studio, która zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie reklamy dla firm, samorządów, gmin, klubów sportowych, stowarzyszeń oraz klientów indywidualnych. Chcesz wypromować się na kieleckim lub ogólnopolskim rynku? Zobacz szeroką ofertę firmy.
MeetFit to kameralne studio treningowe, w którym indywidualna opieka trenera, fizjoterapeuty i dietetyka zapewni Ci 100% gwarancję osiągnięcia celów w szybki, przyjemny i bezpieczny sposób.

Fani jednośladów powinni zarezerwować w swoich kalendarzach czas między 13 a 15 września. Po raz dziewiąty producenci rowerów oraz miłośnicy dwóch kółek spotkają się na Międzynarodowych Targach Rowerowych w Kielcach – największym wydarzeniu branżowym w kraju!

Dziecięca Akademia Piłkarska to inicjatywa, która narodziła się z miłości do sportu. Wielką pasją jej założycieli, którą pragną dzielić się ze wszystkimi, a w szczególności z dziećmi, jest piłka nożna.

To ciesząca się uznaniem bardzo wielu zadowolonych klientów sieć salonów optycznych proponujących produkty odznaczające się najwyższą jakością. Oferuje m.in. oryginalne, markowe oprawy okularowe, pochodzące od najlepszych światowych projektantów. 

 

Projekt i wykonanie: CK Media Group