Ważne zwycięstwo w ostatnim meczu pierwszej rundy I ligi piłkarek ręcznych odniosły szczypiornistki Suzuki Korony Handball Kielce. Kielczanki pokonały bezpośredniego rywala w walce o awans do Superligi - Varsovię Warszwa 25:13.
Suzuki Korona Handball rozpoczęła ligowe zmagania w nowym roku od zwycięstwa. Kielczanki pokonały w meczu 8. kolejki I ligi Wesołą Warszawa 31:25.
Występujący w PGNiG Superlidze Eurobud JKS Jarosław będzie rywalem Suzuki Korony Handball Kielce w 1/8 Pucharu Polski.
Zawodniczki Suzuki Korony Handball Kielce pokonały 34:29 Varsovię Warszawa w ramach rozgrywek Pucharu Polski i zameldowały się w 1/8 finału turnieju.
Szczypiornistki Suzuki Korony Handball Kielce wracają do gry po ziomowych urlopach. W środę o godz. 17 podejmą we własnej hali w meczu pucharowym 1/16 finału Pucharu Polski Varsovię Warszawa. Będzie to ich pierwszy mecz w 2021 roku.
Suzuki Korona Handball oficjalnie zakończyła 2020 rok. Przedostatniego dnia grudnia kielczanki rozegrały sparing z występującym w Superlidze Eurobud JKS Jarosław. Podopieczne Pawła Tetelewskiego przegrały w hali przy ul. Krakowskiej 27:37.
Marka Suzuki dostarczyła Suzuki Koronie Handball flotę samochodów. Kieleckie szczypiornistki wraz z trenerem Pawłem Tetelewskim i zarządem klubu na dzień przed Wigilią odebrały piętnaście aut, modeli Suzuki Vitara 1.4.
Na czwartkowej sesji Rady Miasta kieleccy radni znów będą debatować na budżetem miasta na rok 2021. Jednym z jego punktów jest finansowanie klubów sportowych, dla których zapisano mniej pieniędzy, niż obecnie. Suzuki Korona Handball obawia się, że pomimo wsparcia dużego sponsora, względy finansowe znów staną na przeszkodzie do gry z najlepszymi. - Każde obcinanie finansów, które były nam obiecywane, to podcinanie gałęzi, na której siedzimy – rozkłada bezradnie ręce Paweł Tetelewski, trener kiele
Suzuki Korona Handball Kielce ma już za sobą ostatni mecz w 2020 roku. Kielczanki wywalczyły w meczu pucharowym awans do 1/16 finału Pucharu Polski. Wygrały na Śląsku bez problemów ze Zgodą Ruda Śląska 38:27.
Suzuki Korona Handball pokonała w ostatnim tegorocznym meczu I ligi AZS Uniwersytet Warszawski 42:21. Kielczanki nie dały ostatniej drużynie w tabeli żadnych szans.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group