Przed nami dwa festiwale wchodzące w ramach Geofestiwalu Kielce 2022. Już 2 lipca w Ogrodzie Botanicznym odbędzie się Magiczny Festiwal w Ogrodzie, zaś w niedzielę Centrum Geoedukacji zaprasza na Festiwal Małych Odkrywców.
Przed nami GeoFestiwal Kielce 2022 łączący świetną zabawę z geologicznymi perełkami naszego miasta. Wśród atrakcji znajdziemy zarówno coś dla fanów ekstremalnych wrażeń, jak i masę fantastycznych mini eventów dla najmłodszych.
W najbliższy weekend w stolicy województwa świętokrzyskiego odbędzie się Kadzielnia Sport Festiwal, a więc już szósta edycja sportowej imprezy wchodzącej w skład tegorocznego GeoFestiwalu. Spotkanie z mediami zapowiadające to wydarzenie miało charakter... ekstremalny.
Urokliwe zakątki stolicy województwa świętokrzyskiego i mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku. To wszystko zamknięte w ramach jednego wielkiego wydarzenia. Przed nami GeoFestiwal Kielce 2022 łączący świetną zabawę z geologicznymi perełkami naszego miasta.
11 i 12 czerwca oraz 2 i 3 lipca zapraszamy na tercet wydarzeń, który połączy pierwszej klasy zabawę z geologicznymi perełkami Kielc. Kadzielnia Sport Festiwal, Magiczny Festiwal w Ogrodzie i Festiwal Małych Odkrywców to propozycje dla dużych i małych, ciekawych świata i lubiących ekscytujące wrażenia.

 

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group