59. minuta (25:29)

Kielczanki jeszcze 40 sekund w osłabieniu.

Czas dla JKSu.

58. minuta (25:29)

Kielczanki miały już sygnalizowaną grę pasywną. Podeszły do rozpaczliwego ataku i jest karny. Jednak Więckowska obija poprzeczkę. Szkoda. Wielka szkoda.

Balsam podchodzi do karnego. Broni Chojnacka, ale nie zdołała tego wyjąć. Jest bramka.

57. minuta (25:28)

Pękala dla odmiany, dwie minuty kary.

Pękala! Kolejna!

57. minuta (24:28)

Chodakowska świetnie broni i jest akcja dla Kielc!

Kielczanki odrabiają straty, ale może być już na to za późno.

56. minuta (24:28)

Kielczanki atakują, oddają rzut, ten jest zablokowany, ale był faul, wznowienie akcji i Pękala znów trafia! Czwarta bramka!

55. minuta (23:28)

Chodakowska zatrzymuje Balsam!

54. minuta (23:28)

Pękala z dystansu!

54. minuta (22:28)

Teraz oba zespoły w osłabieniu. I karny wykorzystany przez JKS. Trafia Balsam.

53. minuta (22:27)

2 minuty kary dla Gruszczyńskiej.

Więckowska z dystansu pod poprzeczkę. Dobry rzut!

52. minuta (21:27)

Dwie minuty dla Gadziny.

51. minuta (21:27)

Dorsz trafia.

Czas dla gospodyń. Trener Tetelewski jest bardzo zdenerwowany.

Ale bramki nie ma. Volovnyk dostaje piłkę z kontry i umieszcza ją w siatce.

50. minuta (21:25)

Kielce atakują.

Więckowska trafia!

49. minuta (20:25)

JKS trafił d pustej bramki.

48. minuta (20:24)

Balsam dwie minuty kary.

Kozimur podaje do Dorsz i z łatwością rozprawiają się z kielecką defensywą, która jest osłabiona brakiem jednej zawodniczki.

47. minuta (20:23)

Rosińska w słupek!

46. minuta (20:23)

I jest bramka za sprawą Mrden i dwie minuty dla Grabarczyk. Nie dobrze.

46. minuta (20:22)

Grabarczyk traci piłkę  i znowu pod grą jest Jarosław. Coraz mniej sił po kieleckiej stronie, stąd te straty.

45. minuta (20:22)

Kozimur miała mnóstwo miejsca, żeby trafić, nie miała bloku, bo go zgubiła, ale rzuciła obok słupka. Szkoda, bo teraz JKS wciąż gra w ofensywie. Kielce nie wykorzystały swojej akcji. Szybka strata. A teraz marnuje swoją ofensywną rozgrywkę także drużyna gości Nestasiaruk w słupek!

Kielce w komplecie.

Więckowska rzuca, ale nie trafia.

44. minuta (20:22)

Więckowska trafia w bramkarkę JKS-u. Szybka kontra i bramka. Niestety.

43. minuta (20:21)

Vvukcević w słupek! Przyjezdne nie potrafią wykorzystac osłabienia. Kielce znowu w ofensywie!

Kary dla zawodniczki nie wykorzystuje ekipa gości. Kielczanki przejmują i Rosińska trafia bramkę! Jest kontakt!

42. minuta (19:21)

Pękala 2 minuty kary.

41. minuta (19:21)

Kielczanki znowu tracą piłkę w akcji ofensywnej. Ale tym razem przerzut na drugą stronę wyłapuje Gruszczyńska. Świetny przechwyt, piłka znów dla kielczanek w ataku i gospodynie to wykorzystują. Bramkę trafia Grabarczyk!

40. minuta (18:21)

Kielczanki zmarnowały dobrą okazję na kontakt. Strata przy kole, przerzut piłki na drugą stronę, łapie to Balsam i umieszcza piłkę w siatce.

39. minuta (18:20)

Pękala klinczowana w ataku. Sędzia odgwizduje przewinienie. Zaraz Pękala ma szansę trafić, ale rywalki bronią. Piłkę z parkietu podnosi Jasińska i trafia!

39. minuta (17:20)

Rosińska rzuca, ale rywalki grają jak w transie. Tetelewski wziął czas. Trzeba poskładać grę kieleckiego klubu. Coś jest nie tak. Totalne przeciwieństwo tego, co było wcześniej.

38. minuta (17:20)

I znowu Balsam...

37. minuta (17:19)

Kielczanki grają porażająco źle w ataku w tej chwili. Kolejna próba nieudana. Więckowska rzuca, ale piłka odbija się o blokujące zawodniczki i teraz to JKS jest w natarciu.

36. minuta (17:19)

Chojnacka znowu świetnie broni. Nie dała sobie puścić piłki. Jednak rywalki zostają pod akcją i za chwilę dopinają swego. Trafia Kozimur. A zaraz to samo robi Balsam. Szybko poszło.

35. minuta (17:17)

A teraz broni Chojnacka! Dobra interwencja. Kielczanki tego nie wykorzystują i tracą piłkę w kontrataku. Znowu Suzuki Korona musi się zmagać z atakiem JKS-u. Ale bronimy, szybka kontra i Gruszczyńska trafia!

35. minuta (16:17)

I jest to podejście NIEUDANE. Pika zatrzymała się na dłoni Kukharchyk.

Karny dla kieleckiego zespołu. Podchodzi Kowalczyk.

Przyjezdne grają już w komplecie.

34. minuta (16:17)

Kozimur rzuca bramkę.

34. minuta (16:16)

Balsam wkręciła piłkę, którą wcześniej dostała z kontry. Dobra akcja, a Kielce po raz kolejny źle wchodzą w połowę.

33. minuta (16:15)

Rywalki w osłabieniu trafiają bramkę. SZKODA!

32. minuta (16:14)

Jarosław ma karnego, do którego podchodzi Balsam.

31. minuta (16:14)

Goście notują kolejne 2 minuty kary. Ten fakt wykorzystuje Magdalena Więckowska! Jest bramka!

30. minuta (15:14)

Zaczynamy drugą połowę. Na początek bramka dla gości!

255. minuta (15:13)

I tym wynikiem żegnamy się z pierwszą połową. 15:13 dla Kielc. Dobry prognostyk!

30. minuta (15:13)

Kowalczyk 2 minuty kary i w osłabieniu Kielce tracą jeszcze bramkę. Ze skrzydła Vukcević.

29. minuta (15:12)

Świetna walka Rosińskiej! Kielecka zawodniczka przeszła jak między pachołkami przez zaporę drużyny przeciwnej i zmieściła w krótkim roku piłkę w prostokącie przyjezdnych!

28. minuta (14:12)

Dorsz próbuje lobować, jednak niecelnie.

Więckowska z daleka, ale obok słupka.

Czas dla Suzuki Korony Handball. Tetelewski poinstruuje swoje podopieczne.

27. minuta (14:12)

Gramy dalej. Kielce przy piłce. Więckowska podaje do Kowalczyk, ale ta źle rzuca i broni to Kukharchyk.

Kielczanki bronią się i przechodzą do pozycyjnego. Przez chwilę była nadzieja na kontrę, ale z przodu nie było nikogo na czystej pozycji.

26. minuta (14:12)

25. minuta (14:11)

Więckowska źle podaje. I mamy stratę. Jest akcja gości, ale też przerwana. Mamy kontrę! Podanie do Kędzior, która tym razem zostaje wybroniona przez bramkarkę Jarosławia! Ale emocje!

Balsam chybia!

24. minuta (14:11)

Więckowska z dystansu, po dość długiej akcji pozycyjnej. Świetnie. A teraz Rosińska z daleka do Kędzior i mamy kolejne trafienie!!! Piękna kontra. Świetnie Rosińska wywalczyła piłkę i podała do przodu!

23. minuta (12:11)

Gruszczyńska z żółtą kartką.

Kędzior trafia i kończy się jedna z kar drużyny gości! Jeszcze jedna absencja i czekamy 30 sekund do końca.

22. minuta (11:11)

Ale rzucają bramkę mimo to. Mdren trafia.

22. minuta (11:10)

Obecnie przyjezdne grają bez dwóch zawodniczek.

21. minuta (11:10)

Chojnacka świetna parada! Lewa noga poszybowała ku niebu i odbiła w ten sposób rzut rywalek. A teraz kolejne dwie minuty kary. I bramka Więckowskiej z karnego!

21. minuta (10:10)

Vukcević kara 2 minut. Jest tez karny zamieniony na bramkę! Trafia Więckowska.

20. minuta (9:10)

19. minuta (9:9)

Kielczanki wywalczyły karny, podchodzi do niego Więckowska i trafia! Rywalka bez szans!

18. minuta (8:9)

Balsam zaatakowała wybiegającą do kontry Kędzior i ma za to 2 minuty kary.

Więckowska nad poprzeczką. Nie ma bramki, a teraz Jarosław napiera.

17. minuta (8:9)

Więckowska z dystansu, ale szybko to samo robi Zimny.

16. minuta (7:8)

Gadzina dostaje piłkę na lewe skrzydło, robi rewelacyjne wejście i trafia obok bezradnej kieleckiej bramkarki.

16. minuta (7:7)

Dorsz.

15. minuta (7:6)

Magdalena Kędzior wykorzystuje przechwyt i kontrę!!! Udane sam na sam!

15. minuta (6:6)

Atakują przyjezdne.

14. minuta (6:6)

Alicja Pękala odnotowała trzecią stratę w ataku. Czas bierze trener drużyny przyjezdnej.

Chojnacka znowu broni!!!

13. minuta (6:6)

Marta Rosińska otrzymuje żółtą kartkę. Kielczanki wybroniły się z ataku rywalem, ale tez nie wykorzystały kontry. Gruszczyńska obija słupek.

12. minuta (6:6)

Nestsiaruk żółta kartka. W międzyczasie kielczanki nie trafiają i akcja przenosi się na drugą połowę.

Skończyła się kara dla przyjezdnych.

11. minuta (6:6)

Zimny nad poprzeczką. Akcja dla Kielc.

Rosińska rewelacyjny rzut z daleka prosto w okienko! Dobre!

10. minuta (5:6)

Nie udało się zaskoczyc rywalek. Suzuki Korona przechodzi do ataku pozycyjnego.

Nieudana akcja Jarosławia. Kielce z kontrą.

9. minuta (5:6)

Kozimur.

9. minuta (5:5)

Strózik znowu fauluje i ląduje za parkiet na dwie minuty. Ten fakt wykorzystuje kielecka zawodniczka i zdobywa bramkę z koła.

8. minuta (4:4)

Kinga Strózik żółta kartka.

Kolejna strata w ataku i kolejna bramka. Bezlitośnie kielczanki są teraz rozprawiane. Bramka dla Aleksandry Zimnej.

7. minuta (4:4)

Pękala źle podaje, jest strata, szybka kontra gości, Dorsz dochodzi do akcji sam na sam i rzuca bramkę. Mamy remis.

6. minuta (4:3)

Kozimur nawiązuje kontakt.

4. minuta (4:2)

Balsam nie trafia! Chojnacka broni! Szybka kontra i Pękala po raz drugi trafia! Świetnie.

4. minuta (3:2)

Karny dla przyjezdnych.

3. minuta (3:2)

Dorsz chyba i czas na akcję kieleckich szczypiornistek. Gruszczyńska rzuca zza linii i pięknie trafia! Brawo!

3. minuta (2:2)

Więckowska!

2. minuta (1:2)

Balsam z kontry.

2. minuta (1:1)

Chojnacka broni pierwszy rzut, ale już dobitki nie była w stanie wybronić.

1. minuta (1:0)

Alicja Pękala! Piękne rozpoczęcie!

Ok. Zaczęliśmy. Kielczanki atakują.

OK. Piątki zbite, prezentacja drużyn też miała miejsce i nie pozostaje nic innego jak startować.

Wyniki nas nie rozpieszczają, ale na słabą frekwencję nie możemy narzekać.

Rozgrzewka skończona.

Kolejna syrena obwieszcza, że jesteśmy coraz bliżej inauguracji 7. kolejki.

15:19

Do końca roku nie zagra Michalina Pastuszka, za którą artroskopia kolana. Spore osłabienie gospodyń dzisiejszego starcia.

15:17

15:16

Staramy się dostarczyć Wam kilka zdjęć przed meczem, bo w trakcie jest o to naprawdę szalenie ciężko :)

15:14

15:11

OK! Przed nami kolejny mecz Suzuki Korony Handball. Oby pierwsze zwycięstwo, choć będzie o to szalenie ciężko.