57. minuta (26:36)

Chodakowska pokonana przez Sobecką.

57. minuta (26:35)

Karny dla gości.

Mimo wyniku kielczankom nie brakuje woli walki. Na parkiecie jest bardzo nerwowo.

56. minuta (26:35)

Kroki po stronie gości i jeszcze na dokładkę Trawczyńska rzuca bramkę po gwizdku. Z premedytacją i za to dostaje 2 minuty kary.

55. minuta (26:35)

Więckowska źle podaje do Rosińskiej. Piłka ląduje za linią boczną i teraz go Piotrcovia atakuje.

Broni Chodakowska, ale z dobitką już sobie nie radzi. I mamy podwyższenie wyniku.

54. minuta (26:34)

Teraz karny dla gości.

Karny dla Kielc. Kowalczyk znów bezbłędnie! 8/10 Tak wygląda jej skuteczność!

53. minuta (25:34)

Z koła rzuca Jasińska.

52. minuta (24:34)

Coś się stało z Honorata Gruszczyńską. Chyba coś z ręką.

No nic. Chojnacką w bramce zastąpiła Chodakowska, ale nie poradziła sobie z rzutem rywalki.

52. minuta (24:33)

Kielczanki bronią. Na razie skutecznie. Rywalki grają bez bramkarki. Ale juz wraca. Właśnie teraz.

Kończy się zaraz kara Trbović.

51. minuta (24:33)

Najpierw Królikowska, potem Kędzior po kieleckiej stronie. Trener gości wziął czas.

50. minuta (23:32)

Więckowska z bramką.

50. minuta (22:32)

Trbović 2 minuty kary.

Królikowska i jest 32:22.

49. minuta (22:31)

A teraz poprawia kolejna zawodniczka kieleckiego klubu.

49. minuta (21:31)

Więckowska rzuca.

48. minuta (20:31)

Trafienie dla gości. I jest czas.

48. minuta (20:30)

Chojnacka broni!

47. minuta (20:30)

Więckowska.

46. minuta (19:30)

Pastuszka nie trafia. Broni Sarnecka. Za to kontra gości udana!

46. minuta (19:29)

Kowalczyk z karnego. Teraz oba zespoły grają w osłabieniu. Sobecka na ławkę.

45. minuta (18:29)

Jureńczyk rzuca z dystansu.

45. minuta (18:28)

Dwie minuty kary dla Jasińskiej. Suzuki Korona Handball będzie grać w osłabieniu.

Rosińskiej rzut obroniony.

44. minuta (18:28)

I teraz rzucają przyjezdne. Oj, nie idzie, nie idzie.

44. minuta (18:27)

Rzut Więckowskiej zablokowany przez obronę.

43. minuta (18:27)

Suzuki Korona Handball atakuje.

Chojnacka! Pięknie broni!

42. minuta (18:27)

Kielczanki atakują bez bramkarki, ale ze skrzydła myli się Grabarczyk.

Oba zespoły grają bez jednej zawodniczki.

41. minuta (18:27)

Pastuszka ofiarnie wpada w pole karne, przewraca się za sprawą Stanisławczyk i dzięki temu to kielczanki teraz mają karnego, zaś zawodniczka przyjezdnych ląduje na ławkę na dwie minuty. Bramkę rzuca Kowalczyk!

40. minuta (17:27)

Zimnicka 2 minuty kary i przyjezdne rzucaja bramkę z karnego.

39. minuta (17:26)

Kielczanki odparły atak, a teraz same próbowały. Niestety Gruszczyńska zgubiła piłkę. Sędziowie nie zauważyli nogi przy zbiórce drużyny przyjezdnej i to one teraz prowadzą atak.

Rosińska do środka, gdzie na kole stała Zimnicka. Miała wiele miejsca i bez problemu rzuciła do siatki.

38. minuta (16:26)

Jureńczyk rzuca.

38. minuta (16:25)

Piotrcovia w słupek, szybka kontra, daleki wyrzut Chojnackiej, jednak przechwycony przez obronę.

37. minuta (16:25)

Grabarczyk wróciła oczywiście do gry po 2 minutach kary. A teraz karny dla kielczanek, którego wykorzystuj Kowalczyk!

37. minuta (15:25)

Kielczanki w końcu punktują. Rzuca Magdalena Kędzior.

36. minuta (14:25)

Oreszczuk wykorzystała kontrę i jest bramka.

35. minuta (14:24)

Jureńczyk na 14:24.

35. minuta (14:23)

Więckowska w słupek! Ale brakuje teraz szczęścia.

34. minuta (14:22)

Karny dla rywalek. Waga rzuca bramkę Chojnackiej.

33. minuta (14:22)

Grabarczyk 2 minuty.

32. minuta (14:22)

Obijamy poprzeczkę, Piotrcovia zaraz traci w kontrze i Kielce przy piłce. Pastuszka przedziera się przez blok rywalek, podaje do Gruszczyńskiej, rzut! Ale obok bramki!

31. minuta (14:22)

Kielczanki spróbowały ataku, nie udało się. Szybka kontra rywalek, rzut Oreszczuk i bramka.

31. minuta (14:21)

ładnie obroniła wracająca do bramki Patrycja Chojnacka. Dobra interwencja na przełamanie.

30. minuta (14:21)

Pękala ładnie z dystansu ale nieskutecznie.

Statystyka rzucających:

0. minuta (14:21)

OK! Wracamy do gry!

255. minuta (14:21)

Walki nie brakuje, niemniej nie dzieje się najlepiej...

Hibner broni. Nie dopuszcza, by ta przewaga jeszcze bardziej urosła. Mamy syrenę oznajmiającą koniec pierwszej połowy.

Trawczczyńska znów mocno z dystansu. Piłka po rykoszecie wpada do siatki... Aj, bardzo źle gramy w tej przewadze. Tracimy dwie bramki. Szkoda.

29. minuta (14:20)

Kielczanki nie wykorzystały swojej szansy i teraz atakują goście.

27. minuta (14:20)

Mimo dwóch minut kary Piotrcovia rzuca.

27. minuta (14:19)

Przekroczenie linii przez przyjezdne. Kielczanki atakuję. Piłka do koła, rzuca bramkę Kowalczyk i na dokładkę dwie minuty kary dla Trbović.

27. minuta (13:19)

Gruszczyńska z daleka, ale za lekko. Kontra rywalek jednak tutaj broni Hibner!

26. minuta (13:19)

Królikowska ze skrzydła ładnie wpasowała piłkę. To wszystko po długiej akcji kieleckiego zespołu. Bezowocnej niestety.

25. minuta (13:18)

Kroki przyjezdnych. Pilka dla miejscowych.

Majsak tym razem nad poprzeczką. Kielczanki w natarciu. wymiana piłek między zawodniczkami Suzuki Korony Handball w końcu odnalazła się Więckowska, ktora rzuciła z daleka przepiękną bramkę!!!

24. minuta (12:18)

Kielczanki szybko się odgryzają! Kędzior trafia.

23. minuta (11:18)

Majsak w samo okienko!

23. minuta (11:17)

Pekala! Znowu! Brawo!

23. minuta (10:17)

Trawczyńska mocny rzut, piłka odbija się od obu słupków i trafia do siatki...

22. minuta (10:16)

Kielczanki grają w przewadze ale teraz się bronią. Piotrcovia utrzymuje się przy piłce.

Piłkę odbiła Opelt ale ta i tak wpadła.

21. minuta (9:16)

Dwie minuty dla Oreszczuk za faul na Pękali. I rzut karny. Kowalczyk spróbuje zdobyć bramkę.

20. minuta (9:16)

Grabarczyk! Brawo!

19. minuta (8:16)

Szybka wymiana bramek! Więckowska, a zaraz Królikowska!

19. minuta (7:15)

Tetelewski wziął czas.

17. minuta (7:15)

Hibner broni pięknie rzut Klonowskiej ale już dobitni Królikowskiej nie zdołała. Rywalki znów uciekają.

17. minuta (7:14)

Trawczyńska ponownie! Dynamiczne wejście, mocny rzut i Hibner bez szans.

16. minuta (7:13)

Teraz rollercoaster, w którym zespoły kontrowały się wzajemnie. Ale ostatecznie wyszły z tego zwycięsko przyjezdne. Oreszczuk trafia.

16. minuta (7:12)

Trawczyńska.

15. minuta (7:11)

Hibner!!! Tym razem broni daleki rzut Jureńczyk. Kontra i Kowalczyk rzuca bramkę. Trener gości bierze czas!

14. minuta (6:11)

Hibner znów broni! Świetnie.

13. minuta (6:11)

Sobecka nad bramką. Kontra kielczanek udaremniona. Przy piłce znów goście.

Pękala!!!

12. minuta (5:11)

Zmiana w bramce, Grobelną broni Hibner, kontra i kielczanki zyskują bramkę! Konkretnie Więckowska.

11. minuta (4:11)

Ładne przejście Alicji Pękali i jest trafienie.

10. minuta (3:11)

Grobelna znów skutecznie. Cały czas rzuca, cały czas trafia! Oj źle. Słabo. Nie najlepiej.

10. minuta (3:10)

Więckowska ładny rzut z daleka!

10. minuta (2:10)

Dwa razy tak samo. Wejście ze skrzydła i lob.

9. minuta (2:10)

I znowu Grobelna.

9. minuta (2:9)

Grobelna na 2:9.

9. minuta (2:8)

Jureńczyk rzuca do koleżanki ale piłka leci za daleko, poza zasięg jej rąk. Niemniej jednak gości mają piłkę.

8. minuta (2:8)

Suzuki Korona Handball znów nieporadnie w ofensywie. Strata, kontra i bramka. Ale to skądś znamy.

8. minuta (2:7)

Ale rywalki szybko odpowiadają.

8. minuta (2:6)

Pękala daje nadzieję!

7. minuta (1:6)

Sobecka rzuca!

6. minuta (1:5)

Kolejny faul. Piotrcovia dobrze broni. Podanie do koła do Kowalczyk, rzut i jest obrona po stronie gości.

Kieleckie szczypiornistki w natarciu. Wymiana piłek. Rosińska próbuje wyskoczyć, ale złapana jest przez defensywę rywalek. Wznawiamy.

5. minuta (1:5)

Strata, szybka kontra i bramka Oreszczuk. Ale szkoda. I teraz czas dla kielczanek. Najwyższa pora. Rywalki szybko pokarały gospodynie. Ajj... ten początek nie układa się najlepiej.

5. minuta (1:4)

Oreszczuk na 1:4.

4. minuta (1:3)

Kowalczyk szybko się odgryza za tę bramkę ze skrzydła.

3. minuta (0:3)

Rosińska niedokładnie do Gruszczyńskiej. Strata, kontra i ze skrzydła rzuca do bramki Grobelna.

2. minuta (0:2)

Znowu faul. Tym razem na parkiecie leży Klonowska z drużyny gości. Karny i ten zamienia na bramkę Joanna Waga.

2. minuta (0:1)

Żółta kartka dla Rosińskiej za przewinienie w obronie.

Rosińska wybroniona przez Sarnecką.

1. minuta (0:1)

Kontra i Jureńczyk tym razem bezbłędnie.

Chojnacka broni rzut Jureńczyk!

Piotrcovia w czarno-pomarańczowe pasy poziome, zaś kielczanki w czarno-różowe pionowe :)

OK! Obie ekipy już po ostatnich rozmowach z trenerami, wychodzą na parkiet i zaczynamy!

Kibiców też nie brakuje. Oczywiście są i wolne miejsca czekające na kolejnych fanów szczypiorniaka w dobrym wydaniu :)

Prezentowana jest właśnie ekipa gości.

Składy uzupełnione. Do gry wróciły Michalina Pastuszka oraz Magda Więckowska. OK. Powolutku czas zbliża się do tego, w którym zaczną bić nam dzwony... znaczy się syreny oznajmiające początek kolejnej serii PGNiG Superligi Kobiet :)

Staramy się przed meczem nadrobić ze zdjęciami, bo w trakcie spotkania to bardzo ciężko nadążyć :)

Obserwujemy rozgrzewkę, wrzucamy zdjęcia :) No i fajnie! Czekamy na pierwszą syrenę inaugurującą spotkanie.