PGE VIVE Kielce

34:33

Telekom Veszprem

16:51

To było niesamowite spotkanie. I na szczęście - z happyendem! Dziękujemy Was serdecznie za relację! Zostańcie z nami - zaraz pomeczowe komentarze zawodników i trenera PGE VIVE Kielce!

60. minuta (34:33)

KONIEEEEEEEEEEEEEEC!

59. minuta (34:33)

Gajić obija poprzeczkę z karnego, ale zbiera piłkę i pakuje ją do siatki! Veszprem walczy!

59. minuta (34:32)

Ostatnia minuta gry!

Manuel Strlek rzuca dla Veszprem.

58. minuta (34:30)

Jurkiewicz! Piękne minuty w wykonaniu PGE VIVE!

58. minuta (33:30)

Trzy gole przewagi! Alex Dujshebaev!

57. minuta (32:30)

KULEEEEEEEESZ! Co za gol, a piekielnie ważnym momencie!

56. minuta (31:30)

Brazylijczyk Moraes odesłany na ławkę na dwie minuty!

55. minuta (31:30)

Nenadić w poprzeczkę! Co za wymiana!

54. minuta (31:30)

Kulesz obił poprzeczkę, ale piłkę zgarniają kielczanie!

53. minuta (31:30)

Tonnesen! Ależ szybka odpowiedź! Tu emocje będą do samego końca!

52. minuta (31:29)

KULEEEEEEESZ! Jest gol!

51. minuta (30:29)

Karaliok w niesamowicie trudnej sytuacji trafia z koła! Brawo, VIVE znów na prowadzeniu!

50. minuta (29:29)

JEST REMIS! Gajić pokonał Korneckiego z karnego.

49. minuta (29:28)

Niedobrze! Już tylko jedna bramka przewagi VIVE! Trafia Nenadić.

49. minuta (29:27)

Zmarnowało akcję VIVE, po chwili to samo zrobiło Veszprem, ale nieskuteczność przełamał Gajić!

48. minuta (29:26)

Czas dla Talanta Dujszebajewa.

47. minuta (29:26)

Nenadić z golem dla Veszprem!

47. minuta (29:25)

Niesamowity jest dziś Alex Dujshebaev, prawdziwy lider! Teraz znów trafia do siatki!

46. minuta (28:25)

Tonnesen trafia!

46. minuta (28:24)

Kara dla Guillo.

Kolejny gol! Pehlivan do Lijewskiego, mamy cztery gole przewagi!

45. minuta (27:24)

Alex Dujshebaev jest dziś niesamowity! Teraz znów trafia do siatki!

45. minuta (26:24)

Strlek zmniejsza przewagę PGE VIVE!

45. minuta (26:23)

Ależ tempo tego meczu! Z mega ostrego kąta trafia teraz Dujshebaev!

44. minuta (25:23)

Ferreira Moraes lobuje Wolffa!

43. minuta (25:22)

Karalek trafia po długiej akcji PGE VIVE, a w międzyczasie na boisku pojawia się Dani Dujshebaev!

42. minuta (24:22)

Blagotinsek trafia z bliska.

42. minuta (24:21)

Pehlivan fauluje i dostaje 2 min. kary.

41. minuta (24:21)

Gola zdobywa Moryto!

40. minuta (23:21)

Lauge Schmidt trafia po rykoszecie. Przewaga kielczan topnieje!

39. minuta (23:20)

Gajić lobuje Wolffa z karnego.

38. minuta (23:19)

Gol Blagotinska nieuznany! I to kielczanie trafiają za sprawą Karalioka! CZTERY gole przewagi!

37. minuta (22:19)

Dwie minuty kary dla Krzyśka Lijewskiego! Kontrowersyjnie!

Ucierpiał w tej sytuacji Mate Lekai, teraz przy pomocy kolegów z drużyny opuszcza boisko z urazem. Nie wyglądało to dobrze.

WOOOOOOOOOOOOOOLF! Najpierw zatrzymuje Lekai'a, a potem rzuca przez całe boisko do pustej bramki! FANTASTYCZNIE!

37. minuta (21:19)

Znów skutecznie Dujshebaev! Jest 21:19!

37. minuta (20:19)

Tonnesen błyskawicznie odpowiada!

36. minuta (20:18)

Dujshebaev mija rywali i trafia!

36. minuta (19:18)

PGE VIVE broni w osłabieniu i szanse się wyrównują! Terzić po raz drugi odesłany dziś na ławkę!

35. minuta (19:18)

Niedobrze! Kara dla Jurkiewicza!

34. minuta (19:18)

Janc pewnie rzuca po kontrze i prowadzimy!

33. minuta (18:18)

Moryto skutecznie z karnego!

32. minuta (17:18)

Veszprem gra w szóstkę, ale forsuje obronę kielczan! Z daleka rzuca Gajić.

32. minuta (17:17)

Świetnie zachowuje się także Wolff! Zatrzymuje Mate Lekai'a!

31. minuta (17:17)

Źle zaczyna się ta druga połowa dla kielczan! Janc zatrzymany przez Cuparę!

30. minuta (17:17)

Zaczynamy drugą połowę! PGE VIVE - Telekom Veszprem!

255. minuta (17:17)

A co słychać przy Ścieginnego? Korona prowadzi do przerwy z Zagłębiem 1:0!

Ależ to było intensywne trzydzieści minut. PGE VIVE gra naprawdę dobrze! Do przerwy mamy remis, ale przed nami jeszcze wielkie, ogromne emocje! To naprawdę niesamowite, pełne emocji spotkanie. Zostańcie z nami!

Fernandez rzucał równo z syreną, ale zatrzymał go Cupara! Szkoda!

Kara dla Veszprem! Dwie minuty dla Borozana.

Sporo niedokładności, strat w ostatnich minutach. Myli się Veszprem, myli PGE VIVE. A trener kielczan bierze czas!

28. minuta (17:17)

W odpowiedzi gol dla Vepszrem! I znów remis! Strzelcem Yahia

28. minuta (17:16)

Moryto znów nieskuteczny! Trafia w słupek!

27. minuta (17:16)

Piękne podanie Lijewskiego i gol Fernandeza! 17:16

26. minuta (16:16)

Aj! Veszprem wyprowadza dwie szybkie akcje i ma już remis!

25. minuta (16:14)

PGE VIVE gra jednego mniej, ale kielczanom to niestraszne! Gol Aginagalde!!

24. minuta (15:14)

Gajić pewnie z "siódemki"!

24. minuta (15:13)

Dwie minuty dla Karacicia i rzut karny dla Telekomu.

23. minuta (15:13)

AAAAAAAAAAJ! Moryto fantastycznie przejął piłkę i stanął sam na sam. Broni jednak Cupara!

Morytoooooo z karnego!

23. minuta (14:13)

Nenadić na 14:13!

22. minuta (14:12)

MORYTOOOOOOOO po kontrze! PGE VIVE ma +2!

21. minuta (13:12)

Ależ hałas w Hali Legionów! Mariusz Jurkiewicz przechwycił piłkę w obronie i pognał z kontrą, niestety sędziowie dopatrzyli się przewinienia.

20. minuta (13:12)

Broni Wolff!

19. minuta (13:12)

Lauge Schmidt uderza mocno z drugiej linii, ale po chwili odpowiada Krzysiek Lijewski!

18. minuta (12:11)

Czas dla trenera Daviesa!

Veszprem się myli, ale nie myli się teraz Karalok! PGE VIVE na prowadzeniu!

17. minuta (11:11)

Aguinagalde wykorzystuje grę w przewadze!

17. minuta (10:11)

Nenadić odpowiada celnie!

16. minuta (10:10)

KULESZ! Co za bomba pod poprzeczkę!

16. minuta (9:10)

2 minuty kary otrzymuje Tonnesen. To efekt ciągnięcia rywala za koszulkę.

15. minuta (9:10)

Nenadić trafia po ładnej akcji!

14. minuta (9:9)

Dujshebaeeeeeeeev! Pewnie, z szóstego metra! Miał mnóstwo miejsca!

14. minuta (8:9)

Nieprzepisowe wejście Ferreiry Moraes na środku boiska i Brazylijczyk odesłany zostaje na dwie minuty na ławkę kar!

13. minuta (8:9)

Ależ szybkie jest tempo tego meczu, Veszprem trafia po dynamicznej akcji i prowadzi!

12. minuta (8:8)

Marguc pokonuje Wolffa, a po chwili całe boisko przerzuca do pustej bramki Karalok! Jest nadal remis!

12. minuta (7:7)

Ajjj! Karacić zatrzymany sam na sam przez Cuparę! Vlad pojawił się przed chwilą w bramce i w pierwszej akcji notuje świetną interwencję!

11. minuta (7:7)

Jurkiewicz dostaje "żółtko", a Tonnesen kończy akcję niecelnym rzutem!

Karacić wyrównuje, a dodatkowo Terzić wędruje na dwie minuty na ławkę kar! PGE VIVE gra w przewadze!

10. minuta (6:7)

Tonnesen rzuca na 6:7.

9. minuta (6:6)

Przedarł się Dujshebaev! Jest remis!

9. minuta (5:6)

Ależ się dużo dzieje! Najpierw trafia Lauge Schmidt, potem Lekai i Veszprem prowadzi!

8. minuta (5:4)

Sterbik zatrzymuje rzut Karacica!

7. minuta (5:4)

PGE VIVE skuteczne w defensywie, błyskawiczna kontra i jest pierwsze prowadzenie! Strzelcem Dujshebaev Alex!

6. minuta (4:4)

Fernandez trafia z ostrego kąta po świetnym podaniu Karacicia! Remis

6. minuta (3:4)

Gajić pokonuje Wolffa z karnego!

5. minuta (3:3)

Jest szybka odpowiedź i remis PGE VIVE!

4. minuta (2:3)

Trafia Karacić, a po chwili koronkową akcję Veszprem kończy Tonnesen!

4. minuta (1:2)

Tak aktorów dzisiejszego widowiska powitali kibice!

Lauge Schmidt trafia po koźle, a więc goście znów na prowadzeniu.

3. minuta (1:1)

Kontra i jest remis! Gol Alexa Dujshebaeva!

2. minuta (0:1)

Od środka rozpoczynają goście i to oni zdobywają pierwszą bramkę. Jej autorem Lekai.

Zaczynamy!

Z głośników leci kawałek Iron Maiden, a to oznacza jedno... na parkiecie melduje się zespół PGE VIVE Kielce!

Zerkamy w protokół, składy meczowe, a tam... aż 16 zawodników w składzie PGE VIVE! Talant Dujszebajew ma tak szeroką kadrę po raz pierwszy w tym sezonie. Wracają do gry Igor Karacić, Dani Dujshebaev i Branko Vujović. To cieszy!

Dużo znanych twarzy w Hali Legionów. Wraca Vladimir Cupara, wraca Manuel Strlek. Ale na boisku nie będzie sentymentów!

Tak było w maju tego roku. W FinalFour w Kolonii lepsi byli Węgrzy, którzy wygrali 33:30. Wcześniej pokonali także kielczan dwukrotnie w fazie grupowej. Czy dziś PGE VIVE zrewanżuje się za te trzy porażki z poprzedniego sezonu? Gorąco na to liczymy!

Wyjątkowo pechowy terminarz dla kieleckich kibiców, bo dziś, równo z meczem mistrzów Polski, kilka ulic dalej gra Korona. Będziemy prowadzić transmisję z obu tych spotkań jednocześnie. Spotkanie żółto-czerwonych z Zagłębiem Lubin można śledzić W TYM MIEJSCU.

14:58

Hymn Ligi Mistrzów! Zaraz zaczynamy!

14:41

Dzień dobry! Witamy serdecznie. 2. dzień listopada, a przed nami prawdziwy hit: starcie PGE VIVE Kielce z Telekomem Veszprem, finalistą poprzedniego sezonu Ligi Mistrzów! To będzie gorące popołudnie w Hali Legionów. Mateusz Kaleta - witam i zapraszam na relację!