FC Barcelona Lassa

40:35

PGE VIVE Kielce

16:54

Niestety, PGE VIVE Kielce pozostaje bez medalu Ligi Mistrzów w tym roku... Barca wygrywa dziś 40:35. Kielczanie walczyli bardzo ambitnie, ale niestety, nie udało się... pretensje mogą też jednak mieć do sędziów. Nie ma co ukrywać, że arbitrzy z Portugalii dziś nie sędziowali obiektywnie... Szkoda. To był już ostatni mecz sezonu dla kieleckiego zespołu. Dzięki za dzisiaj, dzięki za cały sezon. Zostańcie z nami - za chwilę na portalu komentarze trenerów oraz zawodników po tym meczu. Do usłyszenia!

60. minuta (40:35)

Indywidualna akcja Moryty! I to już była ostatnia akcja tego meczu.

59. minuta (40:34)

Pękła czterdziestka. Dika Nem rzuca na pół minuty przed końcem.

59. minuta (39:34)

Półtorej minuty do końca i trafienie Nemanji Iilcia. Na zegarze już 39:34. Kielce będą dziś bez medalu.

58. minuta (37:34)

Perez de Vargas broni w kluczowym momencie!

57. minuta (37:34)

Trafia PGE VIVE! I znów Moryto, on jest dziś niesamowity! Trzy minuty do końca i trzy bramki straty!

56. minuta (37:33)

Arek Moryto trafia po raz kolejny!

56. minuta (37:31)

Thiagus Petrus ukarany karą dwuminutową i jest to już jego trzecie wykluczenie w tym spotkaniu.

55. minuta (37:31)

Niestety, Barca z kolejnym trafieniem... Bardzo trudno będzie odrobić te pięć bramek przewagi. Szkoda, bo wcześniej kielczanie nie wykorzystali gry w przewadze trzech zawodników!

55. minuta (35:31)

54. minuta (35:31)

Cindrić trafił w bramkarza, ale teraz gola rzucił z rzutu karnego Moryto!

Barca już w komplecie i zdobywa gola nr 35.

53. minuta (34:31)

Alex Dujshebaev ze swoim 100. golem w Lidze Mistrzów!

52. minuta (34:30)

Jest gol Moryty! Ale Barcelona trafia też w osłabieniu... niesamowite.

51. minuta (33:29)

Posypały się teraz kary dla Barcelony... Na ławce jest aż trzech zawodników, Katalończycy grają w czterech! Przeciągają grę, jak mogą, cała hala gwiżdże! Na ławce Fabregas, Tomas i Gomez Abello.

Bardzo agresywnie potraktowany teraz Jachlewski, jest kolejna kara dla Barcelony! Ukarany Victor Tomas, a na parkiecie wrze!

50. minuta (33:29)

Ludovic Fabregas ukarany dwoma minutami kary, a Dujshebaev trafia piłką w słupek! Ale co tam się wydarzyło, zawodnik Barcelony zaatakował Alexa mimo, że ten nie oddał jeszcze rzutu z karnego! A sędziowie milczą! SKANDAL!

49. minuta (33:29)

Jest 33. gol dla Barcy! Trafił Ilić.

49. minuta (32:29)

Nie ma gola dla Barcy! I znów przeraźliwe gwizdy, nie tylko z sektora kieleckiego, ale z całej hali! Katalończycy nie mają zbyt wielu sympatyków oprócz swoich kibiców.

48. minuta (32:29)

Obie drużyny nie potrafiły teraz skończyć swoich ataków, aż w końcu robi to Tomas, zdobywając dla Barcelony 32. bramkę. I jeszcze jest kompletnie niezrozumiała kara dla... trenera Zormana za dyskusję. Cała hala gwiżdże...

47. minuta (31:29)

Przerwa w grze i czas dla trenerów.

Blaż Janc zaatakował z rozegrania i zdobył gola! A teraz Słoweniec świetnie kończy kontrę, PGE VIVE ma tylko dwa gole starty! Pięknie!

46. minuta (31:27)

Dika Mem trafia po raz siódmy w dzisiejszym spotkaniu i Barcelona dalej ma cztery gole przewagi.

45. minuta (30:27)

Kielczanie nie wykorzystują swojej szansy, ale myli się także Barcelona. A teraz świetny gol w wykonaniu Karaloka!

44. minuta (30:26)

Błąd Barcy w ataku i piłka dla PGE VIVE! Kielczanie robią teraz zmiany i mają szansę doskoczyć do rywali!

43. minuta (30:26)

Zmiana wykonawcy rzutu karnego przyniosła efekt. Teraz nie Moryto, a Alex Dujshebaev trafił z siedmiu metrów.

42. minuta (30:25)

Dwie minuty kary dla Thiagusa Petrusa za faul w obronie.

Jest w końcu gol dla PGE VIVE! Blaż Janc wreszcie rzuca ze skrzydła! Trzeba powiedzieć, że ten element gry był dziś kompletnie nieużywany przez kielecką drużynę.

41. minuta (30:23)

Pękła trzydziestka.

40. minuta (29:23)

Próba przerzucenia całego boiska do pustej bramki spaliła na panewce. Katalończycy bez gola.

Barca zdobywa kolejnego gola i wygrywa kolejną grę w przewadze.

39. minuta (28:23)

Barcelona utrzymuje cały czas wysoką przewagę. To już pięć goli, choć teraz trafienie zanotował Dujszebajew.

38. minuta (28:22)

Kulesz bombarduje bramkę Barcelony, ale rywale szybko odpowiadają. A na dodatek kara dla Jurekiewicza.

37. minuta (27:21)

I błyskawiczna odpowiedź Barcy.

37. minuta (26:21)

Mateusz Jachlewski z pierwszym golem dzisiaj!

36. minuta (26:20)

A Barca wykorzystuje grę w przewadze po karze Aginagalde. Trafia Tomas.

35. minuta (25:20)

Julen Dolenec pokonuje Ivicia, który po raz pierwszy w tym spotkaniu pojawił się między słupkami.

35. minuta (24:20)

Bramka Janca po przechwycie!

34. minuta (24:19)

Jest gol dla PGE VIVE! Ale jest też szybka odpowiedź Ilicia.

33. minuta (23:18)

Pierwsza pomyłka Moryty z rzutu karnego! Broni Moller!

32. minuta (23:18)

Mem trafia po raz kolejny!

31. minuta (22:18)

Najpierw Dolenec, potem gole Cindricia i Mema! Druga połowa rozpoczyna się z mocnego uderzenia z obu stron.

30. minuta (20:17)

Kulesz rozpoczyna drugą część pewnym rzutem!

0. minuta (20:16)

Zaczynamy drugą połowę!

255. minuta (20:16)

To była bardzo wyrównana połowa. Świetny mecz rozgrywa Vlad Cupara, który kilkukrotnie kartował kielczan świetnymi interwencjami. Barca pozostaje jednak cztery gole przed PGE VIVE. Kielczanie mają jeszcze trzydzieści minut, aby odwrócić ten wynik. Słyszymy się po przerwie!

Petarda jednego z Katalończyków trafia prosto w poprzeczkę! To był ostatni rzut tej pierwszej połowy.

29. minuta (20:16)

Jest szybka odpowiedź Alexa Dujshebaeva! A trener Barcelony bierze czas.

29. minuta (20:15)

Fabregas został dostrzeżony przez kolegów na czystej pozycji na kole, dostał piłkę i zrobił to, co do niego należało.

29. minuta (19:15)

Ależ świetnie egzekwuje dziś siódemki Moryto! Teraz tez się nie myli!

28. minuta (19:14)

Katalończycy kończą jednak bramkę rzutem. Trafia Palmarsson.

28. minuta (18:14)

Duarte zatrzymany podczas rzutu i Barca zacznie od dziewiątego metra. Ale jest już gra pasywna.

27. minuta (18:14)

Arek się nie myli! Jest 18:14!

27. minuta (18:13)

A teraz strzelec gola zawieszony na dwie minut i do "siódemki" podchodzi Moryto.

Lasse Andersson dziurawi siatkę Cupary i Barca jest już na pięciobramkowym prowadzeniu.

26. minuta (16:13)

Karaliok chciał zaskoczyć rywala sprytną wkrętką, ale trafił tylko w słupek.

Kara dla Raula Entrerriosa i Arkadiusz Moryto rzuca gola z karnego!

25. minuta (16:12)

Tak to musiało się skończyć. Barca gra w dwóch zawodników więcej  i trafia gola, akcję kończy celnym rzutem Julen Dolenec.

25. minuta (15:12)

I już kolejna kara dla kielczan... Podwójne osłabienie, teraz Angel Fernandez wykluczony z gry.

24. minuta (15:12)

Festiwal nieskuteczności z obu stron, ale to teraz Barca będzie miała przewagę przez dwie minuty. Jachlewski wysłany przez arbitrów z Portugalii na ławkę.

23. minuta (15:12)

Błąd w ataku PGE VIVE, ale w odpowiedzi świetnie broni Cupara! Po tej akcji wyszło z kontrą, którą na gola zamienia Lijewski. Brawo!

23. minuta (15:11)

Dolenec trafia po raz drugi z rzutu karnego.

22. minuta (14:11)

Jest gol! Arciom Karalok!

21. minuta (14:10)

Lasse Anderson zabrał piłkę Alexowi, ale faulował i kielczanie dalej będą mogli rozegrać swoją akcję.

20. minuta (14:10)

Żółta kartka dla Marko Mamicia i gol Doleneca z siedmiu metrów.

20. minuta (13:10)

Rzut karny dla PGE VIVE! Szczęśliwie, po rękach Pereza de Vargasa, ale Arek Moryto trafia do siatki. PGE VIVE ma jeszcze trzy gole straty do remisu!

19. minuta (13:9)

CUPARA!!! Ale on gra dziś fantastycznie, to kolejna świetna interwencja Serba!

Jest gol dla PGE VIVE! Arkadiusz Moryto pewnie trafia z karnego!

18. minuta (13:8)

Duarte wziął potężny zamach i trafił z dziewięciu metrów.

17. minuta (12:8)

Cindrić! Jest 12:8.

17. minuta (12:7)

Barcelona bezwzględnie wykorzystała tę grę w przewadze. Teraz gola zdobył Abello Gomez.

16. minuta (11:7)

Alex Dujshebaev zatrzymany przez Pereza de Vargasa. A po chwili trafia Tomas! Barca ma już cztery gole przewagi.

15. minuta (10:7)

14. minuta (10:7)

Niewiarygodne, druga kara dla PGE VIVE Kielce! Tym razem odesłany na ławkę Jurkiewicz. A Barca to wykorzystuje i rzuca bramkę.

13. minuta (9:6)

Zagotowało sie teraz na parkiecie, Angel Ferandez wygarnął piłkę, ale sędziowie przyznali piłkę dla Barcy. A Luka Cindrić odesłany na dwie minuty na ławkę.

CUPARA!!! Co on robi!

12. minuta (9:6)

Nieskuteczne teraz było PGE VIVE Kielce w ataku i jest szansa dla Barcelony.

Ilić marnuje karnego! Vlad Cupara gra dziś fantastycznie!

11. minuta (9:6)

Świetna interwencja Cupary, który zatrzymał rzut ze skrzydła Victora Tomasa!

10. minuta (9:6)

Luka Cindrić goni wynik! Jest już 9:6.

9. minuta (8:5)

KULESZ! 8:5!

9. minuta (8:4)

Tomas z drugim golem!

8. minuta (7:4)

Dobra interwencja Pereza de Vargasa, a po chwili Dika Mem przełamuje ręce Cupary.

7. minuta (6:4)

Szybka odpowiedź PGE VIVE i znów gol dla Barcy! Trafia Victor Tomas..

6. minuta (5:3)

Barcelona prowadzi dwoma bramkami, trafia Fabregas.

5. minuta (4:3)

Vlad Cupara chyba wziął sobie mocno do serca wczorajsze słowa Talanta Dujszebajewa, ponieważ znów zanotował świetną interwencję!

4. minuta (4:3)

I znów Cupara! Ale dobitka Ilicia była już nie do zatrzymania.

4. minuta (3:3)

Ajajaj! Perez de Vargas wyczuł intencje Dujshebaeva i nie dał się pokonać z siedmiu metrów. W odpowiedzi trafia Palmarsson i jest remis!

2. minuta (2:3)

Lasse Anderson kończy akcję Barcelony celnym rzutem, ale nie myli się także Arciom Karalok! PGE VIVE dalej na prowadzeniu.

1. minuta (1:2)

Jest prowadzenie PGE VIVE! Najpierw świetnie broni Cupara, a w odpowiedzi rzuca Marko Mamić.

1. minuta (1:1)

Alex Dujshebaev odpowiada z karnego! 1:1!

1. minuta (1:0)

Dika Mem bombarduje bramkę Cupary i zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu!

Gramy!! Barca przy piłce!

Hymn Ligi Mistrzów!

Luka Cindrić wychodząc na boisko spotkał się z dużym applauzem publiczności, natomiast piłkarze Barcelony zostają wygwizdani przez całą halę. Wczoraj z resztą było podobnie.

Na parkiet jako pierwsi wychodzą sędziowie dzisiejszego spotkania - Duaret Santos oraz Ricardo Fonseca z Portugalii.

PGE VIVE Kielce stanie dziś przed szansą na czwarty medal w historii występów klubu w Lidze Mistrzów. Do tej pory było 2x brąz oraz 1x złoto. Czy dziś kielczanie także będą mieli okazję do świętowania i zrehabilitują się za przegrany półfinał z Veszprem? Gorąco na to liczymy!

15:10

Z głośników leci już Iron Maiden, a to oznacza... prezentację PGE VIVE Kielce!

15:05

15:02

W Lanxess Arenie zgasły światła... To oznacza, że przed nami uroczyste otwarcie meczu o brąz!

15:01

15:00

14:59

14:58

Za nami uroczysty przemarsz kieleckich kibiców spod kolońskiej katedry do Lanxess Areny. Namiastkę tego, co działo się dziś do południa w Kolonii zobaczycie za chwilę. Na więcej zapraszamy wieczorem na CKsport.pl!

14:57

14:54

Piłkarze zniknęli już z rozgrzewki, do meczu coraz bliżej. Dziś jednak na hali sporo pustych krzesełek. Nie dziwi nas to - Veszprem, którego kibiców jest najwięcej zagrają w finale dopiero o godz. 18.

14:53

Wczoraj Vardar Skopje zrobił niemałą niespodziankę, pokonując w półfinale Barcelonę. Dziś Katalończycy będą przeciwnikiem PGE VIVE w walce o najniższy stopień podium. Dla Barcy to na pewno duży zawód.

14:46

Dzieeeeeeeeeń dobry Kielce! Witam serdecznie w drugim dniu Final Four w Kolonii! Przed nami ostatni mecz PGE VIVE Kielce w tym sezonie - starcie o brązowy medal Ligi Mistrzów z Barceloną Lassa! Na wielkie emocje z piłką ręczną zapraszam Mateusz Kaleta - cześć!