Orlen Wisła Płock

24:31 (10:18)

PGE VIVE Kielce

21:49

To była różnica kilku klas. PGE VIVE bez żadnych problemów pokonało Orlen Wisłę siedmioma bramkami i w znakomitych humorach zawodnicy mogą się udać teraz na zgrupowania swoich reprezentacji narodowych. Za uwagę serdecznie dziękuje już Marcin Długosz!

255. minuta (24:31)

Koniec meczu!

60. minuta (24:31)

Przepiękny gol Angela Pereza Fernandeza!

59. minuta (24:30)

Mateusz Piechowski pokonuje Filipa Ivicia.

58. minuta (23:30)

PGE VIVE kończy spotkanie w podwójnym osłabieniu.

56. minuta (22:30)

Piękne trafienie Krzysztofa Lijewskiego z drugiej linii.

53. minuta (19:28)

Trafia Igor Żabić.

Orlen Wisła wywalcza rzut karny, a karę dwóch minut otrzymuje Arkadiusz Moryto.

51. minuta (18:26)

Ładne trafienie Daszka z drugiej linii.

50. minuta (17:26)

Pięknie niesie się doping kieleckich kibiców w Orlen Arenie. W sektorze gości trwa już świętowanie!

48. minuta (17:26)

Żabić wykluczony na dwie minuty po faulu na Danim Dujshebaevie.

47. minuta (17:26)

Płocczanie nieco zmniejszają straty, ale chyba chcą już, żeby ten mecz się skończył.

46. minuta (16:26)

Fernandez Perez przegrywa pojedynek ze skrzydła z Wicharym.

45. minuta (15:26)

Nie ma łatwo Adam Wiśniewski. Kieleccy kibice krzyczą teraz: "Jaki prezes taka Wisła!". Fani z Płocka odpowiadają brawami...

44. minuta (14:26)

Arkadiusz Moryto na oko po raz setny dzisiaj trafia z rzutu karnego :)

43. minuta (14:25)

W bramce kielczan pojawia się na dłużej Filip Ivić. Tymczasem pokonuje go Renato Sulić.

42. minuta (13:25)

Karalok wywalcza enty już rzut karny dla kielczan. I jak z odtworzenia: Moryto, gol.

41. minuta (13:24)

Cupara wygrywa pojedynek z Racoteą! A co pod drugą bramką? Również górą bramkarz - Wichary nad Jureckim.

40. minuta (13:24)

Mateusz Jachlewski, gol! Przewaga gości coraz okazalsza. Czas biorą płocczanie.

39. minuta (13:23)

Arciom Karalok wywalczył rzut karny po podaniu Krzysztofa Lijewskiego. A w takiej sytuacji, wiadomo - gol Arkadiusza Moryty.

38. minuta (13:22)

"Dwójka" dla Mateusz Piechowskiego i rzut karny dla kielczan. A z tej sytuacji nie myli się Arkadiusz Moryto!

37. minuta (13:21)

Ondrej Zdrahala marnuje rzut karny. Czech trafia w słupek.

Gol! PGE VIVE przełamuje impas! Trafia Mateusz Jachlewski.

36. minuta (13:20)

Igor Żabić nie trafił do pustej bramki przez całe boisko. Zabrakło niewiele. Siły na parkiecie tymczasem się wyrównały - znów jest siedmiu na siedmiu.

35. minuta (13:20)

Trzeci gol z rzędu Orlenu Wisły. Znowu trafia Przemysław Krajewski.

35. minuta (12:20)

Przemysław Krajewski pewnie trafia ze skrzydła. Ale przewaga kielczan wciąż jest olbrzymia.

34. minuta (11:20)

Teraz do siatki kielczan trafia Zdrahala, a dodatkowo dwie minuty kary otrzymuje Janc.

Po chwili skuteczny w bramce Wichary i na ławkę kar tym razem wylatuje Karalok. Białorusin przewinił na De Toledo.

33. minuta (10:20)

"Dwójka" dla Mateusza Piechowskiego i gol Arkadiusza Moryty z rzutu karnego. Pogrom, deklasacja.

32. minuta (10:19)

Ale po chwili Blaż Janc już się nie myli.

31. minuta (10:18)

Druga połowa rozpoczęta! Od straty kielczan w ataku...

255. minuta (10:18)

Co tu dużo mówić - spotkały się dwie drużyny o totalnie innym poziomie. Różnica kilku klas jest widoczna na parkiecie i ma przełożenie na wynik. PGE VIVE gromi Orlen Wisłę w jej własnej hali. Czekamy na drugą odsłonę!

Marcin Wichary broni rzut Michała Jureckiego. Przerwa.

30. minuta (10:18)

Cóż...

Kolejna skuteczna kontra kielczan! Ale po chwili odpowiadają gospodarze. O czas na ostatnią akcję przed przerwą prosi trener Tałant Dujszebajew.

29. minuta (9:17)

Kolejny fantastyczny gol Luki Cindricia!

29. minuta (9:16)

Ondrej Zdrahala wykorzystał przed chwilą rzut karny, a dwie minuty kary zarobił jeszcze Daniel Dujshebaev.

Co by nie mówić, to atmosfera jest daleka od ideału - tak jak i forma gospodarzy...

28. minuta (8:16)

Przemysław Krajewski wykluczony na dwie minuty, a z rzutu karnego nie wybacza Arkadiusz Moryto!

27. minuta (8:15)

Kolejna fenomenalna interwencja Cupary!

26. minuta (8:15)

Fatalnie wyglądają płocczanie w ataku. Ale kielczanom drogę do powiększenia przewagi blokuje teraz Marcin Wichary, notujący dwie dobre interwencje.

25. minuta (8:15)

Broni Vladimir Cupara! Jose de Toledo przegrywa pojedynek z bramkarzem Orlenu Wisły.

24. minuta (7:15)

Kolejny czas dla trenera płocczan. PGE VIVE, co tu dużo mówić, gromi Orlen Wisłę!

23. minuta (7:14)

Dani Dujshebaev ponownie skuteczny!

23. minuta (7:13)

Filip Ivić broni rzut karny! Chorwat wygrał pojedynek z Michałem Daszkiem!

22. minuta (7:13)

Ajjj... Gol zamarzył się Vladimirowi Cuparze, bo była pusta bramka, ale golkiper nie wymierzył odpowiednio.

21. minuta (7:13)

Kontrowersyjne dwie minuty kary dla Igora Żabicia. Słoweniec dostał "dwójkę" już po tym, jak wcześniej przyznano piłkę gospodarzom za faul w ataku Krzysztofa Lijewskiego.

20. minuta (7:12)

Goool! Dani Dujshebaev! Przewaga PGE VIVE jest już naprawdę spora!

Przemysław Krajewski po kontrze trafia w poprzeczkę!

19. minuta (7:12)

Daniel Dujshebaev trafia do pustej bramki płocczan po podaniu Luki Cindricia.

18. minuta (7:11)

Renato Sulić odesłany na ławkę kar. A Luka Cindrić nie daje szans Marcinowi Wicharemu!

17. minuta (7:10)

Tylko Luka Cindrić i Vladimir Cupara pozostali na boisku ze składu, który rozpoczynał spotkanie. Na parkiecie zameldowali się teraz Arkadiusz Moryto, Krzysztof Lijewski, Julen Aginagalde, Daniel Dujshebaev i Angel Perez Fernandez.

16. minuta (7:10)

Wykrakane... Michał Jurecki odesłany na ławkę kar za faul na swoim imienniku, Daszku.

Zmiana w bramce Orlenu Wisły, pojawia się w niej Adam Morawski. Póki co mamy bardzo spokojny mecz - nie było ani jednej dwuminutowej kary.

15. minuta (7:9)

Renato Sulić zmniejsza straty gospodarzy.

14. minuta (6:9)

Arkadiusz Moryto nie myli się z "siódemki"!

13. minuta (6:8)

12. minuta (6:8)

W bramce kielczan na rzut karny pojawia się Filip Ivić. Skuteczny jednak jest Michał Daszek.

12. minuta (5:8)

I kolejna kontra kielczan! Mateusz Jachlewski, gol! Fatalne kilka minut w wykonaniu płocczan, ich trener bierze czas.

11. minuta (5:7)

Kielczanie w końcu znaleźli sposób na Przemysława Krajewskiego! A szybkiej akcji nie marnuje Blaż Janc i PGE VIVE po raz pierwszy dzisiejszego wieczora prowadzi dwiema bramkami.

10. minuta (5:6)

Michał Daszek trafia do siatki po rzucie ze skrzydła. Ale od razu odpowiada Arciom Karalok!

9. minuta (4:5)

Ależ fragment w wykonaniu kielczan! Tym razem Mateusz Jachlewski bezlitosny w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem rywali.

9. minuta (4:4)

Michał Jurecki doprowadza do wyrównania!

8. minuta (4:3)

Ależ błąd Jachlewskiego. W idealnej sytuacji, w kontrze, rzucił zdecydowanie za wysoko.

7. minuta (4:3)

Jaaaanc! Rehabilitacja Słoweńca!

6. minuta (3:2)

Blaż Janc fauluje w ataku, sprytne zagranie Przemysława Krajewskiego, na którym przewinił Słoweniec.

4. minuta (3:2)

Ależ piękna odpowiedź kielczan! Luka Cindrić wypuścił Michała Jureckiego, a ten nie miał problemów z pokonaniem Adama Borbely'ego.

3. minuta (3:1)

Ładny gol Przemysława Krajewskiego i gospodarze na prowadzeniu. Po chwili ten sam zawodnik wykorzystuje kontrę i płocczanie mają dwa gole przewagi.

2. minuta (1:1)

Michał Daszek wyrównuje z rzutu karnego. Wyjściowy skład PGE VIVE: Cupara - Jachlewski, Jurecki, Cindrić, Karalok, Alex Dujshebaev, Janc.

1. minuta (0:1)

Wynik otwiera Mateusz Jachlewski!

Zawodnicy gotowi do rozpoczęcia meczu. Kielczanie rozpoczną w obronie.

20:11

W Orlen Arenie jest dziś sporo wolnych miejsc. Gospodarze nie przeżywają obecnie najlepszego okresu i atmosfera wokół zespołu gęstnieje.

20:10

Teraz na parkiet wychodzą również "Nafciarze".

20:09

Zawodnicy PGE VIVE pojawiają się już na parkiecie Orlen Areny.

20:08

"Najbardziej boję się zlekceważenia Orlenu Wisły Płock. Mamy do tego przeciwnika duży szacunek" - mówi przed meczem trener PGE VIVE Kielce, Tałant Dujszebajew. Spodziewamy się więc mistrzów Polski w pełni skoncentrowanych i gotowych do sprawienia radości kieleckim kibicom! Na relację tekstową ze "świętej wojny" serdecznie zaprasza Marcin Długosz!

20:03

W zakładce "Skład drużyn" dostępne są zestawienia personalne na dzisiejszy mecz.