Trójki Enea w Staszowie [ZDJĘCIA]

02-06-2023 11:28,
Redakcja

W Staszowie na obiektach Pogoni odbyła się grupa trójek piłkarskich Enea Elektrownia Połaniec 2014. Wystąpiły w niej 4 zespoły ze Staszowa i 3 z WKS Polesie Wiązownica.

Pogoń prowadził Norbert Kula, Polesie Daniel Adamczyk. Zmagania stały na niezłym poziomie, wielu zawodników pokazało się z bardzo dobrej strony, a widział to na własne oczy Włodzimierz Gąsior – legenda Stali Mielec, mistrz Polski z tym klubem z lat 1973 i 1976, legenda Korony Kielce. Najlepiej prezentowała się Pogoń IV, straciła tylko jednego gola, a walkę ze staszowskimi teamami nawiązało Polesie I. Głównym sponsorem Grupy byłe Enea Elektrownia Połaniec. Jedną z nagród indywidualnych ufundowała Ewa Wodyńska.

30. Turniej Grudniowy

20.05.2023, sobota – Staszów, boisko sztuczne Pogoni Grupa Enea Elektrownia Połaniec 2014

POGOŃ II – POLESIE I 0:3

Filip Nowak 2, Oskar Surzyn.

POGOŃ III – POLESIE II 4:0

Mikołaj Przytuła 3, Jan Bilski.

POGOŃ IV – POLESIE III 7:0

Jakub Januszewski 4, Piotr Marczewski 2, Mateusz Trela.

POLESIE I – POGOŃ III 1:0

Filip Nowak.

POLESIE II – POGOŃ IV 0:10

Piotr Marczewski 6, Jakub Januszewski 3, Mateusz Trela.

POGOŃ I – POGOŃ II 2:0

Mikołaj Garnuszek 2.

POGOŃ IV – POLESIE I 4:0

Piotr Marczewski 3, Jakub Januszewski.

POGOŃ III – POGOŃ I 1:2

Mikołaj Przytuła – Mikołaj Garnuszek 2.

POLESIE III – POGOŃ II 1:0

Kacper Góral.

POGOŃ I – POGOŃ IV 0:3

Jakub Januszewski 3.

POGOŃ II – POGOŃ III 3:0

Fabian Merchut 2, Dawid Poloczek.

POLESIE I – POLESIE III 8:0

Oskar Surzyn 6, Filip Nowak 2.

POGOŃ IV – POGOŃ II 2:0

Piotr Marczewski, Marek Januszewski.

POLESIE III – POGOŃ I 0:5

Kacper Dziedzic 3, Mikołaj Garnuszek 2.

POLESIE II – POLESIE I 0:8

Filip Nowak 6, Krystian Suliborski 2.

POGOŃ II – POLESIE III 4:0

Fabian Merchut 2, Nathan Krasa 2.

POGOŃ I – POLESIE II 7:0

Mikołaj Garnuszek 4, Kacper Dziedzic 2, Kacper Szczęśniak.

POGOŃ III – POGOŃ IV 1:1

Jan Bilski – Piotr Marczewski.

POLESIE II – POGOŃ II 0:3

Dawid Poloczek 2, Fabian Merchut.

POLESIE III – POGOŃ III 0:5

Mikołaj Przytuła 2, Jan Chodyna 2, Jan Bilski.

POLESIE I – POGOŃ I 0:0

 

1

Olimpia Pogoń Staszów 2015 IV

6

16

5

1

0

27-1

26

2

Polesie Wiązownica 2014 I

6

13

4

1

1

20-4

16

3

Olimpia Pogoń Staszów 2014 I

6

13

4

1

1

16-4

12

4

Olimpia Pogoń Staszów 2014 II

6

9

3

0

3

10-7

3

5

Olimpia Pogoń Staszów 2014 III

6

7

2

1

3

11-7

4

6

Polesie Wiązownica 2014 III

6

3

1

0

5

1-29

-28

7

Polesie Wiązownica 2014 II

6

0

0

0

6

0-33

-33

Olimpia Pogoń Staszów 2015 IV – 1 miejsce

Piotr Marczewski 13 – król strzelców, Jakub Januszewski 12, Mateusz Trela 2.

Polesie Wiązownica 2014 I – 2 miejsce

Filip Nowak 11 – najlepszy zawodnik, Oskar Surzyn 7, Krystian Suliborski 2, Michał Wieczorek.

Olimpia Pogoń Staszów 2015 I – 3 miejsce

Mikołaj Garnuszek 10, Kacper Dziedzic 5, Kacper Szczęśniak 1.

Olimpia Pogoń Staszów 2015 II – 4 miejsce

Fabian Merchut 5, Dawid Poloczek 3, Nathan Krasa 2, Szymon Kosik – najlepszy bramkarz.

Olimpia Pogoń Staszów 2015 III – 5 miejsce

Mikołaj Przytuła 6, Jan Bilski 3, Jan Chodyna 2, Szymon Opałka.

Polesie Wiązownica 2014 III – 6 miejsce

Kacper Góral 1, Miłosz Głowacki, Wiktor Jońca, Alan Przewlekły, Nikodem Radkiewicz.

Polesie Wiązownica 2014 II – 7 miejsce

Antoni Bąk, Emil Walczyk, Mateusz Witkowski, Martin Zbytniewski, Michał Zimoląg.

Fot. Krzysztof Klimek

 

 

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnie wiadomości

W piątek rusza Olimpiada Świętokrzyska, w więc święto wszystkich aktywnych sportowo młodych ludzi, którzy stawiają pierwsze kroki w szeroko pojętym sporcie. Olimpiada Świętokrzyska jest dla nich oknem na sportowy świat.
Industria Kielce czwartkowego wieczoru wygrała wyjeździe z Kolstad Handball 32:30. Do zwycięstwa przyczynił się między innymi Miłosz Wałach, który pod nieobecność Andreasa Wolffa przejął stery pierwszego golkipera mistrzów Polski.
Mistrzowie Polski wrócili na dobre tory. Industria Kielce w 2. serii Ligi Mistrzów wygrała na wyjeździe z Kolstad Handball 32:30. – Wytrzymaliśmy ciśnienie – przyznaje drugi trener klubu z Kielc, Krzysztof Lijewski.
Po Aalborgu nie było śladu. Industria Kielce wróciła na zwycięskie tory w Lidze Mistrzów, wszak zaliczyła bardzo udany wyjazd do norweskiego Trondheim, gdzie pewnie pokonała miejscowy Kolstad. To pierwsze punkty w nowej edycji dla żółto-biało-niebieskich.
Już w piątek 22 września rozpocznie się II edycja turnieju młodych piłkarzy ręcznych pt. "7 w Kielcach". W zmaganiach wezmą udział dwie drużyny żółto-biało-niebieskich. KS Vive Kielce jest współorganizatorem turnieju.
Po nieudanej inauguracji Ligi Mistrzów, przychodzi czas na drugą serię będącą jednocześnie szansą na zrehabilitowanie się za niekorzystny wynik meczu z Aalborgiem. Industria Kielce dziś zmierzy się na wyjeździe z Kolstad Handball. Zapraszamy na relację NA ŻYWO! z tego wydarzenia, którą będziemy realizować na portalu CKsport.pl.
W drugiej kolejce zmagań w ramach EHF Champions League, ORLEN Wisła Płock przegrała na własnym terenie z mistrzem Danii, drużyną GOG Handbold, 26:30.
W ostatni weekend Stowarzyszenie Fun Sport Kielce zorganizowało dwa Ogólnopolskie Turnieje w Piłkę Siatkową Dziewcząt. W sumie w turniejach udział wzięło prawie 230 dziewcząt w wieku 14-19 lat.
Industria Kielce zagra o pierwsze punkty w tym sezonie Ligi Mistrzów. Kielczanie zmierzą się z nieprzewidywalnym Kolstad – informujemy, gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji.
Industria Kielce jedzie do norweskiego Trondheim. W mieście kojarzonym przez polskiego kibica głównie ze skokami narciarskimi powstała silna ekipa męskiego szczypiorniaka. Czy kielczanie zbędą pierwsze punkty w Lidze Mistrzów i zmażą plamę po porażce na inaugurację?
Reprezentacja Polski ma nowego selekcjonera. Prezes PZPN, Cezary Kulesza, postawił na Michała Probierza. O komentarz do tej decyzji został poproszony trener Korony Kielce, Kamil Kuzera.
Akademia Muay Thai Kielce zaprasza na kurs samoobrony dla kobiet, realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Kielc. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.
Korona Kielce w ostatniej kolejce ponownie zainkasowała porażkę na swoje konto. Tym razem katem żółto-czerwonych okazała się szczecińska Pogoń. Publikujemy wyniki pomeczowej sondy, w której głosowaliście na najlepszego zawodnika Korony.
– Marginesu błędu już nie mamy. Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji – uważa kapitan Korony Kielce, Miłosz Trojak. Przed jego zespołem jeden z meczów z nożem na gardle, a więc potyczka z Widzewem Łódź.
Jak wygląda sytuacja kadrowa Korona Kielce przed meczem z Widzewem Łódź? Można spodziewać się jednego powrotu.
Korona Kielce już w piątek zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łodź. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjedzie ekipa z odświeżoną atmosferą w szatni po roszadzie na stanowisku pierwszego szkoleniowca. – Widać, że zespół Widzewa chwycił myśli trenera Myśliwca – stwierdził Kamil Kuzera.
Wyjątkowe przedsięwzięcie w Kielcach. Powstanie tutaj Muzeum Polskiego Boksu. Inwestycja zostanie zrealizowana w stolicy województwa świętokrzyskiego nieprzypadkowo, w końcu tutaj w drugiej połowie XX wieku znajdowało się jedno z najważniejszych ośrodków tej dyscypliny sportowej w kraju.
Norweski Kolstad będzie najbliższym rywalem Industrii Kielce w drugim grupowym spotkaniu Ligi Mistrzów w tym sezonie. Kielczanie zagrają w Skandynawii o pierwsze punkty, chcąc zmazać plamę po domowej porażce z Aalborgiem. Trener mistrzów Polski przestrzega jednak przed silnym i niedocenianym zespołem oponentów.
Właśnie dobiegła końca 8. seria gier na zapleczu Ekstraklasy. Kolejka ta przyniosła kilka ciekawych rozstrzygnięć i wyłoniła nowego lidera, którym został zespół Górnika Łęczna.
W poniedziałek 18 września ukazał się zapowiadany film o piłkarzu 50-lecia Korony Kielce, Jacku Kiełbie. Na każdego fana Złocisto-Krwistych i sympatyka "Ryby" czeka ponad półgodzinny seans.
Kibice piłkarscy w stolicy województwa świętokrzyskiego będą mieli swojego faworyta wśród projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Bez wątpienia jest nim "Żółto-Czerwona Arena" zakładająca wymianę wszystkich pozostałych szarych krzesełek na te w barwach Korony Kielce.
Jak podaje Wieczysta Kraków w swoich social mediach, Maciej Musiał przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera. Wybór tymczasowego szkoleniowca mógł wielu zaskoczyć.
Pod koniec września w kieleckiej Hali Legionów dojdzie do hitowego spotkania Ligi Mistrzów między miejscową Industrią, a Paris Saint-Germain. Klub ogłosił datę startu sprzedaży wejściówek na ten mecz.
Kibice znów dopisali na trybunach stadionów PKO Ekstraklasy. W 8. serii spotkań sezonu 23/24 piłkarską rywalizację śledziło ponad 110 tysięcy osób.
Klub ze stolicy województwa świętokrzyskiego już w czwartek przystąpi do kolejnej serii spotkań w ramach Ligi Mistrzów. Industria Kielce z starciu z Kolstad będzie chciała zrehabilitować się po porażce na własnym terenie z Aalborgiem. Gospodarze najbliższego meczu nie będą mogli skorzystać z kluczowego gracza.
Po raz kolejny MMTS-owi zwycięstwo wymyka się z rąk. Tym razem z Kwidzynem wygrał najbliższy ligowy rywal Industrii Kielce, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.
W miniony weekend po tygodniu przerwy do gry wrócili zawodnicy na boiskach PKO Ekstraklasy. Część drużyn nie straciła rytmu i zapunktowała podobnie jak w poprzednich kolejkach, z kolei dla niektórych była to okazja do nowego otwarcia.
W środę 20 września wraca do gry Świętokrzyska Amatorska Bilardowa Liga Biznesu. Za nami cała runda zasadnicza, natomiast w środku tygodnia w Kieleckim Centrum Bilardowym rozegrany zostanie pierwszy ćwierćfinał. Jednocześnie organizatorzy ogłaszają start zapisów na kolejny sezon.
W niedzielę w Leszczynach odbył się Narodowy Dzień Sportu z Go4it, czyli ogólnopolska odsłona promocji aktywności fizycznej. Na to wydarzenie przybyły tłumy dzieci oraz ich opiekunów.
W ostatnich dniach do kieleckiej Galerii Echo ponownie zawitała Bilardowa Ekstraklasa. Broniący tytułu mistrza Polski zawodnicy Nosanu Kielce podczas trzeciego zjazdu rozegrali trzy spotkania, jednak nie każde zakończyło się zwycięstwem.

Copyright © 2023 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group