„Ćwiczymy dla Siwej”. Charytatywny trening z medalistą igrzysk olimpijskich, w szczytnym celu

16-12-2021 10:37,
Michał Gajos

20 grudnia 2021 roku odbędzie się charytatywne seminarium z brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w zapasach, Damianem Janikowskim. Akcja zostanie zrealizowana w szczytnym celu, a dochody z jej organizacji trafią na leczenie 29-letniej kielczanki, która od 18. roku życia zmaga się ze stwardnieniem rozsianym.

Wejściówki na to wydarzenie można nabywać u patronów całej inicjatywy – w sklepie kibica D3G Fanstore oraz Miejskim Klubie Sportów Walki Korona Kielce. Cena za trening wynosi 100 zł, a ilość miejsc jest ograniczona do 60. 

Dochód z tej akcji będzie jednak jedynie kroplą w morzu potrzeb. Celem jest zebranie 200 tys. zł, więc każdą osobę, która chcę pomóc, ale klimat sali ćwiczeniowej jest jej obcy, odsyłamy po adres zbiórki: https://zrzutka.pl/32fhat

Na oficjalnym Facebook’u akcji czytamy:

Życie level HARD 2!

Martyna od 11 lat choruje na stwardnienie rozsiane .Walczy o lepsze samopoczucie a my musimy jej pomóc wygrać tę nierówną walkę. 

Cel naszego treningu jest jeden! Pomoc w zebraniu kwoty potrzebnej na zakup leków o kwocie 200 tys. złotych! Damy rade? Damy!

Poprzednia zrzutka się udała i tym razem musi być podobnie!

Dzięki uprzejmości świetnego sportowca oraz bardzo dobrego człowieka Damiana Janikowskiego zapraszamy wszystkich na seminarium charytatywne w naszym klubie!

Na trening możecie zapisywać się u nas w klubie oraz w sklepie D3G Fanstore .

Cena za trening: 100 zł

Ilość miejsc: 60

Czas trwania: 2h

Cały zysk z seminarium będzie przekazany dla Martyny!

fot. Facebook/ Ćwiczymy dla Siwej

Projekt i wykonanie: CK Media Group