Piotrkowianin Piotrków Trybunalski kontra Łomża Vive Kielce. Zobacz skrót [WIDEO]

08-12-2021 13:43,
Maciej Urban

Prosto z Paryża szczypiorniści Łomży Vive Kielce udali się do Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie zmierzyli się z tamtejszym Piotrkowianinem. W tym starciu PGNiG Superligi kielczanie pewnie wygrali 38:32. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania. 

– Do każdego meczu staram się zmotywować tak samo i podchodzić w równy sposób. W Piotrkowie zabrakło Dylana, więc chciałem pokazać jeszcze więcej od siebie, ale niestety nie uważam, by był to najlepszy mecz w moim wykonaniu, tylko średni. Najbardziej zapamiętam nietrafione sytuacje, które będę potem analizował, tak samo jak zmarnowane szanse na przechwyty w obronie – powiedział tuż po zakończeniu starcia Cezary Surgiel, skrzydłowy Łomża Vive Kielce.

– Do przerwy zbudowaliśmy bezpieczną przewagę, a po zmianie stron nasze tempo trochę spadło. Znów graliśmy gol za gol, ale kontrolowaliśmy wynik. Najważniejsze, że wszyscy zawodnicy są zdrowi, a podkręcenie kostki Czarka Surgiela okazało się niegroźne. Więcej czasu na parkiecie dostała młodzież, które dobre akcje przeplatała gorszymi. To jednak normalne, bo do meczu w Piotrkowie przystąpiliśmy bez treningu, bo w piątek wracaliśmy z Paryża – dodał drugi trener, Krzysztof Lijewski. 

Zobacz skrót z meczu: 

Projekt i wykonanie: CK Media Group