Servaas obszernie na Twitterze. O nowym transferze, Tałancie i… Krakowie

04-12-2021 16:58,
Maciej Urban

Ostatnimi czasy prezes Łomży Vive Kielce jest nad wyraz aktywny w mediach społecznościowych. To za ich pośrednictwem powiadamiał między innymi o nowych transferach mistrzów Polski, jak również zdradzał pewnie ciekawostki „od kuchni”. Dziś Bertus Servaas również podzielił się publicznie kilkoma informacjami. 

Na początku dnia przyznał, że przed kieleckim klubem trzy ważne mecze w tym roku. Już dziś potyczka w Piotrkowie, gdzie bardzo istotna będzie koncentracja, zaś potem dojdzie do rywalizacji w Porto oraz „Świętej Wojny” na kieleckim parkiecie. Mecz w ramach Ligi Mistrzów prezes określił mianem „trudnego czasu”, gdyż na portugalskiej ziemi kielczanie zawsze mają ciężkie przeprawy, natomiast starcie z Orlen Wisłą Płock to „deser” wieńczący 2021 rok. 

W kolejnej wiadomości Servaas powiedział, że po meczu z PSG dyskutował z Tałantem Dujszebajewem. – Rozmawialiśmy około godziny i obaj po niej jesteśmy bogatsi o pewne doświadczenie. Znamy się już osiem lat, a nasze wspólne rozmowy nadal są na bardzo wysokim poziomie i zawsze ich celem jest poprawa. 

Sternik Łomży Vive Kielce potwierdził także, że klub jest coraz bliżej podpisania kolejnego kontraktu i być może dojdzie do tego jeszcze w tym roku. Zapytany przez kibiców, kto tym razem będzie przetransferowany do stolicy województwa świętokrzyskiego, prezes odpowiedział: – Młody chłopak, który potrzebuje jeszcze czasu, ale ma w sobie to „coś”, co mnie się podoba. Tutaj potrzebny jest czas i dużo pracy, ale zawodnik ma tego świadomość. Mam nadzieję, że się uda. 

Na koniec ciekawostka. Dziś Bertus Servaas odwiedził Kraków. – To około 1 godzina 20 minut od naszego pięknego miasta Kielce. Kraków także jest piękny i zazwyczaj czuję tutaj bardzo pozytywną energię. W tym miejscu zawsze myślę o nowych planach i dzisiejsza podróż także okazała się inspirująca – stwierdził bardzo tajemniczo. 

Fot. Patryk Ptak

Projekt i wykonanie: CK Media Group