Korona Kielce dostanie od województwa świętokrzyskiego pół miliona złotych w ramach promocji

26-11-2021 17:43,
Mateusz Kaleta

Budżet Korony Kielce zostanie powiększony. Kielecki klub podpisał umowę o o współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego, który w jej ramach przekazał klubowi 500 tysięcy złotych. 

W oficjalnym podpisaniu umowy, jakie miało miejsce we piątek 26 listopada wzięli udział marszałek Andrzej Bętkowski,  wicemarszałek Renata Janik, członek Zarządu Województwa Tomasz Jamka oraz prezes Zarządu Korona S.A. Łukasz Jabłoński.

W ramach podpisanej umowy marketingowej na treningowych koszulach Korony Kielce znajdzie się herb województwa świętokrzyskiego, a klub wyprodukuje i będzie emitował materiały 

- Korona Kielce to marka rozpoznawalna w całej Polsce. Promocja regionu poprzez wykorzystanie wizerunku drużyny i jej zawodników oraz wydarzeń sportowych przyczyni się do większej rozpoznawalności naszego województwa i umożliwi dotarcie do nowych odbiorców z Polski i zagranicy - mówi, cytowany przez klubową stronę, marszałek Andrzej Bętkowski, 

- Cieszymy się, że Województwo Świętokrzyskie dołącza do grona naszych partnerów i dziękujemy za okazane zaufanie. Korona to Kielce, a Kielce to ważny punkt na mapie naszego województwa. W okolicy jest wiele pięknych miejsc, którymi warto się chwalić. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy kibice z całej Polski jeszcze chętniej będą odkrywać Świętokrzyskie - przyznaje prezes Korona SA Łukasz Jabłoński.

Przypomnijmy - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego jest też partnerem Łomży Vive Kielce, której w ramach działań promocyjnych przekazał w grudniu 2020 roku 300 tys. złotych.

fot: Korona Kielce

Projekt i wykonanie: CK Media Group