Trener Arki: Myśleliśmy, że te trzy punkty zdobędziemy

08-10-2021 21:19,
Maciej Urban

Dwunasta seria Fortuna 1. Ligi dla Korony Kielce oraz Arki Gdynia zakończyła się podziałem punktów. Oba zespoły zagrały miedzy sobą na arenie żółto-niebieskich, gdzie obecnych było ponad 4 tysiące kibiców. Jednak tym razem nie było im dane zobaczyć bramek, bo mecz zakończył się wynikiem 0:0. 

Dariusz Marzec (trener Arki Gdynia): – Ciężko powiedzieć coś o tym spotkaniu. Myśleliśmy, że te trzy punkty zdobędziemy. Miejscami nasza gra była szarpana. Bywało tak, że ciężko walczyliśmy o piłkę, a kiedy to się udawało, pierwsze podanie szło do przeciwnika. Wdało się zbyt wiele niedokładności, co dotychczas nie miało miejsca.

Dobrze weszliśmy w mecz i tutaj były sytuacje, które mogliśmy wykorzystać. W drugiej połowie Korona na pewno zagrażała nam najbardziej stałymi fragmentami gry, a miała ich dość dużo i praktycznie po każdym z nich robiło się niebezpiecznie. W tym meczu nasz atak nie funkcjonował tak, jak w poprzednich spotkaniach. To nie było to, coś szwankowało. W związku z tym dokonaliśmy zmian.

Fot. Tomasz Duc

Projekt i wykonanie: CK Media Group