MM fight&gym: Trwają dni otwarte!

01-10-2021 22:02,
Redakcja

Nowe fitnessowe miejsce na mapie naszego województwa ma dla wszystkich mieszkańców akcję specjalną. To dni otwarte, z których można skorzystać do trzeciego października. 

Organizatorzy dla odwiedzających mają trzy dni siłowni za darmo. Dni otwarte rozpoczęły się w piątek, a więc można z nich będzie skorzystać jeszcze przez całą sobotę oraz niedzielę. 

Ponadto, w sobotę do dyspozycji wszystkich chętnych będą zajęcia fitness, jakie rozpoczną się o godzinie 16, a także trening funkcjonalny. Ten zaplanowany jest na niedzielę i odbędzie się o godzinie 12. W trakcie dni otwartych można będzie nabyć karnety w promocyjnej cenie. 

Przypomnijmy, że MM fight&gym od października zaprasza do nowej lokalizacji, która znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 182 w Kielcach. Tam czekają między innymi w pełni wyposażona salka treningowa do sportów walki oraz siłownia, która czynna jest 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. 

– Dysponujemy dwoma szatniami, recepcją gdzie można nabyć niezbędne produkty do treningu. Czekają na was nasi trenerzy oraz instruktorzy, którzy zadbają o waszą formę wykorzystując swoje doświadczenie. Kładziemy nacisk na profesjonalne treningi w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze. Nasz klub to miejsce, gdzie każdy będzie mógł się czuć bezpiecznie – mówi właściciel, Michał Misztal. 

Projekt i wykonanie: CK Media Group