Kontuzja Adama Frączczaka. Co z napastnikiem Korony? [AKTUALIZACJA]

23-09-2021 11:08,
Michał Gajos

Kielczanie okupili awans do 1/16 finału Pucharu Polski kontuzją swojego napastnika – Adama Frączczaka. Trener Korony ocenił na gorąco sytuacje zdrowotną podopiecznego. 

- Zobaczymy, myślę, że nie jest to bardzo poważny uraz. Jutro mamy fizjoterapeutów, oni to ocenią – powiedział po spotkaniu Dominik Nowak.

[AKTUALIZACJA] Klub poinformował, że snajper doznał urazu mięśnia czworogłowego. – Nasz sztab medyczny rozpoczął już walkę o to, by "Frączu" był do dyspozycji trenera Dominika Nowaka na nadchodzące starcie z Zagłębie Sosnowiec – czytamy w komunikacie. 

Doświadczony snajper był zmuszony opuścić plac gry po feralnej sytuacji z 76. minuty. Frączczak stanął wtedy przed wyborną okazją do wyrównania wyniku rywalizacji na 2:2. Ostatecznie chybił z najbliższej odległości, a przy próbie oddania strzału poczuł dyskomfort w lewym udzie.

Czasu na powrót do pełni dyspozycji niewiele. Żółto-czerwoni powrócą na murawę już w najbliższy poniedzałek - udadzą się do Sosnowca, gdzie zmierzą się z miejscowym Zagłębiem. Pierwszy gwizdek tej rywalizacji o godz. 18.

fot. Maciej Urban

Projekt i wykonanie: CK Media Group