Nicolas Tournat: Pamiętam jak gorąca jest tam atmosfera

16-09-2021 12:30,
Maciej Urban

Łomża Vive Kielce wraca na parkiety Ligi Mistrzów. Kielczanie na starcie zagrają z Dinamem Bukareszt. Ten mecz już dziś. – Jesteśmy w trudnej grupie, w której liczyć się będzie każdy mecz. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wracamy do gry, bo nie mogliśmy doczekać się powrotu do Ligi Mistrzów – przyznaje Nicolas Tournat.

– To wspaniałe rozgrywki, w których mamy dużo do udowodnienia po poprzednim sezonie. Ciężko pracowaliśmy, by wrócić do nich w jak najlepszej formie i jesteśmy gotowi, by walczyć z każdym we wszystkich spotkaniach – dodaje. 

Kielecki zawodnik zwraca uwagę na intensywny doping towarzyszący spotkaniom w Bukareszcie. – Czeka nas naprawdę trudny mecz. Grałem już tam razem z HBC Nantes i pamiętam, jak gorąca jest tam atmosfera. Kibice dopingują bardzo głośno i pomagają swojemu zespołowi, przez co trudno tam wygrać.

Mecz C.S Dinamo Bukareszt – Łomża Vive Kielce odbędzie się we czwartek, 16 września, o godzinie 18.45. – Nie mogliśmy doczekać się powrotu do Ligi Mistrzów. Ciężko pracowaliśmy, by wrócić do niej w jak najlepszej formie, bo mamy coś do udowodnienia po poprzednim sezonie – zapowiada Nicolas Tournat.

Fot. Mateusz Kaleta

Projekt i wykonanie: CK Media Group