SONDA: Kto był najlepszym piłkarzem Korony Kielce w meczu z Miedzią Legnica?

04-09-2021 07:42,
Maciej Urban

Korona Kielce w 7. kolejce zakończyła passę zwycięstw remisując z Miedzą Legnica 0:0. Było to spotkanie pełne walki, żółtych kartek i emocji do samego końca. Niemniej okazji strzeleckich na Suzuki Arenie w Kielcach obie drużyny miały bardzo mało. Zapraszamy do udziału w sondzie.

- Po pierwszej połowie powiedzieliśmy sobie w szatni mocne słowa, by zmienić nastawienie w drugiej części. Chcieliśmy Koronę, która będzie dominować i dążyć do zdobycia bramki. W drugiej połowie widzieliśmy inny zespół, który potrafi wysoko odbierać piłkę i stwarzać sytuacje podbramkowe. Musimy kontynuować to, co było w drugiej połowie. Trzeba przekuć to na następne spotkanie - ocenił po meczu trener Dominik Nowak. 

- Wynik wydaje mi się, że w miarę sprawiedliwy. Nie było to piękny mecz, takie szachy w pierwszej połowie. W drugiej było troszeczkę więcej futbolu otwartego. Mieliśmy swój plan na mecz i w miarę go realizowaliśmy - dodał szkoleniowiec Miedzi, Wojciech Łobodziński. 

Trener Dominik Nowak piątkowego wieczoru desygnował do gry łącznie czternastu zawodników, którym przyszło zmierzyć się z Miedzą Legnica. A kto był najlepszy? Zapraszamy do głosowania w pomeczowej sondzie.

 
Fot. Grzegorz Ksel

Projekt i wykonanie: CK Media Group