Opinia kibiców: Frączczak zrobi największą różnicę na boisku

29-07-2021 16:33,
Maciej Urban

Tuż przed rozpoczęciem kolejnego sezonu Fortuna 1. Ligi kończymy sondę portalu Cksport.pl. Tym razem zapytaliśmy Was o to, który z nowych piłkarzy Korony Kielce zrobi największa różnicę w zbliżających się spotkaniach odbywających się na zapleczu PKO Ekstraklasy. Wyniki raczej nikogo nie zaskoczyły.

Zwyciężył Adam Frączczak, który w tym sezonie będzie dyrygował zespołem w ataku. Ten urodzony w 1987 roku doświadczony zawodnik ostatnie 10 lat spędził w Pogoni Szczecin. Teraz będzie pomagał Koronie powrócić na najwyższy szczebel rozgrywek. Zdaniem fanów „złocisto-krwistych”, spośród nowych graczy, to właśnie on będzie robił największą różnicę na boisku. Takie zdanie podziela 73,4 procent głosujących.

Na drugim miejscu naszego sondażu znalazł się Piotr Malarczyk. Znany wszystkim w stolicy województwa świętokrzyskiego zawodnik zgromadził 8,5 procenta głosów. Bez wątpienia będzie to piłkarz, który wyznaczy rytm i tempo gry formacji defensywnej. To jeden z najważniejszych elementów kręgosłupa drużyny, o którym mówił trener Dominik Nowak.

Trzecia lokata to Michał Koj, który zebrał 5,9 procenta głosów. W Kielcach zjawił się defensor, który doświadczenie zbierał w takich klubach jak Pogoń Szczecin, Ruch Chorzów, czy Górnik Zabrze. Teraz jest jednym z ważniejszych elementów układanki kieleckiego szkoleniowca, który ma dać „żółto-czerwonym” spokój na tyłach.

Poza podium znaleźli się Łukasz Sierpina (5,2%), Łukasz Forenc (3,4), a także Janusz Nojszewski (1,7%). Wszystkim głosującym dziękujemy za udział w naszej sondzie. Chętnych i tym razem nie brakowało, bo nasz formularz odnotował aż 1089 kliknięć.

Fot. Grzegorz Ksel

Projekt i wykonanie: CK Media Group