Znamy wyniki SONDY. Sprawdź, czy kibicom podobają się nowe szaty Korony Kielce

21-07-2021 17:12,
Maciej Urban

Przeszło 1400 osób zagłosowało w naszej sondzie dotyczącej nowych trykotów „żółto-czerwonych”. Poprosiliśmy Was o ocenę koszulek Korony Kielce w skali 1-10, przy czym najniższa nota to „poniżej oczekiwań”, zaś najwyższa – „rewelacja!”. Dziękujemy za udział we wspólnej zabawie.

Przypomnijmy, że Korona Kielce zaprezentowała w niedzielny wieczór wygląd strojów na sezon 2021/2022. Domowe trykoty to żółty i czerwony układające się w nieoczywiste pasy, z kolei stroje wyjazdowe wpadają w czerń. koszulki wykonała firma 4F. Tego samego dnia rozpoczęliśmy sondę, w której ocenialiście je w dziesięciostopniowej skali.

Najwyższą notę przyznało 18,4 procent ankietowanych, z kolei dziewiątka została kliknięta przez 11,5 procenta głosujących. Najwięcej wciśnięć odnotowaliśmy przy numerze „8”. Za taką oceną było 20 procent kibiców. Najgorszą ocenę przyznało 4,5 procenta.

Zdecydowaliśmy się podzielić tę ankietę na trzy grupy – zadowolonych (7-10), podchodzących obojętnie do nowych trykotów (5-6) oraz niezadowolonych z nowego designu (1-4). W pierwszej grupie znalazło się aż 64,6 procent ankietowanych, co jednoznacznie wskazuje, że kieleccy fani żółto-czerwonych ciepło przyjęło nowe koszulki, w których kielczanie będą grać w zbliżającym się sezonie Fortuna 1. Ligi.

Zobojętniali na nowe żółto-czerwone wdzięki stanowią raptem 18 procent głosujących. Z kolei ewidentnie niezadowoleni z trykotów to 17,4 procenta wszystkich głosujących.

Fot. Grzegorz Ksel

Projekt i wykonanie: CK Media Group