Turniej Dzikich Drużyn: znamy terminarz rozgrywek

02-07-2021 14:47,
Maciej Urban

Minął czas na zarejestrowanie się do Turnieju Dzikich Drużyn, który wystartuje już 8 lipca i będzie trwał przez kolejny tydzień. Organizatorzy przygotowali obszerne terminarze dla roczników 2007-2008, 2009-2010 oraz 2011-2012. Stawką rozgrywek jest Puchar Prezydenta Miasta Kielce. 

Drużyny będą grały w systemie ligowym, czyli każdy będzie musiał się zmierzyć z każdym. Wymagana ilość zawodników to sześciu w polu oraz jeden w bramce. Czas meczów rozgrywanych na orlikach będzie ograniczony do 15 minut, natomiast między spotkaniami organizatorzy przewidzieli dodatkowe 5 minut przerwy. 

Rocznik 2007-2008 (14.07.2021)

1. Czerwoni CK
2. Czarni CK
3. BKS NORTH
4. Orły Bodzentyn
5. Szefitos Gaming
6. GraMy!!

I kolejka 16.00

Boisko nr 1 Czerwoni CK – GraMy!!
Boisko nr 2 Czarni CK – Szefitos Gaming

II kolejka 16.20

Boisko nr 1 BKS NORTH – Orły Bodzentyn

III kolejka 16.40

Boisko nr 1 Czerwoni CK – Szefitos Gaming
Boisko nr 2 GraMy!! – Orły Bodzentyn

IV kolejka 17.00

Boisko nr 2 Czarni CK – BKS NORTH

V kolejka 17.20

Boisko nr 1 Orły Bodzentyn – Czerwoni CK
Boisko nr 2 Szefitos Gaming – BKS NORTH

VI kolejka 17.40

Boisko nr 1 Czarni CK – GraMy!!

VII kolejka 18.00

Boisko nr 1 Czerwoni CK – BKS NORTH
Boisko nr 2 Orły Bodzentyn – Czarni CK

VIII kolejka 18.20

Boisko nr 2 Szefitos Gaming – GraMy!!

IX kolejka 18.40

Boisko nr 1 Czarni CK – Czerwoni CK
Boisko nr 2 BKS NORTH – GraMy!!

X kolejka 19.00

Boisko nr 1 Szefitos Gaming – Orły Bodzentyn

Rocznik 2009-2010 (08.07 i 15.07)

1. COCO JAMBO I
2. COCO JAMBO II
3. Łączniki
4. FC Kozaki
5. Młodzi Wymiatacze
6. Armia Troku

I kolejka 16.00

Boisko nr 1 COCO JAMBO I – Armia Troku
Boisko nr 2 Młodzi Wymiatacze – COCO JAMBO II

II kolejka 16.20

Boisko nr 1 Łączniki – FC Kozaki 

III kolejka 16.40

Boisko nr 1 COCO JAMBO I – Młodzi Wymiatacze
Boisko nr 2 Armia Troku – FC Kozaki

IV kolejka 17.00

Boisko nr 2 COCO JAMBO II - Łączniki

V kolejka 17.20

Boisko nr 1 FC Kozaki – COCO JAMBO I
Boisko nr 2 Młodzi Wymiatacze - Łączniki

VI kolejka 17.40

Boisko nr 1 COCO JAMBO II – Armia Troku

VII kolejka 18.00

Boisko nr 1 Łączniki – COCO JAMBO I
Boisko nr 2 FC Kozaki – COCO JAMBO II

VIII kolejka 18.20

Boisko nr 2 Młodzi Wymiatacze – Armia Troku

IX kolejka 18.40

Boisko nr 1 COCO JAMBO I – COCO JAMBO II 
Boisko nr 2 Łączniki – Armia Troku

X kolejka 19.00

Boisko nr 1 FC Kozaki – Młodzi Wymiatacze

Rocznik 2011-2012 (09.07 i 16.07)

1. Czarne koszule
2. Turbo Kozaki
3. Walczaki
4. Tygryski
5. SPEEDRUNERS
6. Talenty z Kopalni

I kolejka 16.00

Boisko nr 1 Czarne koszule – Talenty z Kopalni  
Boisko nr 2 Turbo Kozaki – SPEEDRUNNERS 

II kolejka 16.20

Boisko nr 1 Walczaki – Tygryski

III kolejka 16.40

Boisko nr 1 Czarne koszule – SPEEDRUNNERS
Boisko nr 2 Talenty z Kopalni – Tygryski 

IV kolejka 17.00

Boisko nr 2 Turbo Kozaki – Walczaki

V kolejka 17.20

Boisko nr 1 Czarne Koszule – Tygryski
Boisko nr 2 SPEEDRUNNERS – Walczaki

VI kolejka 17.40

Boisko nr 1 Talenty z Kopalni – Turbo Kozaki

VII kolejka 18.00

Boisko nr 1 Czarne koszule – Walczaki 
Boisko nr 2 Tygryski – Turbo Kozaki

VIII kolejka 18.20

Boisko nr 2 SPEEDRUNNERS – Talenty z Kopalni 

IX kolejka 18.40

Boisko nr 1 Czarne Koszule – Turbo Kozaki
Boisko nr 2 Walczaki – Talenty z Kopalni      

X kolejka 19.00

Boisko nr 1 Tygryski – SPEEDRUNNERS

Fot. Michal Jarmoluk (CC)

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ostatnie wiadomości

Pomocnik Korony Kielce Danny Trejo został nominowany do najlepszej jedenastki 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Dla 25-latka jest to pierwsze wyróżnienie w trwającym sezonie.
Sędzia Tomasz Musiał poprowadzi mecz 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski, w którym Korona Kielce zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Wyjazdowe spotkanie „żółto-czerwonych” będzie 39. starciem prowadzonym przez tego arbitra.
Choć mecze na poziomie Fortuny 1. Ligi będą rozgrywane zarówno we wtorek jak i środę, możemy przejść do podsumowania 21. kolejki. Mecze zaplanowane na środek tygodnia to rywalizacje zaległe z 17. i 18. kolejki. Warto więc nie przywiązywać się za bardzo do aktualnej tabeli, gdyż zaległe spotkania mogą nieco zamieszać, zwłaszcza w czubie tabeli.
Właśnie dobiegła końca 22. kolejka PKO BP Ekstraklasy. Rozegrano w niej kilka ciekawych spotkań. Całkiem interesujące są też wyniki frekwencji na stadionach. Nieźle wypadli kibice Korony Kielce, którzy wypełnili ponad 90 procent pojemności Suzuki Areny.
Sześć bramek w Kaliszu, hat-trick w Kołobrzegu oraz dwie czerwone karki na Podkarpaciu. Tak minęła pierwsza po zimowej przerwie kolejka 2. Ligi.
Za nami 22. kolejka PKO BP Ekstraklasy. Siedem na dziewięć meczów zakończyło się podziałem punktów.
W 22. kolejce Orlen Superligi Industria Kielce wygrał wyjazdowy mecz z Corotop Gwardią Opole 40:24. Podczas spotkania groźnej kontuzji doznał Szymon Sićko.
W 22. kolejce Orlen Superligi Industria Kielce wygrał wyjazdowy mecz z Corotop Gwardią Opole 40:24. – Była to bardzo dobra reakcja naszej drużyny po ostatnim przegranym meczu w Paryżu – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener mistrzów Polski.
W 22. kolejce Orlen Superligi, Industria Kielce wygrała wyjazdowy mecz z Corotop Gwardią Opole 40:24. Najwięcej bramek dla kielczan, dziesięć, zdobył Alex Dujszebajew.
Korona Kielce ósmy raz w swojej historii będzie grała w ćwierćfinale krajowego pucharu. Bilans dotychczasowych starć jest niekorzystny dla „żółto-czerwonych”.
Legia Warszawa od lipca 2019 roku nie potrafi wygrać na Suzuki Arenie. I ten stan nie uległ zmianie w niedzielę, kiedy to starcie między autsajderem ligi, a pretendentem do mistrzostwa kraju zakończyło się wynikiem 3:3. Kto tym razem był najlepszym piłkarzem Korony?
Koszykarze UJK Kielce odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w drugiej lidze. W Rybniku wygrali z wyżej notowanym MKKS-em 105:98.
Wisła Sandomierz zwyciężyła w derbach regionu z rezerwami SMS-u. Pierwszy zespół przegrał z Jurandem Ciechanów.
W 22. kolejce Orlen Superligi Industria Kielce rozegra wyjazdowy mecz z Corotop Gwardią Opole. Będzie to pojedynek wicelidera tabeli z drużyną walczącą o prawo gry w fazie play-off.
Gorącym tematem w kieleckich, a także ogólnopolskich mediach, jest sprawa związana ze zmianami w Radzie Nadzorczej Korony Kielce. W czwartek z funkcji prezesa Rady zwolniony został Piotr Dulnik, prezes Suzuki Motor Poland. Udzielił on komentarza w Lidze+Extra na antenie CANAL+.
Po dość ospałym początku i świetnej drugiej części spotkania, Korona Kielce zremisowała 3:3 z Legią Warszawa. Następne starcie ligowe żółto-czerwoni rozegrają za tydzień niedzielę, o godz. 15. Tego dnia kielczanie zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Trener Kamil Kuzera nie będzie mógł skorzystać ze swojego czołowego piłkarza.
W 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała domowy mecz z Legią Warszawa 3:3. – Mecz w Zabrzu dał mi wprowadzenie i złapanie większej pewności siebie – powiedział po meczu Mariusz Fornalczyk, skrzydłowy „żółto-czerwonych".
Korona Kielce remisuje z Legią 3:3, a strzelcem gola na miarę jednego punktu był Adrian Dalmau, który wszedł do gry w drugiej połowie spotkania. – To świetne uczucie strzelić gola w takim momencie – przyznaje Hiszpan.
W 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała domowy mecz z Legią Warszawa 3:3. – Dzisiejszy punkt to nasze mentalne zwycięstwo. Pełni nadziei, wiary w siebie i odwagi jedziemy do Białegostoku – powiedział po meczu Kamil Kuzera, trener „żółto-czerwonych".
Legia Warszawa nie może być zadowolona z rezultatu końcowego konfrontacji na Suzuki Arenie. Stołeczny klub, mając Koronę w garści przy wyniki 2:0, wypuściła wygraną z rąk. To starcie zakończyło się wynikiem 3:3. Ostatnia wygrana warszawskiego klubu w Kielcach miała miejsce w lipcu 2019 roku.
W 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała domowy mecz z Legią Warszawa 3:3. Bramki dla „żółto-czerwonych” zdobywali Martin Remacle, Jewgienij Szykawka oraz Adrian Dalmau.
Na trybunie od strony Alei Legionów zawisły transparenty z hasłami podważającymi zmiany, które zaszły w ostatnich dniach w kieleckim klubie. Fani Korony podziękowali Piotrowi Dulnikowi za pracę oraz wyrazili wsparcie dla prezesa Łukasza Jabłońskiego.
Podczas zwołanego na niedzielne południe (25 lutego) briefingu prasowego głos zabrał nowy przewodniczący Rady Nadzorczej Korony Kielce. – Nie jestem marionetką. Moje doświadczenie w nadzorze właścicielskim daje mi odpowiednie kompetencje – powiedział Wojciech Chłopek.
Komplet publiczności na Suzuki Arenie zobaczy spotkanie żółto-czerwonych z Legią Warszawa. Początek meczu zaplanowany został na godzinę 17.30. Zapraszamy już dziś nie tylko na stadion przy ulicy Ściegiennego, ale również do śledzenia naszej relacji tekstowej NA ŻYWO!
Korona Kielce w niedzielne popołudnie chce sięgnąć po kolejne punkty PKO BP Ekstraklasy. Nie będzie łatwo, bo rywalem żółto-czerwonych jest stołeczna Legia. Zachęcamy do oglądania tego spotkania. Jeśli nie zdążyliście kupić biletów, mamy dla Was alternatywę w postaci transmisji telewizyjnych.
Nie był to udany wieczór w hali przy ulicy Krakowskiej w Kielcach. Szczypiornistki Suzuki Korony Handball przegrały przed własną publicznością z SPR Gdynia 27:38.
W 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na własnym stadionie Legię Warszawa. Będzie to okazja na zdobycie cennych punktów oraz podziękowanie ważnej dla kieleckiego klubu osoby.
Już jutro, przy pełnym stadionie, Korona Kielce zmierzy się z wicemistrzem Polski, Legią Warszawa. Po słabszym spotkaniu w Zabrzu, jest spore pole do poprawy. Na pewno cieszy fakt, że do składu wróci Yoav Hofmaister, który jest dla kielczan kluczowym ogniwem i motorem napędowym.
Jak poinformowano w czwartkowe popołudnie, z rady nadzorczej Korony Kielce odwołany został Piotr Dulnik, prezes Suzuki Motor Poland. Prawdopodobnie celem kieleckiej władzy stał się Łukasz Jabłoński, który według mediów na dniach ma przestać pełnić funkcję prezesa klubu. Wszystko to dzieje się w przeddzień spotkania z Legią Warszawa, które Koronę Kielce czeka już w niedzielę.
Koniec zimy to dobry czas na uzupełnienie wiosennej garderoby. Ciepłe i długie dni rozpoczną się już niebawem, jednak trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Jednym z elementów garderoby, nad którym zastanawiamy się najdłużej, jest kurtka. Czy warto wybrać model sportowy?

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group