Korona Kielce - GKS Bełchatów. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

15-05-2021 09:13,
Redakcja

Jak nie z GKS-em Bełchatów, to z kim? - mogą myśleć kibice Korony Kielce, która pod wodzą Dominika Nowaka przegrała pięć z sześciu meczów. Z tego powodu atmosfera i podejście zawodników jest dalekie od idealnych. Teraz jest dobra okazja na przełamanie - na Suzuki Arenę przyjeżdża najsłabszy zespół ligi, a na trybuny wracają kibice. Informujemy, gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji.

W pierwszym meczu w Bełchatowie kielczanie wygrali skromnie 1:0, a zwycięstwo zapewniła bramka Jacka Podgórskiego z karnego.

Transmisji z rewanżu nie przeprowadzi niestety żadna stacja telewizyjna. Będzie można natomiast obejrzeć w Internecie na platformie ipla.tv.

Transmisja będzie dostępna za darmo, natomaist zostanie zrealizowana bez komentarza i tylko z jednej kamery. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00. Niestety nie będzie można obejrzeć go w telewizyjnych kanałach Polsatu.

Zapraszamy także na łamy CKsport.pl, gdzie będziemy relacjonować to spotkanie NA ŻYWO. Relację rozpoczniemy od podania składów meczowych.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Transmisja TV: brak

Stream w Internecie: IPLA.TV

Relacja na żywo: CKsport.pl

fot: Grzegorz Ksel

Projekt i wykonanie: CK Media Group