Intensywny terminarz Korony Kielce. Tylko jeden z siedmiu meczów będzie w telewizji

23-04-2021 12:45,
Mateusz Kaleta

Tylko jeden lub w najlepszym wypadku dwa lub trzy z siedmiu najbliższych meczów Korony Kielce będzie można obejrzeć w telewizji. Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył terminy kolejnych spotkań, ale w rozkładzie Polsatu próżno szukać transmisji z udziałem żółto-czerwonych.

Na przełomie kwietnia i maja żółto-czerwonych czeka intensywny terminarz środa-sobota. Tak będzie przez najbliższe dwa tygodnie. Jednak kibice obejrzą w telewizji tylko najbliższe spotkanie. W sobotę ekipa Polsatu zawita na Suzuki Arenę, gdzie Korona podejmie ŁKS.

Potem żółto-czerwonych czeka wyjazd do Olsztyna, mecz u siebie z Zagłębiem, a po "majówce" odrabianie zaległości w Niecieczy z liderem Fortuna 1. Ligi. Być może dopiero to ostatnie spotkanie będzie transmitowane - na razie nie wiadomo, bo jego termin nie został prezycyjnie ustalony.

Wiadomo jednak, że Korony nie będzie na rozkładzie Polsatu w kolejnych kolejkach. W piątek PZPN przedstawił plan 29., 30. i 31. kolejki. Korona Kielce zmierzy się wtedy z Sandecją Nowy Sącz, GKS-em Bełchatów oraz z Resovią.

Pierwszy z nich odbędzie się w sobotę, 8 maja o godz. 16:00. Telewizja Polsat pokaże natomiast mecze Zagłębia Sosnowiec z Radomiakiem, GKS Bełchatów z Arką Gdynia oraz Resovii z Widzewem. Tydzień później, kiedy Korona będzie podejmować GKS Bełchatów (sobota, 16:00), Polsat wybrał na mecze telewizyjne starcia Miedzi Legnica z GKS-em Tychy oraz Widzewa z Bruk-Betem Termalicą. Trzeci slot pozostaje pusty, teoretycznie może więc wskoczyć w niego Korona.

Kolejna, 31. kolejka upłynie żółto-czerwonym pod znakiem meczu z Resovią. Termin wyjazdu do Rzeszowa nie jest jeszcze znany, ale już wiadomo, że również tego meczu nie pokażą telewizyjne kamery Polsatu. Zamiast tego, będą relacjonować pojedynki na szczycie tabeli: ŁKS-u Łódź z Górnikiem Łęczna, GKS-u Tychy z Bruk-Bet Termalicą oraz Arki z Widzewem.


NASTĘPNE MECZE KORONY KIELCE

26. kolejka: 24 kwietnia (sobota), godz. 12:40: Korona Kielce - ŁKS Łódź

27. kolejka: 28 kwietnia (środa), godz. 16:00: Stomil Olsztyn - Korona Kielce

28. kolejka: 1 maja (sobota), godz. 17:00: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec

23. kolejka: 5 maja (środa), godz. nieznana: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce

29. kolejka: 8 maja (sobota), godz. 16:00: Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce

30. kolejka: 15 maja (sobota), godz. 17:00: Korona Kielce - GKS Bełchatów

31. kolejka: data i godzina nieustalona: Resovia - Korona Kielce

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

i wszystko jasne2021-04-23 15:01:01
Zamiast tego, będą relacjonować pojedynki na szczycie tabeli: ŁKS-u Łódź z Górnikiem Łęczna, GKS-u Tychy z Bruk-Bet Termalicą oraz Arki z Widzewem.
Nic nowego2021-04-23 15:41:45
Nic dziwnego. Korona jest za cienka, żeby ją pokazywać w TV.
re2021-04-25 11:54:15
będą pokazywac gniot którego nikt nie bedzie ogladał

Projekt i wykonanie: CK Media Group