Kibice Korony organizują zbiórkę na remont sali treningowej. Dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych

04-03-2021 12:33,
Redakcja

Stowarzyszenie "Zjednoczona Korona" oraz Stowarzyszenie "MKS FIGHT" organizują zbiórkę na remont i wyposażenie sali treningowej. Ma ona posłużyć dzieciom i i młodzieży, a także na organizację zajęć rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych. Zbiórka ruszyła na platformie zrzutka.pl.

Organizatorzy chcą zebrać 50 tys. złotych, które zostaną przeznaczone na ten cel.

"Aby realizować założone przez nas cele statutowe postanowiliśmy otworzyć salę treningową, w której moglibyśmy prowadzić zajęcia z szkolenia dzieci i młodzieży, zajęcia rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych oraz zajęcia sportowe dla wszystkich chętnych podjęcia aktywności fizycznej i poprawy swojego stanu zdrowia. Na wynajem oraz remont sali w chwili obecnej przeznaczyliśmy znaczne środki finansowe, które udało nam się uzyskać dzięki społecznej pracy naszych członków, otrzymaliśmy także wsparcie od setki ludzi z Kielc i okolic, którzy fizycznie oraz finansowo przyczynili się do przebiegającego tam remontu. Niestety nasze środki finansowe są niewystarczające aby ten projekt w pełni zrealizować. W związku z powyższym prosimy Państwa o wsparcie nawet najdrobniejszymi kwotami, abyśmy mogli stworzyć miejsce służące w szczególności dzieciom, młodzieży, niepełnosprawnym poprzez realizację celów statutowych naszych Stowarzyszeń" - piszą organizatorzy.

Na koncie zbiórki jest już 13% z oczekiwanej kwoty, a więc blisko 7 tys. złotych. Potrwa ona jeszcze 16 dni. 

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

Grażynka2021-03-04 13:39:24
Super, tylko gdzie są rządzący naszym miastem? Czy to nie oni powinni budować i remontować obiekty sportowe w Kielcach? A tu nie dość że prawie nic nie ma, to jeszcze wszystko płatne.
Hahaha2021-03-04 14:05:13
Kolejny wałek ????????
Mądry2021-03-04 14:38:42
Kibice muszą organizować, bo nieudolna i zakłamana władza Kielc zmarnotrawiła na głupoty.
Romek2021-03-04 14:39:23
Za Wenty nie ma i nie będzie.

Projekt i wykonanie: CK Media Group