Moryto o czerwonej kartce: Nie zrobiłem tego celowo (WIDEO)

23-02-2021 20:57,
Mateusz Kaleta

- Ciężko cokolwiek powiedzieć. To nie jest przegrana pięcioma bramkami. Paryż ustawił sobie mecz już w pierwszej połowie. Nic nam funkcjonowało. Graliśmy wolno, ospale. Zupełnie nie w naszym stylu. Paryż zagrał na swoim poziomie, my odstawaliśmy. Zawiedliśmy w ataku i w obronie - mówi po bolesnej porażce z Paris Saint-Germain HB 26:37 Arkadiusz Moryto, skrzydłowy mistrzów Polski.

Reprezentant Polski nie dokończył tego spotkania. Otrzymał czerwoną kartkę za rzut w głowę bramkarza rywali. - Nie zrobiłem tego celowo, chciałem zdobyć bramkę. Mogłem rzucić bezpiecznie, a nie szukać rzutu na głowę - przyznaje 23-latek.

Bardzo dobre spotkanie rozegrał środkowy PSG Luc Steins, który rozprowadzał ataki Paryżan. - Trochę nas pokarał, dostaliśmy przez niego kilka "dwójek". Potem wszedł Kamil Syprzak i nie dość, że środkowy "jechał" z nami jeden na jeden, to jeszcze pchał piłkę do "Sypy" - przyznaje Moryto.

- Nie będzie łatwo przetrawić tej porażki. To była deklasacja. Dzisiaj jest ciężki dzień, ale jutro musimy wstać i już myśleć o tym, aby się odkuć w kolejnym meczu Ligi Mistrzów - kwituje skrzydłowy Łomży Vive Kielce.

Czwartkowe spotkanie z MOL-Pick Szeged zostanie rozegrane o godz. 18:45.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

Korycki2021-02-23 21:16:22
Kulesha odesłać na Białoruś żadnego zaangażowania brak rzutu kompromitacja dlaczego trener tak mało puszcza Sicke ?

Projekt i wykonanie: CK Media Group