Korona II Kielce zdała próbę generalną. Wygrywa w ostatnim sparingu przed ligą

23-02-2021 20:21,
Mateusz Kaleta

Korona II Kielce udanie poradziła sobie w ostatnim sparingu przed startem ligi. We wtorek żółto-czerwoni pokonali 2:1 czwartoligowy Granat Skarżysko-Kamienna. Już w sobotę powrócą do rywalizacji w trzeciej lidze.

Dla kielczan było to piąte zwycięstwo z rzędu podczas przygotowań. Łączny bilans zimowych sparingów w wykonaniu żółto-czerwonych to pięć wygranych oraz dwie porażki.

Korona II rozpoczęła mecz od mocnego uderzenia. Już w 4. minucie bramkę zdobył Piotr Lisowski. Osiem minut później podwyższył Hubert Zwoźny. Gola do szatni dla Granatu, który jednocześnie ustalił wynik spotkania, zdobył Krzysztof Rzeszowski. W drugiej połowie żadna ze stron nie skierowała już piłki do siatki.

- Z pierwszej połowy jestem zadowolony, w drugiej wyglądało to nieco gorzej. Martwią trochę drobne urazy, ale mam nadzieję, że do pierwszego meczu ligowego wszystko już będzie w porządku - podsumował, cytowany przez klubową stronę, Dariusz Kozubek, trener Korony II.

W sobotę żółto-czerwoni zainaugurują rudnę wiosenną III ligi. Spotkanie ze Stalą Kraśnik na stadionie przy ul. Szczepaniaka rozpocznie się o godz. 12:00.

Korona II Kielce - Granat Skarżysko-Kamienna 2:1 (2:1)

Bramki: Lisowski (4'), Zwoźny (12') - Rzeszowski

Korona (skład wyjściowy): Sandach - Kiełb, Kośmicki, Bujak - Jopkiewicz, P. Lisowski, Zawadzki, Zwoźny, Więckowski - Piróg, Majewski.

fot: Mateusz Kaleta
źródło: własne, Korona Kielce, Granat Skarżysko-Kamienna

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group