Widzew Łódź - Korona Kielce. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

20-02-2021 07:00,
Redakcja

Siedem lat temu ostatni raz ze sobą zmierzyły się ekipy Widzewa Łódź i Korony Kielce. Wtedy przy Ściegiennego, w meczu Ekstraklasy, padł remis 2:2. Dziś obie drużyny są w zupełnie innym miejscu, ale z takimi samymi apetytami na awans z Fortuna 1. Ligi. Kielczanie rozpoczną drugą rundę rozgrywek od mocnego uderzenia. Czy wyjdą z niego zwycięsko? Informujemy, gdzie obejrzeć spotkanie w telewizji.

W historii spotkań Korony z Widzewem żółto-czerwonym nigdy nie grało się łatwo. Bilans jest wyrównany - wskazuje 9 zwycięstw Korony, 8 remisów i 7 porażek. W sobotę przy alei Piłsudskiego można spodziewać się sporych emocji. Będzie to pierwsze spotkanie obu drużyn w 2021 roku.

Transmisję ze stadionu w Łodzi przeprowadzi stacja Polsat i będzie można ją obejrzeć na antenie Polsatu Sport Extra. Rozpocznie się już o godz. 17:30. Mecz ruszy dziesięć minut później, o godz. 17:40.

Spotkanie będzie można zobaczyć także w Internecie. Mecz będzie transmitowany na platformie IPLA.tv, ale usługa dostępna jest tylko dla abonentów. Można wykupić abonament miesięczny lub dostęp do pojedynczego meczu.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Zapraszamy także na łamy CKsport.pl, gdzie będziemy relacjonować to spotkanie NA ŻYWO. Relację rozpoczniemy od podania składów meczowych.

Transmisja TV: Polsat Sport Extra

Stream w Internecie: IPLA.TV

Relacja na żywo: CKsport.pl

fot: Korona Kielce / materiały prasowe

Projekt i wykonanie: CK Media Group