Ważny sponsor przedłużył umowę i gra dalej z Suzuki Koroną Handball

28-01-2021 15:23,
Redakcja

Ważny sponsor Suzuki Korony Handball gra dalej z klubem. Nową umowę o współpracy podpisała Grupa Profika - firma, specjalizująca się w ubezpieczeniach.  

Marka ta kieleckie szczypiornistki od sierpnia 2020 roku. Wygasająca wraz z końcem roku umowa została przedłużona. Na jej mocy logo Grupy Profika znajduje się na koszulkach zawodniczek - z tyłu, pod numerami. 

- To bardzo dobra informacja dla nas, że nowy sponsor przedłużył umowę, a szczególnie cieszy fakt, że własciciel Profiki - Pan Łukasz Wawrzeńczyk jest bardzo zaangażowany w życie klubu. Takich ludzi nam potrzeba, aby wrócić tam, gdzie jest miejsce kieleckiej piłki ręcznej. Mamy nadzieję, że na koniec sezonu będziemy wspólnie świętować awans, a Profika Grupa nadal będzie mocnym wsparciem dla klubu - mówi, cytowany przez klubową stronę, Krzysztof Demko, członek zarządu Suzuki Korony Handball. 

- Od pierwszych rozmów z władzami kieleckiego klubu wiedziałem, że celem jest powrót do Superligi. Chciałem wraz z grupą Profika pomóc go zrealizować, dlatego od sierpnia wspieramy kieleckie szczypiornistki. Pierwsza umowa kończyła się wraz z końcem 2020 roku, ale postanowiliśmy ją przedłużyć do końca sezonu 2020/2021. Mam nadzieję, że w czerwcu będziemy się cieszyć z awansu klubu na najwyższy poziom rozgrywekm, a nasza współpraca będzie kontynuowana na zadowalających obie strony warunkach. Wsparcie żenskiego sportu jest dla Grupy Profika bardzo ważne, bo zarówno w Kielcach, jak i w całej Polsce kobiecy sport jest dyskryminowany, a przecież zawodniczki poświęcają często dużo więcej niż mężczyźni, aby osiągać sukcesy - dodaje Łukasz Wawrzeńczyk z Profika Grupa. 

fot: Patryk Ptak

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group