Zapytowski na trzy i pół roku w Koronie. Spodobał mu się plan

26-01-2021 20:13,
Redakcja

Korona Kielce oficjalnie zaprezentowała nowego bramkarza - Marcela Zapytowskiego. 20-letni golkiper podpisał z klubem trzyipółletni kontrakt.

Transfer już wcześniej zakomunikowała Resovia. Klub z Rzeszowa podkreślił, że kielczanie aktywowali klauzulę w kontrakcie zawodnika i wykupili go za zapisaną w nim kwotę odstępnego. 

- Cieszę się, że tu trafiłem. Korona to duży klub i liczę, że się tu rozwinę. Bardzo spodobał mi się plan jaki mają tutaj na mnie. Mam nadzieję, że pokażę na co mnie stać - powiedział Zapytowski po podpisaniu kontraktu, cytowany przez klubową stronę.

Jesienią w barwach Resovii 20-latek rozegrał 11 spotkań w lidze oraz jedno w Fortuna Pucharze Polski, zachowując dwa czyste konta.

- To bramkarz młodego pokolenia z bardzo dużym potencjałem już regularnie występujący na poziomie pierwszej ligi. Wydatnie pomógł Resovii w awansie. Transfer Marcela zrobiliśmy z myślą o wzmocnieniu rywalizacji w bramce naszego Klubu - powiedział, cytowany przez oficjalną stronę klubu Maciej Gil, szef skautingu Korony Kielce.

fot: Korona Kielce

Wasze komentarze

Ckst2021-01-27 13:16:06
Witamy w Koronie i powodzenia!

Projekt i wykonanie: CK Media Group