Kielczanie znów w izolacji. Meczu Łomża Vive Kielce - Azoty Puławy nie będzie

27-11-2020 15:56,
Redakcja

W sobotę Łomża Vive Kielce miała rozegrać następne spotkanie w ramach PGNiG Superligi. Mistrzowie Polski mieli podjąć we własnej hali Azoty Puławy, ale to spotkanie się nie odbędzie. Spółka zarządzająca rozgrywkami opublikowała komunikat o odwołaniu tego spotkania. Kielecka drużyna poinformowała natomiast o udaniu się na izolację.

W zespole nie ma żadnych powodów do niepokoju, ale kielczanie wolą dmuchać na zimne. Wszystko dlatego, że pozytywne wyniki badań na koronawirusa odnotowano w drużynie ich środowego rywala - Vardarze Skopje, z którym zagrali w Hali Legionów w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów.. Zakażone są cztery osoby.

W związku z tym cała drużyna mistrzów Polski poddała się samoizolacji, która potrwa do wtorku, 1 grudnia. Tego dnia zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego przejdą testy. Jeśli wyniki będą negatywne, zespół uda się na mecz Ligi Mistrzów do Paryża.

- O nowym terminie rozegrania meczu Łomża Vive Kielce - Azoty Puławy Superliga powiadomi natychmiast po ustaleniu nowej daty - poinformowała PGNiG Superliga. 

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group