SONDA: Kto był najlepszym piłkarzem Korony Kielce w meczu ze Stomilem Olsztyn?

19-11-2020 08:41,
Redakcja

Korona Kielce zagrała bardzo słabą pierwszą połowę i lepsza gra w drugiej nie wystarczyła, aby zdobyć choćby jeden punkt w meczu ze Stomilem Olsztyn. Żółto-czerwoni przegrali 1:3. Pomimo porażki tradycyjnie pytamy - kto zasłużył na największe wyróżnienie?

Trener Maciej Bartoszek dokonał kilku zmian w składzie. Od początku po raz pierwszy w barwach Korony zagrał Hugo Diaz, który został zmieniony już w przerwie. Do szatni kielczanie schodzili przegrywając 0:2.

Po przerwie kielczanie grali już lepiej - mieli sporą liczbę stałych fragmentów gry, a jeden z nich wykrzystali strzelając bramkę kontaktową. W 77. minucie zdobył ją Themistoklis Tzimopoulos, który wykorzystał dośrodkowanie Jacka Podgórskiego z rzutu wolnego. Gwoździem do trumny była bramka Japończyka Hinokio w 89. minucie meczu. Po niej Korona - pomimo aż 12 minut doliczonego czasu gry - nie zdołała już odwrócić wyniku spotkania.

Kto pomimo porażki był najlepszym zawodnikiem Korony w tym meczu? Zapraszamy do udziału w sondzie.

fot: Grzegorz Ksel

Samuel2020-11-19 09:26:52
Wstyd!
Anonim2020-11-19 09:46:43
Ta sonda jest nie na miejscu
Gość2020-11-19 10:12:22
No jak to ktro, oczywiście że nasze kieleckie dwie wieże - zSzywacz i Grzelak. Zresztą, naprawdę ciężko wybrać. Prawie każdy zasługuje na specjalne wyróżnienie. Mam również nadzieję ,że Fortuna I liga organizuje wybór najlepszego trenera po zakończeniu rozgrywek! Nie wyobrażam sobie żeby zabrakło Pana Macieja w pierwszej trójce!!! Tak trzymać Panowie! Dawno kibice w Kielcach nie mieli tyle radości z piłki co teraz!
True2020-11-19 10:53:34
Oni naprawdę wyglądają jak uczestnik wakacyjnego turnieju "dzikich druzyn".
Dom2020-11-19 12:04:54
Powinno być "kto był największym drewnem"
3 do odpalenia2020-11-19 12:06:33
Łysiak, Grzelak, Cetnarski do odpalenia, Szywacz juz na granicy jako 4 do odpalenia, oni nic nam nie dadza a jedynie spowoduja karnego
Mandżaro2020-11-19 12:11:15
@True-swietny komentarz :)
Zawołajmy jeszcze Perełkę, Paragona
i kilku innych chłopaków, a zagramy lepiej od tych naszych "zawodowcow"!
Jendrek2020-11-19 12:48:08
Jak po takim meczu można wybierać najlepszego piłkarza Korony - taki sondaż to kpina.