Karnetowicze obejrzą mecz Łomża Vive - Gwardia za darmo

16-10-2020 16:03,
Redakcja

Z powodu obostrzeń w walce z zagrożeniem epidemicznym kibice nie zobaczą najbliższych meczów Łomży Vive Kielce z trybun hali. W sobotę kielczanie zagrają przy pustych trybunach z Gwardią Opole. Klub wychodzi jednak na przeciw swoim karnetowiczom, którzy otrzymają darmowy dostęp do transmisji z tego spotkania w Internecie.

Mecze PGNiG Superligi w sezonie 2020/21 transmitowane są na żywo przez stację TVP Sport, a wszystkie pozostałe można oglądać w serwisie emocje.tv. Właśnie na tej platformie transmitowany będzie sobotni mecz z Hali Legionów. Każdy z posiadaczy karnetów będzie mógł wykorzystać kod rabatowy jako jednorazowy, 24-godzinny dostęp do meczu z Gwardią Opole.

- Klub cały czas szuka rozwiązań rekompensujących posiadaczom karnetów niemożność oglądania meczów na żywo w Hali Legionów. Dla posiadaczy karnetów VIP planowane było m. in. zorganizowanie oglądania meczu z Paris Saint-Germain w Best Western Grand Hotel Kielce. Niestety, ze względu na przepisy zakazujące licznych zgromadzeń, pomysł nie będzie mógł dojść do skutku - napisano na klubowej stronie internetowej.

Łomża Vive Kielce zagra z Gwardią Opole w sobotę o godz. 14:45.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

Eurosport Player ?2020-10-16 22:56:09
A mecze Ligi Mistrzów? Może klub umożliwi karnetowiczom obejrzenie tych spotkań np. z PSG? Mecz są na Eurosport, ale jest to kanał kodowany i nie każdy go ma. Jest jednak strona internetowa eurosportu tylko że oczywiście płatna (15 zł na miesiąc). Może klub nas czymś zaskoczy? Opłaciłem karnet i nie żałuję, bo w ten sposób pomagam klubowi.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group